Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Radiologija  (Posjeta: 4307 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Radiologija
« : 29 Veljača, 2012, 16:25:40 »
Pozdrav...

zanima me ima li ovdje koga da ide na radiologiju ili ju je zavrsio??
imate li nekoga ko to radi pa da znate kakvi su dojmovi???

hvala :)
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radiologija
« Odgovori #1 : 15 Ožujak, 2012, 19:32:41 »
Ja imam iskustva, popravio sam par radio stanica, jest da su bile oldtimeri ali princip je bio isti
Dojmovi? Hmm, pa ako ti se dlanovi znoje i ako psuješ Boga i za manje stvari od sitnih popravaka savjetujem ti da ne ides za to, odluči se za drukčiji potez jer stvarno treba strpljenja i volje

U suštini radiologija je povezana sa zdravljem, jest da je psihičko ali je zdravlje, prava je to stvar za prave ljude

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Radiologija
« Odgovori #2 : 15 Ožujak, 2012, 19:53:32 »
hvala na brzom odgovoru :dontknow: :dontknow:
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Radiologija
« Odgovori #3 : 15 Ožujak, 2012, 20:27:26 »
Ja imam iskustva, popravio sam par radio stanica, jest da su bile oldtimeri ali princip je bio isti
Dojmovi? Hmm, pa ako ti se dlanovi znoje i ako psuješ Boga i za manje stvari od sitnih popravaka savjetujem ti da ne ides za to, odluči se za drukčiji potez jer stvarno treba strpljenja i volje

U suštini radiologija je povezana sa zdravljem, jest da je psihičko ali je zdravlje, prava je to stvar za prave ljude


Mislim da on pita za ovo:

Rentgenska snimanja (RTG snimke)
Ultrazvučni pregled (UZ)
Kompjuterizirana tomografija (CT)
Kompjuterizirana i pozitronska tomografija (PET/CT i SPECT/CT)
Magnetska rezonancija (MR) i spektroskopija (MRS)
........



Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Radiologija
« Odgovori #4 : 15 Ožujak, 2012, 20:51:37 »
Ja imam iskustva, popravio sam par radio stanica, jest da su bile oldtimeri ali princip je bio isti
Dojmovi? Hmm, pa ako ti se dlanovi znoje i ako psuješ Boga i za manje stvari od sitnih popravaka savjetujem ti da ne ides za to, odluči se za drukčiji potez jer stvarno treba strpljenja i volje

U suštini radiologija je povezana sa zdravljem, jest da je psihičko ali je zdravlje, prava je to stvar za prave ljude

:omfg:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radiologija
« Odgovori #5 : 15 Ožujak, 2012, 22:38:15 »
ja ne vjerujem da vi ne kuzite da zajebavam, ljudi moji kolko ste ozbiljno

ovo je tragično da je netko i pomislio da sam ozbiljan, radiologija i radioamaterstvo, god damn

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Radiologija
« Odgovori #6 : 15 Ožujak, 2012, 22:39:31 »
ja ne vjerujem da vi ne kuzite da zajebavam, ljudi moji kolko ste ozbiljno

ovo je tragično da je netko i pomislio da sam ozbiljan, radiologija i radioamaterstvo, god damn

Covjek postavi pitanje, a ti ga jebes i to bez smajlica. Ko onda ispadne glup?  :icon_tongue:

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radiologija
« Odgovori #7 : 15 Ožujak, 2012, 22:42:59 »
jel ovo offtopic, jeste! jel ugodno s korisnim, bas i nije al morao sam :D
a tko je ispao glup ne znam, znam da sam stavio smajlic skuzila bi i budala, ovako su samo pametni

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radiologija
« Odgovori #8 : 15 Ožujak, 2012, 22:51:28 »
alfa bi trebo znat jer je dobar s berom a on je radiolog na stažiranju..
navodno današnji aparati su sigurniji al inače radiolozi nisu doživjeli penziju ;D

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Radiologija
« Odgovori #9 : 15 Ožujak, 2012, 22:55:06 »
alfa bi trebo znat jer je dobar s berom a on je radiolog na stažiranju..
navodno današnji aparati su sigurniji al inače radiolozi nisu doživjeli penziju ;D


To je onda duplo zajebano, jer imaju beneficirani radni staz  ;D

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Radiologija
« Odgovori #10 : 15 Ožujak, 2012, 23:00:15 »
kolko 1 za 1.5?
ipak mora radit 20 godina kak god okreneš.
moja sestra je radila na rebru 20 godina na kirurgiji i otišla a njena kolegica je radila na radiologiji 20 godina i - UMRLA OD KARCINOMA.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Radiologija
« Odgovori #11 : 16 Ožujak, 2012, 00:05:30 »
kolko 1 za 1.5?

Ne znam


ipak mora radit 20 godina kak god okreneš.
moja sestra je radila na rebru 20 godina na kirurgiji i otišla a njena kolegica je radila na radiologiji 20 godina i - UMRLA OD KARCINOMA.

Imam u familiji primjer radiologa koji je dozivio lijepe godine. Nista to ne znaci. Treba se samo pridrzavat pravila i nebi smjelo bit problema.

Ak bus iso cackat po rentgenu dok je upaljen, nebu dobro (iako je njegova ekspozicija kratka, recimo da ostane upaljen ko zarulja)  :toothy12:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Radiologija
« Odgovori #12 : 15 Lipanj, 2012, 22:19:44 »
sry sto ponovo pokrecem temu. znam lika koji ju je zavrsia u Rijeci. dobra stvar je imas kutu i na njoj ti je kartoncic tvoj, i svako neznam koliko saljes taj karton na pregled, ako si ispuca svoju dozu radiacije ili si primia vise ides na placeno bolovanje...ako volis mliko svidit ce ti se jer non stop deru po mliku...na faksu san ima predmet radiologija pa ti mogu poslat skriptu pa da vidis koliko te to zanima, al ako si gadljiv iti malo nemoj ic na to...RTG ti najmanje zraci od svega toga sto je naveo kolega forumas 3alfa3 (neracunam UZV)...namistis pacjenta i aparat odes u box kazes ne disite slikas, pricekas koji sekund odes tamo, izvadis plocu (il po novom mozda ni to nemoras nego odma na kompu izade) das ruku pacjentu i potiras ga ca i vratis se pit kavu smijat se gledat tv...imas dobrih strana, tipa dodu mlade zenske osobe slikat pluca  :glasses2:
...........1...........8...........7...........

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Radiologija
« Odgovori #13 : 31 Kolovoz, 2012, 17:21:35 »
sry sto ponovo pokrecem temu. znam lika koji ju je zavrsia u Rijeci. dobra stvar je imas kutu i na njoj ti je kartoncic tvoj, i svako neznam koliko saljes taj karton na pregled, ako si ispuca svoju dozu radiacije ili si primia vise ides na placeno bolovanje...ako volis mliko svidit ce ti se jer non stop deru po mliku...na faksu san ima predmet radiologija pa ti mogu poslat skriptu pa da vidis koliko te to zanima, al ako si gadljiv iti malo nemoj ic na to...RTG ti najmanje zraci od svega toga sto je naveo kolega forumas 3alfa3 (neracunam UZV)...namistis pacjenta i aparat odes u box kazes ne disite slikas, pricekas koji sekund odes tamo, izvadis plocu (il po novom mozda ni to nemoras nego odma na kompu izade) das ruku pacjentu i potiras ga ca i vratis se pit kavu smijat se gledat tv...imas dobrih strana, tipa dodu mlade zenske osobe slikat pluca  :glasses2:

mlade ženske skoro pa nikad ne dolaze ;)

A nikad nitko nije prekoracio dozu zracenja jer je zračenje premalo, možda koji doktor koji radi u angiosali, ali niti oni.

zakonski je propisano, ali nedostižno