Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TGB Jet Fighter R50X-molim savjete od ljudi koji ga voze  (Posjeta: 12796 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: TGB Jet Fighter R50X-molim savjete od ljudi koji ga voze
« Odgovori #20 : 13 Svibanj, 2008, 23:20:34 »
ma trebam drugu svjecicu uzeti i stvaraju se neke vibracije cim predjem 60 tako da sumnjam na rolice ili remen, to sve trebam promijeniti tako da se ti ne trebas brinuti za to sto sam rekao, i da jo jedna stvar, sic je malo pretvrd neudoban je za vozaca, barem meni

Slažem se sa svime što si rekao,osim sa problemom sica.
Meni je sic baš udoban,ali za usporedbu sam vozio boatiana kojemu je sic kao "drvena daska"-mučenička klupa,a vozio sam ga oko 3 km u komadu.

Ja isto imam TGB-a i zadovoljan sa s njime,sve dolikuje jednome sportskome skuteru kojemu je cijena 9tkn(toliko sam ga ja platio...na sniženju :icon_biggrin:)
Iako imam blokadu bez problema perem 4t-4ks skutera koji je bez blokade i to sa manje gasa nego on.
Što se tiče pouzdanosti mašine meni još dosad nije iznevjerila,ali skuter svladava brda oko 50-60m dugačka i dosta velikoga nagiba sa pola gasa na 40 kmh :icon_thumright: :icon_thumright:
Ali mislim da r50x ima malo drugačiji(duži) prijenos od 303r...,ali to je skoro isto(valjda :icon_biggrin:)

P.S. Drnda,vidio si tamo gdje sam stavio link za skidanje blokada da preporučuju da se promijeni remen,u tome je vjerovatno problem s variranjem brzine.


Offline svemirac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: TGB Jet Fighter R50X-molim savjete od ljudi koji ga voze
« Odgovori #21 : 14 Svibanj, 2008, 08:40:33 »
Hmhm ne svida mi se ovaj podatak da nekad ide 60 ,a nekad 75!!To mi bas ne daje neku pouzdanost masine!!

ma to nemože bit,možda je bila neka mala uzbrdica koju golim okom niti ne primjetimo pa motor uspori.
njemu treba malo duže da dostigne brzinu od 70km,kakvih 200-300 metara.
sic je više nego udoban na Jet Fighteru,dok za 303R kojeg vozi Drnda-1 neznam.
R50X je ipak skuplji za kojih 3.000kn.od 303R-ovog modela pa bi i trebao nešto više davat.
za 12.000kn.koliko taj skuter košta i koliko daje,odgovorno tvrdim da kod nas ne postoji bolji motor unutar te cijene od njega.
čak i ova potrošnja od 4 litre mi je malo čudna,jer meni troši oko 3 do 3,5 l. :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 14 Svibanj, 2008, 08:44:33 svemirac »

Offline noky007

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • Piaggio Beverly 250ie, x10 500 EXECUTIVE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB Jet Fighter R50X-molim savjete od ljudi koji ga voze
« Odgovori #22 : 14 Svibanj, 2008, 10:35:31 »
Eto svemirac uvjerio si me da je skuter ok,performanse zadovoljavajuce,potrosnja takoder normalana za tu vrstu prometala!!Sad se moram raspitat o servisima,rezervnim djelovima i ostalim sitnicama!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: TGB Jet Fighter R50X-molim savjete od ljudi koji ga voze
« Odgovori #23 : 14 Svibanj, 2008, 20:20:15 »
presao sam 2800 km, blokadu sam skinuo na 850 km, to za sic nije on toliko neudoban, ali je puno udobniji na runneru naprimjer po tome sam mislio, potrosnja sigurno mot+ze biti manja jer evo sada sam izmjerio negdje oko 3,5 l, sve ovisi o stilu voznje, a nije to vezano za nizbrdicu, nego bas za remen, u njemu je problem,i treebam onaj dio sto se vracaju plinovi iz spuha poravnati sa granom i zavariti, dok sam ja to samo stisnuo i zatvorio, tko zna mozda mi je u tome i problem, a skut je odlican nece nitko pozaliti sto ga je kupio...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta