Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha neos 50  (Posjeta: 1568 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cyb3r

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GRGIC
  • Mjesto: Dugo Selo
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: -
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
yamaha neos 50
« : 05 Lipanj, 2012, 07:31:20 »
imam yamahu neos 50 2006g na njemu imam malossi zvono, top performance variomat i rolice serijske mislim da su 4.7g. sad mi dolazi polovni leovince zx, oce mi ovaj setup bit dobar kakav je ili cu morat uzimat druge rolice?
Znaš Jack je dobar dok stoji u čaši pred tobom, bolji kada prolazi kroz grlo i zaboravljen kada je prošao. Tako i one...

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: yamaha neos 50
« Odgovori #1 : 05 Lipanj, 2012, 07:35:48 »
imam yamahu neos 50 2006g na njemu imam malossi zvono, top performance variomat i rolice serijske mislim da su 4.7g. sad mi dolazi polovni leovince zx, oce mi ovaj setup bit dobar kakav je ili cu morat uzimat druge rolice?

Topov ario je skoro isti kao i serijski pa bi i rolice trebale ici kao i u serisjki kad je ZX u pitanju. A to je od 3,5 do 3,8gr
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: yamaha neos 50
« Odgovori #2 : 05 Lipanj, 2012, 08:30:51 »
Topov ario je skoro isti kao i serijski pa bi i rolice trebale ici kao i u serisjki kad je ZX u pitanju. A to je od 3,5 do 3,8gr

meni je 3.7 bilo prelagano... 4.3 savrseno

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: yamaha neos 50
« Odgovori #3 : 05 Lipanj, 2012, 08:55:51 »
meni je 3.7 bilo prelagano... 4.3 savrseno

Zavisi sve naravno i od centralnog federa, ja skoro jednom F15 stavljao TT i dosle sa njim 3,7 i 4,3 i 3,7 su mu bile idealne. Ako je neki tvrdji feder u polutkama onda 4,3 bolje sjednu.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: yamaha neos 50
« Odgovori #4 : 05 Lipanj, 2012, 09:17:12 »
Zavisi sve naravno i od centralnog federa, ja skoro jednom F15 stavljao TT i dosle sa njim 3,7 i 4,3 i 3,7 su mu bile idealne. Ako je neki tvrdji feder u polutkama onda 4,3 bolje sjednu.

a dobro, ja imam i morini polutke i bijeli centralni

Offline cyb3r

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GRGIC
  • Mjesto: Dugo Selo
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: -
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: yamaha neos 50
« Odgovori #5 : 05 Lipanj, 2012, 09:31:45 »
znaci 4.3g fala!
Znaš Jack je dobar dok stoji u čaši pred tobom, bolji kada prolazi kroz grlo i zaboravljen kada je prošao. Tako i one...

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: yamaha neos 50
« Odgovori #6 : 05 Lipanj, 2012, 09:43:28 »
znaci 4.3g fala!

Znci nije 4,3 nego nesto izmedju 3,5 i 3.8 ili 4,3 jer sve zavisi i od tvrdoce centralnog federa a i od tezine vozaca.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline cyb3r

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GRGIC
  • Mjesto: Dugo Selo
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: -
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: yamaha neos 50
« Odgovori #7 : 05 Lipanj, 2012, 11:14:22 »
prvo cu namontirat auspuh pa cu vidjet kako ce se ponasat, moram vidjet koje boje mi je centralni feder. javim se.
Znaš Jack je dobar dok stoji u čaši pred tobom, bolji kada prolazi kroz grlo i zaboravljen kada je prošao. Tako i one...

Offline cyb3r

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GRGIC
  • Mjesto: Dugo Selo
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: -
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: yamaha neos 50
« Odgovori #8 : 22 Lipanj, 2012, 13:09:17 »
stavio auspuh i kit polini 70, koje rolice trebam staviti? jer motor mi nikako ne vuče.. do krajnje mu treba puno...
« Zadnja izmjena: 01 Srpanj, 2012, 13:15:30 cyb3r »
Znaš Jack je dobar dok stoji u čaši pred tobom, bolji kada prolazi kroz grlo i zaboravljen kada je prošao. Tako i one...