Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bosna  (Posjeta: 1157 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Bosna
« : 24 Travanj, 2008, 15:01:58 »


Bosna...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Bosna
« Odgovori #1 : 24 Travanj, 2008, 15:08:09 »
tuzna pjesma

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bosna
« Odgovori #2 : 24 Travanj, 2008, 17:32:29 »
predobar filim, jedan od najdražih na jutubu, da se odma nadovežem, ovo je napisala jedna moja frendica u 2. srednje i rad je nagrađen:

Moje ime je Bosna i Hercegovina.

Ja sam zemlja, premala za tudje, prevelika za svoje. Bila sam sjedinjena, onda razorena, potom rascjepkana. Ja sam majka tri musketira. Brata a ne brata. Komsije a ne susjeda. Sevdaha a ne zore. Ja sam ceznja za toleranciju, i mir za spokoj majkih poginulih sinova.
Ja sam siromasna cestama, konvertibilnim markama, jedinstvom. Ja sam sama. I moja priroda vene poput uzbrane ruze. Moja djeca me se stide, i odlaze od mene prije vremena. Ja ostajem sama, i napustena.
Moje rijeke su slile u sebe krv, moje zemlje su zasadile grobove, moje kuce su nestale u plamenu. A ja tonem, na dno bez dna. Jer ja sam majka tri musketira, sa tri jezika. Ista a tako razlicita.
Moje ime je Bosna i Hercegovina. Moj kamen sa doline juga, ostaje neotesan, moja krosnja sa vrha brda ostaje neuzbrana, moja voda neispijena.
Jer su u me ugradili mito i korupciju, i nizu se djamija do djamije, crkva do crkve, iz inatstva, i izdajnickog bratstva. Jer ja nemam posla bez koverte, i imena bez amidze.
Jer mojim hodnikom nije vise fol prostrijeti cilim, vec parket od hrastovine iz susjedne sume. Jer moje ime je postalo asocijacija za kutak na kraju svijeta. Gdje je mrznja tangenta ljubomori, lopovluk hipoteza neskromnosti i  imastvu, i sreca paralela u nadu za bolje sutra.
Al' ime moje, ne znaci nista, kao zelenilo koje me krasi, i planine sto dosezu nebo. Moj becar, i moje svejedno kad zasvira tamburica. Moje rijeke sto teku pored deke sa mezom i djezvom na zaru. I miris njene kave. Turske a domace. I ja nadjem svoj spokoj, kad je nada najmanja. I vidim sina, sa povratnog puta, s koferom od naslijedja. Kako grli brata a ne brata. I znam da postoji ono nesto u meni, sto je jedino. Jer ja sam majka. I kojim god putem posli, stranci nisu samo u meni.
I krv ce se isprati, i grob prezaliti, i kuca izgraditi kada shvate, da nije bitna marka, i siromasna cesta. Vec ja, i ljubav moja, unistena al moguca.
Jer majka ce biti tamo gdje je nastala, i dati od sebe sve sto je imala. I miris njen i zvuk i jedinstvo njeno, su nada. Da ce opstati tamo gdje je nastala. Moje ime je Bosna i Hercegovina. I ja sam jedna ali jedina.

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Bosna
« Odgovori #3 : 24 Travanj, 2008, 17:55:18 »
 :3some: :prvi: svaka cast

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Bosna
« Odgovori #4 : 24 Travanj, 2008, 20:35:11 »
to je napisala cura sa 15,16 godina?! Svaka joj cast!  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bosna
« Odgovori #5 : 24 Travanj, 2008, 20:46:46 »
ima još jedan, ovaj ona više ratni, ovaj su nagradili SFOR dok su još bili dole:

Izgubljeno djetinstvo
Ponukana posmatranjem djetinjstva mladjih sestara, odlucih se prisjetiti svoga, unatoc strahu od shoka zbog svemogucih razlika izmedju danasnjeg pojma djetinjstva i onog jucerasnjeg ratom izgubljenog.
Mi smo generacije s rupom. Mi smo preskocili djetinjstva svoja. Odbijamo ga prihvatiti kao vrijeme provedeno u sklonistima. Igrajuci se rata-tata-ta. Mi nismo kolektirali slicice, salvete, klikere. Kolektirali smo cahure, i gelere. Tko nadje veci geler, faca je u sklonistu.
Umjesto barbika posjedovali smo lutke spletene rukama nekih dobronamjernika i caritasom isporucene. I svi smo imali crvene ili plave karirane kosulje, i crvene cizme za zime. Jednom su mi promocile, i sjecam se djevojcice sto mi je dala svoje. Nije nitko bio sretniji od mene. Kao ni onda kada bi naisao UN-ov tenk i netko  dobacio cokoladicu.
Svoju prvu barbiku dobila sam sa deset godina, cvileci u trgovini, tetka sa troje djece, kupila ju mi je. Iako njeno dijete nije imalo ni jednu. I iako sam je vec prerasla.
Nikada nisam zavrsila prvi razred osnovne. I dugo je trebalo da naucim abecedu. U novcaniku nosim pismo koje sam napisala tati sa osam godina iz izbjeglistva. Jos uvijek ne mogu odgonetnuti sto pise, osim prve recenice «Tata mi hocemo mir!».
I rasplacem se, jer ja sam sa osam godina molila tatu da se bori za mir. I patila kao odrastao covjek. Iako nisam pola toga shvacala. Za svaku zvijezdu sto bi pala s neba, zamisljala bih zelje o miru i neginjenju. I rasplacem se, jer nemam svoga djetinjstva. Jer sam odrasla prebrzo. I jer nisam imala prokletu barbiku kad sam trebala imati.
I rasplacem se, jer sam tek sada svijesna svoje generacije, koja luta uokolo izgubljena ne shvacajuci zasto danasnja djeca otkidaju barbikama glave nakon dva dana, igraju se rata sa puskama identicnim pravima, voze autice sa motorima, skupljaju igrice, i ocekivaju od svakoga gosta bar jednu cokoladu.
I sretna sam, sto moja sestra od osam godina umjesto recenice «Tata mi hocemo mir!» pise glupe cestitke, za svaki rodjendan, imendan, osmi mart koje mi vec polako idu na zivce,...i jer ima sto barbika, i otkida im glave. I sretna sam sto sklonistem smatra samo svoju sobu ako sta zezne, i sto nikada nije cula zvuk sirene. Sretna sam i zbog dvanaestogodisnjakinje u kuci, sto ne shvaca zasto je zovemo ratnom, i sto moze kupiti Teen. Sretna sam sto se nikada nece kao sedmogodisnjakinje stojeci na terasi diviti rusecem avionu, i njegovoj blizini, ne shvacajuci da ljudi ginu. I ma koliko god meni nepojmljivo bilo zasto se ne dive cokoladi na poklonu, sretna sam. Jer imaju djetinjstvo.

Mi smo generacije, mlade, ali prebrzo odrasle. Mi smo vjecna odrasla djeca.

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Bosna
« Odgovori #6 : 24 Travanj, 2008, 22:28:41 »
original mjuza
X-zibit - Paparazzi

liku sta repa repa pretiho,flow mu je kakav takav al zato delivery steka
...........1...........8...........7...........

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Bosna
« Odgovori #7 : 24 Travanj, 2008, 22:40:09 »
uz ovakav tekst nebi odgovarao neki gangsta style i da se dere okolo..sta ti ocekujes da mese lik pistoljem haha.