Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Area 51: Problem ili..?!  (Posjeta: 922 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Danach

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aprilia Area 51: Problem ili..?!
« : 30 Travanj, 2008, 09:04:40 »
Eto ovak!
Imam doticni skuter i muci me malo krajnja brzina.Naime na ravnici bez vjetra i uspravan 72/73km/h, a niz brdo duljine cca200m i prosjecne strmine, do 93km/h. Dalje nisam probao jer treba kociti radi zavoja.Sto se tice snage tu nema problema jer mene i moju dragu vuce uz brdo bez frke i to mislim na jaku uzbrdicu, bilo da tek krecemo ili smo u pokretu.Cim sam ga kupio( rabljenog), odmah sam promjenio klip,karike..( serijske velicine i nije trebalo brusiti glavu)i stavio novi remen.Na nju je stavljen malosimultivar2000 ( kupnja oglasnik)sa rolama od 7g, ali nisam mijenjao feder jer mi je lik iz oglasnika poslao neki istroseni i koji ne pase. No serijske role su 6,7g tako da sam ostavio serijski feder sa ovim novim variomatom( ako treba staviti i feder, koji bi odgovarao toj tezini rolica?). Što se tice auspuha on je serijski, onaj veliki( sa nezakrivljenim prigusivacem) i mislim da ga je lik prije mene rastavio( vide se tragovi rastavljanja i ponovnog "shvasanja"tako da o njegovom stanju nemam pojma.Eto hvala na bilo kakvoj pomoci!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Area 51: Problem ili..?!
« Odgovori #1 : 30 Travanj, 2008, 09:13:13 »
ostavi serijski feder..
a čuj, normalna je brzina do 75-77 km/h, a niz brijeg ide gore, naravno..

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Aprilia Area 51: Problem ili..?!
« Odgovori #2 : 30 Travanj, 2008, 11:29:21 »
aj se prvo predstavi

Offline bobi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • Aprilia Area51
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Skopje
  • Moj Skuter: Aprilia Area51 Malossi Sport
Odg: Aprilia Area 51: Problem ili..?!
« Odgovori #3 : 30 Travanj, 2008, 20:12:37 »
Mislim da 5 gr rolne je optimalno

Offline Danach

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Area 51: Problem ili..?!
« Odgovori #4 : 01 Svibanj, 2008, 15:29:13 »
hvala na info. i pomoci! sto se tice predstavljanja, unaprijed se ispricavam , ali radije bi ostao anonimus,

edit by hac: pa ne moraš sad ime prezime ,JMBG....ono napiši nešto tipa vozim taj i taj skuter i živim u zg ,bg ,tj odakle si.....red je predstavit se u rubrici novi članovi
« Zadnja izmjena: 01 Svibanj, 2008, 16:14:41 hac »