Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jeftina kaciga  (Posjeta: 9008 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bikloner

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 SP, 2007.
  • Moja Kaciga: KBC
  • MojSpuh: Gianelli Reverse
Jeftina kaciga
« : 28 Lipanj, 2012, 20:07:56 »
Ovako, zanima me gdje se moze kupit sto jeftinija kaciga, znaci nema uvijeta osim da je sto jeftinija, moze jet, normanla, stagod..

Treba mi jednom mjesecno a i rjede kad nas je 2 na motoru i to iskljucivo za par km po gradu, tako da mi se za to ne kupuje kvalitetna kaciga, jednu takvu imam..

Znaci, STO JEFTINIJA kaciga (tipa 200 kn i sl.).. Ajmo, ajmo!  :icon_biggrin:
'Ko pije umrijet ce, 'ko ne i prije ce!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #1 : 28 Lipanj, 2012, 20:55:51 »
Metro, do 18.07. ili isteka zaliha... :zubo:

PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #2 : 28 Lipanj, 2012, 21:19:30 »
jeftina kaciga je ko da je i nemas, rade skupi nesto love i bices zahvalan kad ti neko izleti  :icon_thumright:

ps. gledaj da ima certifikat jer ako nema certifikat kad te zaustave to ti je 1t kn
...........1...........8...........7...........

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #3 : 28 Lipanj, 2012, 21:22:13 »
ovisi odkud si,imas kod mene na rasprodaji 70% nove kacige takachi po 120kn   :icon_biggrin:
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao

Offline bikloner

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 SP, 2007.
  • Moja Kaciga: KBC
  • MojSpuh: Gianelli Reverse
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #4 : 28 Lipanj, 2012, 23:08:42 »
Metro, do 18.07. ili isteka zaliha... :zubo:

Uuu, to trazim, zahvaljujem..  :icon_thumright:


jeftina kaciga je ko da je i nemas, rade skupi nesto love i bices zahvalan kad ti neko izleti  :icon_thumright:

ps. gledaj da ima certifikat jer ako nema certifikat kad te zaustave to ti je 1t kn

Zato sam i napomenuo da vec imam jednu dobru kacigu da izbjegnem raspravu..   :icon_biggrin:
Jednostavno je veca sansa da mene koji se svaki dan vozim satare bus i pretvori me u mljeveno meso nego da kljucnu ulogu odigra kvaliteta kacige na nekom ko ce se provozat jednom u 2 mjeseca..
Sve sto kazes stoji i slazem se s tim, samo situacija je takva kakva je, recesija je i ne mogu dat 1k kn za nesto sto ce stajat neiskoristeno..  :icon_thumright:

A kad smo vec kod homologacije.. Jel je imaju ove kacige iz metroa?



ovisi odkud si,imas kod mene na rasprodaji 70% nove kacige takachi po 120kn   :icon_biggrin:

Pfff, imas kakav link da pogledam, iz zagreba sam i s putnim troskovima je opet najjeftinija opcija + vidim svijeta zagorskog..  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 28 Lipanj, 2012, 23:11:06 bikloner »
'Ko pije umrijet ce, 'ko ne i prije ce!

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #5 : 30 Lipanj, 2012, 10:36:06 »
http://www.njuskalo.hr/moto-kacige/takachi-tk-100-oglas-5284582

ja uzeo takvu ali je bila 600kad sam ja uzeo :sad1:
ali nemam zamjerke.za te novce je kaciga odlična,dobro napravljena i iznutra a i izvana :icon_thumright:
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541

Offline Sonny br.11

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mače
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSetup: Naturpijani polini
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #6 : 30 Lipanj, 2012, 14:25:19 »
Moto centar u zaboku nasuprot moto šipka su ti kacige po 120 kn
  :sad3: ali nebi ja takvu kacigu kupovo nedaj bože da padneš pa ti se komadi kacige zabiju u glavu :sad3:
Ak me netko traži, ja sam u garaži, tjuniram svoj motor stari xD..

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #7 : 30 Lipanj, 2012, 16:25:22 »
Pojas u autu nije uvijek spasio život, a znalo se desiti da ljudi prežive samo zato što nisu bili vezani. Isto tako sa kacigama, ali to ostavljam svakome da sam izabere.

Ja se vežem kad ja hoću, tu po naselju i do Samobora se ne vežem, ali čim idem dalje onda da. Isto tako sa kacigom. Po meni nema smisla kažnjavati vozače za ne nošenje kacige i pojasa, svako bi trebao imati pravo da odlučuje sam da li želi bit sigurno opremljen ili ne  :laughing7: Ionako ne nošenjem kacige ni na koji način ne ugrožavam DRUGE u prometu, samo sebe, a ko si ti da mi naplaćuješ kaznu za nešto što ja neću  :)

Jbg, civilizacija je toliko uzela maha da još malo nećeš smjet ni pišat ni srat ako ti je sila, makar ni tu nismo daleko od trenutne stvarnosti  :toothy9:

Čim regam motor kupujem dvije najjeftinije kacige koje zadovoljavaju norme i to je to  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline bikloner

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 SP, 2007.
  • Moja Kaciga: KBC
  • MojSpuh: Gianelli Reverse
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #8 : 30 Lipanj, 2012, 19:09:37 »
A dobro, tu se ne mogu slozit u potpunosti, jer da nije određeno zakonom, puno bi se manje ljudi i vezalo u autu i nosilo kacigu, neki zato sto se s pojasom/kacigom ne osjecaju ko frajeri, drugi bi cesce zaboravljali na to, trecima se nebi dalo i tako.. I automatski veca smrtnost, koliko toliko, tako da je samim time zakon odigrao nekakvu ulogu.. Jer u tom slucaju nije da bi ljudi odlucivali da li si ugrozit zivot nego ima puno ljudi bez mozga, koji nebi bili ni svjesni da si ugrozavaju zivot..

Tipican primjer je kad mi netko kaze da je sigurnije vozit se bez pojasa u autu.. Da, jedni od najboljih inzenjera na svijetu rade na testiranju sigurnosti u autu i nakon milijardi potrosenih dolara dosli su do zakljucka da pojas povecava sigurnost (cak i zracni jastuk moze bit smrtonosan ako nisi vezan) i onda se nade netko ko misli da je pametniji od svega toga i kaze da pojas ugrozava sigurnost (a ima ih dosta) jer su culi da se nekad dogodila takva iznimka tipa covjek u autu zaspo, okrenuo se na krov, auto izgorio i on je prezivio jer nije bio vezan pa je ispao iz auta..

Al dobro, to je bilo malo o zakonu, sto nije tema rasprave, pa da se vratimo na temu..
Kacigu sam na kraju kupio u meterou, apsolutno se vidi odmah da je kvaliteta za koplje ispod kacige koju primarno koristim, al s tim sam i racunao, zato i je kostala 200 kn.. Covjece, samo kukac kad me pogodi u nju zvoni koda me cigla pogodila, necu ni mislit sta bi bilo da padnem..  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 30 Lipanj, 2012, 19:11:54 bikloner »
'Ko pije umrijet ce, 'ko ne i prije ce!

Offline roc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Hyosung gt250
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #9 : 30 Lipanj, 2012, 21:51:23 »
ima ti homologaciju ova iz metroa

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Jeftina kaciga
« Odgovori #10 : 03 Srpanj, 2012, 21:05:51 »
Pojas u autu nije uvijek spasio život, a znalo se desiti da ljudi prežive samo zato što nisu bili vezani. Isto tako sa kacigama, ali to ostavljam svakome da sam izabere.

Ja se vežem kad ja hoću, tu po naselju i do Samobora se ne vežem, ali čim idem dalje onda da. Isto tako sa kacigom. Po meni nema smisla kažnjavati vozače za ne nošenje kacige i pojasa, svako bi trebao imati pravo da odlučuje sam da li želi bit sigurno opremljen ili ne  :laughing7: Ionako ne nošenjem kacige ni na koji način ne ugrožavam DRUGE u prometu, samo sebe, a ko si ti da mi naplaćuješ kaznu za nešto što ja neću  :)

Jbg, civilizacija je toliko uzela maha da još malo nećeš smjet ni pišat ni srat ako ti je sila, makar ni tu nismo daleko od trenutne stvarnosti  :toothy9:

Čim regam motor kupujem dvije najjeftinije kacige koje zadovoljavaju norme i to je to  :icon_thumright:

dakle tebe bumbar pogodi u oko/nos a ti vozis 80 km/h zamagli ti se vid skrenes i satares dite koje vozi biciklu po trotoaru, jesi ugrozia nekoga tako?? a pojas jedino ne spasava kad upadnes u more ili vozis pre brzo

nolan kaciga nije 1000 kn nego je jeftinija al je opet kvalitetna
samo cu rec kol'ko para tol'ko muzike
...........1...........8...........7...........