Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dihtunzi  (Posjeta: 4041 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: dihtunzi
« Odgovori #20 : 29 Travanj, 2008, 00:35:01 »
ova copper je u biti diht masa za auspuhe..
može bez brtve držat na pežou ili minarelliju..

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: dihtunzi
« Odgovori #21 : 29 Travanj, 2008, 00:36:35 »
pa imam si u  glavi  neku shemu za squish nezelim da bude premal..ma kontam si kupit tu masu i sve sto treba zadihtat to cu uradit snjom..de mi recite jos jel mogu kuciste getribe zadihtat s tim ??? jbt koliko pitanja ja imam strasno ali zanima me zelim biti informiran !  :toothy12:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: dihtunzi
« Odgovori #22 : 29 Travanj, 2008, 00:40:02 »
naravno, sve..
malo ju nagriza benzin, al ak je stegnuto, ni to nemože proć..

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: dihtunzi
« Odgovori #23 : 29 Travanj, 2008, 00:46:14 »
hvala puno svima evo odgovorili ste na sva moja pitanja ..sad sam miran sutra u kupovinu opet i trazit silikon taj iliti dihtmasu ,,,hvala puno jos jednom  :hello: odo sad spavat . :laughing9:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: dihtunzi
« Odgovori #24 : 30 Travanj, 2008, 15:21:45 »
evo kupio duhtung masu (crvenu 300 celzijevih podnosi )cijena je mizerija 38 kn evo procitao sam upute dihta masine,mjenjacke kutije,itd. evo zadihto sam getribu, cep onaj umjesto uljne pumpe zadihtao i poklopio s alu plocicom..sve 5 sad bi na red dosli blokovi i cilindar samo da kupim semeringe i to je to ::znaci do sljedeceg tjedna trebao bi motor biti u voznom stanju :toothy9: