Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mišljenje od Derbiju 125 gpr?  (Posjeta: 4812 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marijoNRG

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: AGV GP-PRO
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #40 : 17 Svibanj, 2012, 19:11:55 »
neznam otkud onda svi rsovi ovi na oglasniku ako niko nebi dao te novce za novi.. to sto ti pricas da stisnes kocnicu on jos ubrza su isto gluposti koje nemaju veze s pamecu i da se naci lijepa sestica i za 2 t eura iako sam ja napisao 3.. rs 125 je zivo smece koje samo trosi kvari se i ne vrijedi ni lipe (posebno ne 40 t kn to samo za tatine sinove).. ja mu preporucam 4t skuter od 125 kubika i to polovan dok nebude polozio za jace i tu mu je najbolji omjer ulozeo dobiveno.. jer polovan vx sa 20-30 k km se napravi servis za 2-3 t kuna i on ide sljedecih 30 kkm bez ikakvih popravaka osim potrosni materijal(rolice,remen, plocice....)

pričaš totalne gluposti  :hello:

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #41 : 17 Svibanj, 2012, 19:15:05 »
A koliko vidin iz komentara rs je dobar meni ne triba nista da trke vozin cisto gustiranje i da moze potegnut kad triba

Offline Loris Ri

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka---->Kostrena
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Held robot,Suomy trek dog
  • MojSpuh: deak hexagonal
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #42 : 17 Svibanj, 2012, 19:15:27 »
A nije ni rs bas igracka ako je dosad vozio samo runnera...
uzmi neku polovnu yamahu r 125 i uzivaj,trosi ko upaljac ide bolje od vx-a,krajnja oko 130po satu i onda kad sa 18polozis A2 kupi nesto jace...
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline darac_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #43 : 17 Svibanj, 2012, 19:18:37 »
pričaš totalne gluposti  :hello:

Ajde pametnjakovicu ti mi onda nadi vx-a i rs-a 125 priblizne kilometraze i pribliznih godina i reci mi koja je razlika odma u startu u cijeni i nakon 30 000 km te pitam koja je razlika sto se tice kvarova, potrosnje, zamjene potrosnih dijelova i reci da ce s rs-om dobitiii punoooo vise..

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #44 : 17 Svibanj, 2012, 19:19:01 »
A vozia san ja sve i svasta ima san r1 2tjedna i to san proba vozit a rznnera san kupija jer mi je mater alergicna na motore kad me vidi na necen jacen pada u afan zato bi uzea 125 cisto da nije jebenih 50 i da motor lipo izgleda pogotovo sto ima brzine jer san pocea na apencu hahah

Offline marijoNRG

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: AGV GP-PRO
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #45 : 17 Svibanj, 2012, 19:26:13 »
Ajde pametnjakovicu ti mi onda nadi vx-a i rs-a 125 priblizne kilometraze i pribliznih godina i reci mi koja je razlika odma u startu u cijeni i nakon 30 000 km te pitam koja je razlika sto se tice kvarova, potrosnje, zamjene potrosnih dijelova i reci da ce s rs-om dobitiii punoooo vise..
uhuuhuhuu... pošto sad to nebi imalo veze sa ovom temom i odlazimo previse u off, a i da nebi popušili neke "kaznice" ne zelim sad tu raspravljat s tobom..al i dalje stojim iza toga da pricas glupsoti i bedastoce!! jer ocito nemas pojma, ko i ostala balavurdija koja blebecu gluposti!! živio  :icon_thumright:

Offline darac_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #46 : 17 Svibanj, 2012, 19:31:53 »
uhuuhuhuu... pošto sad to nebi imalo veze sa ovom temom i odlazimo previse u off, a i da nebi popušili neke "kaznice" ne zelim sad tu raspravljat s tobom..al i dalje stojim iza toga da pricas glupsoti i bedastoce!! jer ocito nemas pojma, ko i ostala balavurdija koja blebecu gluposti!! živio  :icon_thumright:

Dobro, rjesili smo to ja nisam isao u off decko je pitao za motore od 125 ccm ja sam mu samo rekao svoje misljenje zasto da uzme.. a rs i je napravljen za balavurdiju isto kao i tzr, cbr, gpr, i ostali brzinci od 125 kubika jer kad klinac od 16 godina sjedne na njega izbrijava si da je bog u glavi i da ima neznam sta pod guzicom samo zbog izgleda.. a upali ga a ono prdi gore neg onaj runner od 50 ccm sa probusenim auspuhom..  :headbang:

Offline Hljebaroš34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio zip Fast Rider
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #47 : 17 Svibanj, 2012, 19:34:56 »
Ti su mi najdraži uzme serijski auspuh pa ga probije glumi nekog frajera a motor je jedva kreće :laughing7:

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #48 : 17 Svibanj, 2012, 19:37:02 »
Dobro, rjesili smo to ja nisam isao u off decko je pitao za motore od 125 ccm ja sam mu samo rekao svoje misljenje zasto da uzme.. a rs i je napravljen za balavurdiju isto kao i tzr, cbr, gpr, i ostali brzinci od 125 kubika jer kad klinac od 16 godina sjedne na njega izbrijava si da je bog u glavi i da ima neznam sta pod guzicom samo zbog izgleda.. a upali ga a ono prdi gore neg onaj runner od 50 ccm sa probusenim auspuhom..  :headbang:

Tocno to eto ja bi i zato uzea to jer mi je takav motor gust zbog izgleda i brzina a zvuk ko jebe stavi se auspuh da ga malo istupi i to e to

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #49 : 17 Svibanj, 2012, 23:50:34 »
Dobro, rjesili smo to ja nisam isao u off decko je pitao za motore od 125 ccm ja sam mu samo rekao svoje misljenje zasto da uzme.. a rs i je napravljen za balavurdiju isto kao i tzr, cbr, gpr, i ostali brzinci od 125 kubika jer kad klinac od 16 godina sjedne na njega izbrijava si da je bog u glavi i da ima neznam sta pod guzicom samo zbog izgleda.. a upali ga a ono prdi gore neg onaj runner od 50 ccm sa probusenim auspuhom..  :headbang:
al tebe na vxru ostavlja ko mladog majmuna  :icon_thumright:
uostalom zbog tebe i takvih idiota ljudi ginu tu mu kazes da kupi sesticu za 2-3 t eura za te novce kupis motor sa 120 tkm.. mozes odma usput uzet i grobno mjesto...
svaki motor se kvari kad je u krivim rukama  :icon_thumright:

Offline darac_os

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mišljenje od Derbiju 125 gpr?
« Odgovori #50 : 17 Svibanj, 2012, 23:54:46 »
al tebe na vxru ostavlja ko mladog majmuna  :icon_thumright:
uostalom zbog tebe i takvih idiota ljudi ginu tu mu kazes da kupi sesticu za 2-3 t eura za te novce kupis motor sa 120 tkm.. mozes odma usput uzet i grobno mjesto...
svaki motor se kvari kad je u krivim rukama  :icon_thumright:

Ti pricas idiotarije i ako imas novaca da kupujes nove novcate motore ne znaci da i cijeli svijet ima.. a svaki motor se zbog toga sto se kvari i pravilno odrzava.. samo sto izgleda da ti i takvi idioti to ne razumijete pa ginete..

EDIT: I necu se vise uopce raspravljati s tobom posto vidim dda ide u nedogled.. i mozes si tati pricati da je idiot sto te napravio, a ne meni!