Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ducati 848  (Posjeta: 21468 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Ducati 848
« Odgovori #20 : 21 Svibanj, 2008, 07:16:46 »
ducati je smeće....ali ako nekima pomaže da dožive orgazam, kako razabirem iz postova, neka si ga kupe, za drugo ti motori i nisu, nego  za*urac!  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Ducati 848
« Odgovori #21 : 22 Svibanj, 2008, 01:34:06 »
DUCATI je najbolji motor, bez ikakve diskusije!!!

Potpisujem :icon_thumright:

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Ducati 848
« Odgovori #22 : 22 Svibanj, 2008, 21:36:14 »
smece je za sve koji ga si ne mogu priustiti
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline Desmo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: L2
Odg: Ducati 848
« Odgovori #23 : 09 Lipanj, 2008, 09:18:50 »
ma ljudiiiiii...Bogu hvala sta postoji 100 proizvodaca motora skutera....dvokotaca ili kako god hocete ajde nemojte se svadat  :toothy10:

moja je pretpostavka da su svi na ovom forumu radi jedne jedine stvari a to su 2 okrugla kola  :headbang:

ja vozim Dukca (Monstera) imo sam prije toga 4 Dukca u garazi i to je to,a da je neki motor losiji ili tako nesto sve je stvar ukusa!!!!

Ako vozim D to ne znaci da mi se ne svida Honda ili Suza itd.itd. sve su to jako ljepe pile,al moj osobni izbor br.1 je MONSTER a kad bi bilo novaca nasao bi se tu i koji KTM, BMW , Honda Suza....ma od svakog po jedan  :glasses9:

Ja kazem da volim monstera zato jer sam ko mulac vozio automata (tad nije bilo skutera :dontknow:) i tako sam zavolio nakeda,a danas vozim Monstera jer uvijek mogu namontirat napred kosaricu i otic u ducan po kilu kruha  :toothy9: :toothy12:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ducati 848
« Odgovori #24 : 29 Lipanj, 2008, 14:27:25 »
v2 motor,brembo brenze,blokada na 10,900rpm,hhh????

Offline ties

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ducati 848
« Odgovori #25 : 29 Lipanj, 2008, 15:00:15 »
nisan ja baš stvoren za motore ali kad bi se ikad odlucija za uzet pravi motor to bi bija ili monster ili honda hornet meni dva najlipša dvokotača ikad-vjerojatno monstera prije jer je exkluziva ali i hornetica-relativno jeftina a pre pre jebena-teška odluka ;D

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Ducati 848
« Odgovori #26 : 29 Lipanj, 2008, 16:15:28 »
Ono što je Ferrari kod auta, to je Ducati kod motora :notworthy: :notworthy:

Meni je taj 848 stvarno odličan, i najljepša sportiva danas sigurno, ali mislim da je 130 000 kn previše. Ali to je Ducati i uvjek je imao svoju cjeni i uvjek je imao ljude koji će to kupovat :drunken_smilie: :drunken_smilie:

Ali ipak za 100 000kn kupiš Ninju ZX-10R od 200 KS  :headbang: :headbang:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ducati 848
« Odgovori #27 : 29 Lipanj, 2008, 16:28:10 »
Ono što je Ferrari kod auta, to je Ducati kod motora :notworthy: :notworthy:

Meni je taj 848 stvarno odličan, i najljepša sportiva danas sigurno, ali mislim da je 130 000 kn previše. Ali to je Ducati i uvjek je imao svoju cjeni i uvjek je imao ljude koji će to kupovat :drunken_smilie: :drunken_smilie:

Ali ipak za 100 000kn kupiš Ninju ZX-10R od 200 KS  :headbang: :headbang:
Ili 25 Baotiana od 100ks :toothy12:

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: Ducati 848
« Odgovori #28 : 01 Srpanj, 2008, 20:15:27 »
v2 motor,brembo brenze,blokada na 10,900rpm,hhh????


kao ti imas bolje bremze
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Ducati 848
« Odgovori #29 : 21 Kolovoz, 2009, 01:59:16 »
stari biker i presjednik moto kluba orašje kaže, jebeš suzuki gsxr,yamahu r, kawasaki zx,hondu cbr kad svake godine izađe novi model, ducati pravi svaki 10 tak godina novi sport model.... i ja sam za ducati
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Ducati 848
« Odgovori #30 : 21 Kolovoz, 2009, 15:12:33 »
Dukati  :icon_thumright:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Ducati 848
« Odgovori #31 : 21 Kolovoz, 2009, 15:30:33 »
Vecina vas odabire ducati jer je rijedji od japanskih motora. to sto on ima 130 a ne 180ks nista ne znaci, ta razlika u snazi se osjeti na ravnici a kupovati takav motor za vozanje po gradu (a i ostale sportase) je po meni glupo. ako nemozes iskoristit tu snagu, nemoj ga ni kupovati.. uzmi staru cagivu mito pa ces moc iskoristit snagu a i lici na dukca...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: Ducati 848
« Odgovori #32 : 21 Kolovoz, 2009, 15:33:51 »
ja bih bas volio vozikat ducatia po gradu sepurit se  :hmh:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Ducati 848
« Odgovori #33 : 21 Kolovoz, 2009, 15:44:47 »
Vecina vas odabire ducati jer je rijedji od japanskih motora. to sto on ima 130 a ne 180ks nista ne znaci, ta razlika u snazi se osjeti na ravnici a kupovati takav motor za vozanje po gradu (a i ostale sportase) je po meni glupo. ako nemozes iskoristit tu snagu, nemoj ga ni kupovati.. uzmi staru cagivu mito pa ces moc iskoristit snagu a i lici na dukca...
180ks imaju po 1000 kubika klase nemoreš 848 uspoređivat s njima... zato ima ducati desmosedici rr V4 koji razvija 220 ks u potpuno otvorenoj verziji a i zna se koji je motor najjači na moto gp
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Ducati 848
« Odgovori #34 : 22 Kolovoz, 2009, 01:01:34 »
i ja navijam za desmosedici cisto zbog koncepta motora i razlicite mehanike...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: Ducati 848
« Odgovori #35 : 22 Kolovoz, 2009, 19:40:05 »
Da uzimam motor sada to bi bio definitivno ducati 848,nebi mi bilo zao ni jedne lipe od tih potrošenih 130000kn.Kao manji sam uvijek slinio za 916-icom i to mi je nekako ostalo u glavi.A ova nova serija 848,1098 i 1198 je meni jednostavno jebena.
To je jednostavno Ducati i tu nema govora o cijeni...kakva god da bila dukac je dukac  :icon_thumright:
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Ducati 848
« Odgovori #36 : 23 Kolovoz, 2009, 01:30:49 »
180ks imaju po 1000 kubika klase nemoreš 848 uspoređivat s njima... zato ima ducati desmosedici rr V4 koji razvija 220 ks u potpuno otvorenoj verziji a i zna se koji je motor najjači na moto gp
bio je mozda najjaci prosle god :D ove bogami nemoze nista protiv Yamahe,Honde ..tj snaga je skoro ista ...jedino sto ima malo vise snage na nizim obrtajima dukac i to je to..ali to vozaci tipa rossi i lorenzo nadoknade dobrom voznjom...ali na pravcima se vidi da su po snazi identicni trenutno ...i da nije toliko on ni jaci prosle god bio ...nego je dukati uvijek imo prejebenu elektroniku koja je bila dosta naprednija od ostalih u motogp i to ih je izvlacilo dosta....ali eto napredovali su i ostali ove god u svemu i sad su tu negdje....i da pratim svaku moto gp trku vec dosta godina i prosle je bilo max brzine sve ducati,honda....sad ove god vec stalno po max brzinama je honda,yamah ,ducati....uglavnom honda uvijek skoro prva po max brzinama ...

Da ko ne misli da sam protiv ducatija bas suprotno ..smtram da je on medju motorima ono sto je ferrari medju autima....nije uvijek najbolji i ne mora biti ...ali ima ono nesto u njemu ....isto kao i Ferrari ...nisu nikad bili najbrzi nit najbolji ili sta ja znam... uvijek neko napravi nesto brze,bolje ...ali opet je Ferrari Ferrari ...Ducati Ducati...ako ikad budem imo love ko u snovima :D nace se sigurno u garazi 2 crvene zvijeri :D jedna je Ducati a druga Ferrari :D naravno bez R1 i Cbr i Evo X nista nece moci proci :D ali to samo u snovima imam takvu garazu hahhaa :D
« Zadnja izmjena: 23 Kolovoz, 2009, 01:32:26 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Ducati 848
« Odgovori #37 : 24 Kolovoz, 2009, 08:11:06 »
Bio sam prosle godine u Rijeci na grobniku i gledao par dana voznje i treninge.

Dukac jednostavno nije dovoljno konkurentan ,vidi se razlika na ravnim dionicama kada je gas do kraja ,ali kada Ducati prodje stazom nebitno na kojem je mjestu i sa kojim vremenom svi se okrecu i zvuk je nesto posebno ,svi ostali zvuce identicno i neznimljivo kada cujete da dolazi Ducati.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ducati 848
« Odgovori #38 : 24 Kolovoz, 2009, 15:40:35 »
DUCATI je najbolji motor, bez ikakve diskusije!!!

Ducati je motor koji ima najveću karizmu, najljepši zvuk, ali daleko od toga da je najbolji  :nono:

To je motor kojeg kad imaš, možeš se qurčit i znat da su drugi zavidni na tebe. Većina je ljudi čulo za ducati i to ime ima respekt.

Ali da je najbolji to se nikak ne slažem. Ima 10 puta boljih i kvalitetnijih motora od ducatija i to za puno manje novca. Ne znači da sve kaj je skupo da je savršeno  :notworthy:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Ducati 848
« Odgovori #39 : 24 Kolovoz, 2009, 21:54:05 »
Ducati je motor koji ima najveću karizmu, najljepši zvuk, ali daleko od toga da je najbolji  :nono:

To je motor kojeg kad imaš, možeš se qurčit i znat da su drugi zavidni na tebe. Većina je ljudi čulo za ducati i to ime ima respekt.

Ali da je najbolji to se nikak ne slažem. Ima 10 puta boljih i kvalitetnijih motora od ducatija i to za puno manje novca. Ne znači da sve kaj je skupo da je savršeno  :notworthy:

Istina !  :icon_thumright: