Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moj JETFORCE project...  (Posjeta: 99940 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #40 : 25 Svibanj, 2008, 17:32:06 »
20tak sekundi do 80 kmph.....pod hitno to poštelat,mora jet iči bolje čak i serijski

evo stavio sam malopre diznu 62 pa idem sad probati dal ima poboljsanja i snimicu digitalcem pa stavljam video....  :glasses9:

Jedno pitanje: crevo koje ide iz airboxa ulazi u neku malu dellorto pumpu i izlazi iz pumpe dalje prema spuhu... (ono crevo sto sam sklonio kad sam stavio drugi spuh)...znam cemu sluzi, euro norme i to....   e sad interesuje me sledece, da li je ta pumpa prikljucena na radilicu tj da li sada bezveze opterecuje radilicu i mogu li je nekako iskljuciti s obzirom da mi nema nikakvu funkciju ? ? ?  :icon_scratch:

 
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #41 : 25 Svibanj, 2008, 18:02:50 »
tu neki kit pikni gore,ferga i gljivica,malo prijenos uredi,i ici ce to preko stotke,inace jet force i sf2 su po mojem misljenu najljepsi peugeoti,al zato su i jakooo teski,al nea veze,bitno da je on lijep  :toothy3:
kad skreses nepotreban metal sa rame i ibusis ju puno je laksi.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #42 : 25 Svibanj, 2008, 19:42:43 »
20tak sekundi do 80 kmph.....pod hitno to poštelat,mora jet iči bolje čak i serijski

evo stavio sam malopre diznu 62 pa idem sad probati dal ima poboljsanja i snimicu digitalcem pa stavljam video....  :glasses9:

Jedno pitanje: crevo koje ide iz airboxa ulazi u neku malu dellorto pumpu i izlazi iz pumpe dalje prema spuhu... (ono crevo sto sam sklonio kad sam stavio drugi spuh)...znam cemu sluzi, euro norme i to....   e sad interesuje me sledece, da li je ta pumpa prikljucena na radilicu tj da li sada bezveze opterecuje radilicu i mogu li je nekako iskljuciti s obzirom da mi nema nikakvu funkciju ? ? ?  :icon_scratch:

možeš iskljućit da,jer sad ta pumpa se još vrti preko radilice,kad skineš pumpu dolje ima jedan ležaj u excentru koji leži na polutki radilice,izvadiš taj ležaj van i pumpa je isključena,vratiš nazad pumpu da ti dihta blok........imaš na pežo forumu detaljno o tome moj post u FAQ

 
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #43 : 25 Svibanj, 2008, 19:53:57 »
e HAC da te pitam,posto si strucnjak za peugeot..umene navuce do 60,i to bas ono sporo i nece dalje na ravnome...a nizbrdo kad idem preleti 80...pa sta trebam da uradim??

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #44 : 25 Svibanj, 2008, 20:27:10 »
možeš iskljućit da,jer sad ta pumpa se još vrti preko radilice,kad skineš pumpu dolje ima jedan ležaj u excentru koji leži na polutki radilice,izvadiš taj ležaj van i pumpa je isključena,vratiš nazad pumpu da ti dihta blok........imaš na pežo forumu detaljno o tome moj post u FAQ

hmm pa ako se skine samo taj lezaj, ipak ostaje problem velikog volumena kartera? to si ti reko  :)

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #45 : 25 Svibanj, 2008, 20:41:48 »
možeš iskljućit da,jer sad ta pumpa se još vrti preko radilice,kad skineš pumpu dolje ima jedan ležaj u excentru koji leži na polutki radilice,izvadiš taj ležaj van i pumpa je isključena,vratiš nazad pumpu da ti dihta blok........imaš na pežo forumu detaljno o tome moj post u FAQ

hmm pa ako se skine samo taj lezaj, ipak ostaje problem velikog volumena kartera? to si ti reko  :)


a ostaje taj volumen,ali s obzirom da neče stavljat gore ništa jače od base kita onda može proć i samo sa vađenjem ležaja,nije idealno........ali može proči
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #46 : 25 Svibanj, 2008, 20:43:58 »
e HAC da te pitam,posto si strucnjak za peugeot..umene navuce do 60,i to bas ono sporo i nece dalje na ravnome...a nizbrdo kad idem preleti 80...pa sta trebam da uradim??

probaj pol grama lakše role stavit ,al definitivno trebaš i karb preštelat......teško je ovak napamet reć,ovisi o puno toga
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #47 : 25 Svibanj, 2008, 20:54:23 »

jesi vidio ti bosanske tablice...grozote
[/quote]


eo imali smo priliku ja i majic13 vidjeti uzivo te tablice jer smo morali u bosnu ic kupit 4l goriva jer je ova cura sto je isla s nama ostala bez goriva a benzinska jedina koja je bila u hrvatskoj u blizini je radila do 7 a mi smo dosli u 7:15 i frajer je bio unutra al nam nije htio dat gorivo pa smo onda spicili preko granice  :toothy12: :toothy12: i kupili tamo nakon nekih 1km pjesacenja jer nismo mogli sa skuterima preko jer nemamo zeleni karton ni jedan ni drugi  :laughing7:
u svakom slucaju jedno lijepo iskustvo a odma smo se sjetili tih tablica i mogu rec da su stvarno odvratne ,tamo niko nema kacige na glavi ,zakona ko da i nema  :laughing7: 
ima malo i off topic al eto jbg  :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #48 : 25 Svibanj, 2008, 21:57:53 »
cek kakve veze imaju bosanske tablice s ikime tu?? pitaNS je iz novog sada ;) a koliko ja znam to nije u bosni ;) hehehe

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #49 : 25 Svibanj, 2008, 22:01:44 »
ma bilo je price o bosanskim tablama pre 10 postova ali to je totalno nebitno u mom projectu, zato dino ne spammaj bezveze...  :nono: :nono:

evo uploadujem novi video ubrzanja...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #50 : 25 Svibanj, 2008, 22:13:12 »
ma bilo je price o bosanskim tablama pre 10 postova ali to je totalno nebitno u mom projectu, zato dino ne spammaj bezveze...  :nono: :nono:

evo uploadujem novi video ubrzanja...

aj necu vise  :toothy12:
daj ti da mi vidimo kak ide jet :headbang:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #51 : 26 Svibanj, 2008, 07:18:42 »
evo ga, ovo je sa diznom 62...



nije neka spektakularna promena u odnosu na prošli video...

20tak sekundi do 80 kmph.....pod hitno to poštelat,mora jet iči bolje čak i serijski

kako?  :dontknow:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #52 : 26 Svibanj, 2008, 07:25:42 »
ma nije hac, tak ide serijala, nisi dugo vozio serijalu pa si zaboravio.. :laughing7:
možda je imao i vjetar u prsa i eto..

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #53 : 26 Svibanj, 2008, 07:34:05 »
ma nije hac, tak ide serijala, nisi dugo vozio serijalu pa si zaboravio.. :laughing7:
možda je imao i vjetar u prsa i eto..

Jel misliš da je to za serijalu ok ivane?  na scootu sam sve štelovao i verujem da nije raštelovan... to je to (ako imaš neku ideju hac reci  :notworthy:!)

Na svećici NGK BR8 je zazor 0,6...
rolnice 6,5gr idealne
serijski federi kvačila (ima dobar start ne trebaju tvrđi)
serijski centralni (nisam probao beli od multivara jer svi kažu ide bolje serijski)
dizna 62
skoro oprao filter u airboxu koliko se može oprati
« Zadnja izmjena: 26 Svibanj, 2008, 07:35:49 pitaNS »
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #54 : 26 Svibanj, 2008, 07:41:27 »
pa tak ide i moj sa Yasunijem i 19 karbom, možda mrvu brže, al to je to..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #55 : 26 Svibanj, 2008, 10:36:30 »
pa ok ide  :icon_thumright:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #56 : 26 Svibanj, 2008, 13:12:03 »
ma nije hac, tak ide serijala, nisi dugo vozio serijalu pa si zaboravio.. :laughing7:
možda je imao i vjetar u prsa i eto..

da moglo bi bit,stvarno nisam dugo serijalu nikakvu vozio.....neki dan sam jeta jednog štelao sa zx,al sam samo po dvorištu probao
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #57 : 26 Svibanj, 2008, 13:36:07 »
Na svećici NGK BR8 je zazor 0,6...

Tako one tvornicki budu podesene, ali ti stavi na 0.50

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #58 : 26 Svibanj, 2008, 14:22:32 »
Dobro ide :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Moj JETFORCE project...
« Odgovori #59 : 26 Svibanj, 2008, 17:13:14 »
evo ga, ovo je sa diznom 62...


nije neka spektakularna promena u odnosu na prošli video...

20tak sekundi do 80 kmph.....pod hitno to poštelat,mora jet iči bolje čak i serijski

kako?  :dontknow:

kolko mi se po zvuku cini trebala bi ti mrvicu veca dizna,64 bi trebala bit ok