Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: rms "racing" radilica za piaggio, spigan krak.?  (Posjeta: 1310 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
rms "racing" radilica za piaggio, spigan krak.?
« : 12 Svibanj, 2012, 17:32:37 »
jel neko imo slucaj sa tom radilcom da je imala spigan krak od variomata, prvo kaj je jedan dio polutke ostao neobrađen tj. izgleda kao da je polutka na stranu obrađivana ili da je izljev los pa je dio ostao crn a dio je "ispoliran"
magnet mi se cini da je radilica oke da ne baca, a ovaj krak od variomata ide skoro 2-3 mm u stranu jednu i nebi skuzio da nisam gledao kroz rupu od onog crijeva kaj vodi zrak u onu kutiju sa nepovratnim ventilom za ispusne plinove. i vidim variomat svako malo ide gore dole jos sam mislio da je multivar sjeb.  :angry7:

i danas nakon 30-40 km kaj sam napravio sa masinom idem vidit kak je prijenos i to dal di slini i vrtim radilicu i vidim da mi ventilvar baca i sfixiram u sredinu radilice lim sa bloka i radilica ide lijepo u osmicu kulturno baca..

inace je ugradnja bila besprijekorna a nisu mi bogami ni prvi sklopljeni blokovi. a sklopljena je bez cekica na toplo hladno..

tj. lezajevi na radilicu pa radilica sa lezajevima u blok, sve bez j****ti..

uzel sam u benconyu i dodje mi da im dignem ducan u zrak sad nije do jebenih 1000kn kaj sam bacio u vjetar, mislim je.. nego do tog kaj nemam jebenog vremena tolko radit i kaj sam sad sve slozil i reko nema da ga diram do jeseni dok ne roknem gore sporta 70 i amen narednih 20000 s njim.

radilica je bila 630 + 100kn goriva kaj sam zavozil do nje i kaj sam cijeli dan izgubil
lezajevi 200kn skf poliamid
simerinzi neznam mislim da su oba oko 50kn
i brtve za cilindar su neznam kolko mislim oko 100-150 kn one dvije gumice i ispod cilindra.

al nije da sam doma imal orginal radilicu jos oke al reko necu, stavit cu nekaj "jaceg" pa nek bude i za base da neotvaram blokove vise..

da rezimiramo: jel imao itko jos s tom radilicom tak nekaj slicnog ili sam fkt jebeni pehista od kad nedam buspicu u crkvi i neidem na misu i nesjetim se boga osim kad me nekaj razjebe.!

ono sa kutom paljenja znam i to sam rijesil bez kajle, magnet i sve je stezano pistolom nikakva sila puta krak metoda makar sam tak odpspanal xy radilica i nikad ni jedna se nije spigala. al ajde.

jel imam ikakve sanse da to ovi u benconyu refundiraju jer nije mi ni na kraj pameti da sam kupujem sve novo jer ode jos jedna placa na skuter ponovo... racune imam masina je cista ko suza jer nije napravila ni 30 km a radila je u leru nekih 5h taman da se uhoda lagano i kaj je najgore nit trese nekaj specijalno puno vise nego prije, a skut bas fino ide.. po powerovoj cukici na ravnici puni 100 bez j**** ti.
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2012, 17:49:54 ive_91 »
🙈

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: rms "racing" radilica za piaggio
« Odgovori #1 : 12 Svibanj, 2012, 17:37:03 »
ak im je pala na pod nebi me čudilo da je savinuta.. :angry7:
šteta što prije ugradnje ili kupnje nisi bolje pogledao dal je bar od oka u centru, jer po ovome se čini da je brutalno spigana..

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: rms "racing" radilica za piaggio
« Odgovori #2 : 12 Svibanj, 2012, 17:41:53 »
Sve više čujem da dosta ljudi ima problema sa tim rms radilicama,najčešće sa utorom za kajlu koji nije u stock položaju.
Ja imam rms odnosno cm radilicu (isti rac,samo kaj se prodaje pod drugim imenom) al onu običnu i jeftiniju od ove tvoje i da kucnem od drvo za sad nemam problema,al sam isto bio skeptičan zbog tih priča.
Za reklamaciju u benconiju sumnjam da će ti uvažit,probaj,al na kraju buš se posvadil tam i j#bo im mater.
Daj poslikaj ak ti nije problem.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: rms "racing" radilica za piaggio
« Odgovori #3 : 12 Svibanj, 2012, 17:47:38 »
kak si riješil kut paljenja?
ovo kaj sam ja frendu stavljal je ok..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: rms "racing" radilica za piaggio
« Odgovori #4 : 12 Svibanj, 2012, 17:49:28 »
bila mi je od starta sumniva jer kolko sam god radil radilica tu i tamo je koja imala ovo crno po rubovima polutki recimo:
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621639103216&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50POWERDD&category2=CAT%3ACAT_KURBELWELLE

ovo je isti šit ko i rms samo druga neljepnica za marku mislim.

dok ova je imala kompletnu polovicu polutke takvu i kad sam ju monital nekak mi se cinilo da polutka baca al reko oko vara puno puta, nova je pa eboga nemre nova bit tak spigana da ga jebes..

al eto izgleda da moze, kaj je najbolje kutija nije bila ubijena ni nista.. nije ni sad kulturno stoji sa racunom spremljena..

@tomi_zg
ma nemam kaj slikat, eventualno snimit krak, radilica je u skuteru i vozi se imam regu drugi tjedan tj. vec sam trebo ic pa ga moram regat prvo a onda to jebat. al u ponedjeljak ih zovem i znam da cu im jebat mater i znam da nebum prvi al bolje im je da refundiraju to nego da si nabiju jos vise troska o glavu.

@steeef
bez kajle vraceno na stock poziciju, konus drzi besprijekorno, sa kajlom spucava i neide ni blizu kak treba ic..
🙈

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: rms "racing" radilica za piaggio, spigan krak.?
« Odgovori #5 : 12 Svibanj, 2012, 17:53:17 »
ako pleše uskoro će ti proružit lager na toj strani pa je najbolje da odmah rastaviš..

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: rms "racing" radilica za piaggio, spigan krak.?
« Odgovori #6 : 12 Svibanj, 2012, 17:58:08 »
Ovo kaj veliš crno tak je i na mojoj,jedan dio je ko da je spoliran,a jedan ćošak crn,s tim radilicama je kak te posere,nekima rade normalno bez greške,a nekima ulete takvi smeće primjerci,i kaj je najbolje prodaju se pod hiljadu imena pa ni nakraju neznaš kaj je kaj,ja sam naručil recimo bgm zamjensku serijsku,a došlo mi je to kaj je,još se prodaju pod rms,cm,mislim i motoforce...

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: rms "racing" radilica za piaggio, spigan krak.?
« Odgovori #7 : 12 Svibanj, 2012, 18:01:22 »
ma znam da bu lager oso, a isti mi je k**ra* oce otic sad ili kad ga vadim van.. jer nikad nisam vracal iste lagere pa necu ni sad.!

jednog imam doma, jednog moram kupit, moram simeringe narucit jos i set brtvi ponovo.. dodje mi da im razvalim ducan sa radilicom jbt. pa nemozes ni novo kupit ispravno vise, di ovaj svijet ide.?

na kraju cu uzet jos serijsku al kinesku onu pravo kinesku da pise kinesko na njoj i ta ce bit najbolja.. a dao bi se kladit da idem u ducan sa komparatorom da bi bilo ih jos par spigano.. samo kaj niko to ne gleda cesto.. ak prodaju klincima tutne je unutra neko i dobra je.
🙈

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: rms "racing" radilica za piaggio, spigan krak.?
« Odgovori #8 : 12 Svibanj, 2012, 18:04:43 »
ako nije jako spigana dobar tokar ju može izravnati..
odfuraj u neku strojnu obradu motora i za 100-150kn ti ju izravnaju i izbalansiraju 100%

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: rms "racing" radilica za piaggio, spigan krak.?
« Odgovori #9 : 12 Svibanj, 2012, 18:06:59 »
Ja bi na njegovom mjestu probal to reklamirat,a ak nejde (a svi znamo da neće) onda im navalit inspekciju za vrat zato kaj prodaju neispravne nove stvari i tužit ih udruzi potrošača,samo treba okrenut dva broja  :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: rms "racing" radilica za piaggio, spigan krak.?
« Odgovori #10 : 12 Svibanj, 2012, 18:12:11 »
bencek bu reko da je bila 100% ispravna ali je nestručno ugrađena (u garaži) tak da niš od toga..

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: rms "racing" radilica za piaggio, spigan krak.?
« Odgovori #11 : 12 Svibanj, 2012, 18:16:01 »
otiso bum gore kod njega sa alatom i nek mi da sve radilice kaj ima na stanju da ih zavrtim.. ako nece nikako dat onda ce sam sebe fasovat negdi.
🙈