Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SP 180 tuning in process  (Posjeta: 14040 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #20 : 06 Svibanj, 2008, 21:55:39 »
maknuo sam spamm, molim bez spamma...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #21 : 12 Svibanj, 2008, 11:56:34 »
ahtung ahtung....bezecirao sam serijski klip koji ce stic iduci tjedan...kupio sexy kros kacigu u boji motorica da mi bolje provjetrava pamet za toplih ljetnih dana :laughing6: i takodjer sljedeci tjedan farbam felge i lijevu stranu motora...eo sam da mi skola zavrsi i odma se bacam na poso,pa se nadam da iduci vikend budu slike..


Stay tuned
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline rislo-vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #22 : 12 Svibanj, 2008, 13:34:05 »
vidi se da si dao truda u bajk.... :klanjamose: :klanjamose: :klanjamose:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #23 : 12 Svibanj, 2008, 15:22:49 »
ajde super da si uspio pronać klip,jel si uspio nać novi ili?sad ti je runner skoro spreman za ljeto........i lagano uživaj
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #24 : 12 Svibanj, 2008, 18:20:08 »
zvao sam marasa i reko je da ce dobit iduci tjedan,pa sam mu reko da odma pripremi jedan il dva za mene jer cu uzet 1000000%...a ako nebude klipa za uzet onda cu kupit malossi 172 i obradit ga...mislio sam jos i spuh uzet samo sto neznam dal roost radi za big bore spuhove?
hac jel imas kakvu informaciju u vezi toga?
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #25 : 12 Svibanj, 2008, 18:26:23 »
neznam dal roost radi za big bore spuhove?

Mislim da ne.
Ali najbolje da ga nazoves i pitas.
http://www.roost.si/exhaust/

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #26 : 12 Svibanj, 2008, 18:32:01 »
koliko ja znam ne radi za 180 spuhove roost
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #27 : 12 Svibanj, 2008, 20:52:41 »
ja cu ti sad nesto rec al nemoj se razocarat

Stage 6 ljiva ta velka je takvo smeće da to nije za smislit......ja sam ju imao i prije neg je bilo sranje sam probao i sa malossi i mogu rec da se osjetio jos bolji odziv na gas i nekak imam osjecaj da lakse dise.......


ta gljiva nije za nista......ima par gljiva za koje mogu i sam rec da su ok al strani prozzvodjaci......

tipa polini ona duguljasta je jedna od najnaj gljiva ;)  ........malossi e5 otvorena......TwinAir......


Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #28 : 12 Svibanj, 2008, 21:57:13 »
imam ja i e5 kod kuce,nisam jos s njom probao...uostalom na ovu diznu probam stavit e5 i vidim koja bolje dise:D ova je gljiva dobra jer kroz nju nemoze prasina proci zbog 2 sloja spuzve
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #29 : 12 Svibanj, 2008, 22:09:21 »
imam ja i e5 kod kuce,nisam jos s njom probao...uostalom na ovu diznu probam stavit e5 i vidim koja bolje dise:D ova je gljiva dobra jer kroz nju nemoze prasina proci zbog 2 sloja spuzve

e to i nevalja......zrak ostane unutra neki sugav i pocne zaljevat kad se duze vozis i dajes mu full gas

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #30 : 12 Svibanj, 2008, 22:10:48 »
evo za vikend cu probat sa e5 pa cemo vidit rezultate
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: SP 180 tuning in process -update
« Odgovori #31 : 14 Svibanj, 2008, 12:34:16 »
update: danas stigao malossi oversize disk,stavim slike veceras :laughing7:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #32 : 19 Svibanj, 2008, 11:56:13 »
evo stavljen je u subotu malossi oversize disk...napravio sam mali test i osjetno bolje koci,za razliku od standardnog diska sa ovim na dobrom asfaltu staje ko lud a ne proklizuje tocak sto je najbitnije...tolko zasad,klip se jos uvijek ceka :angry7: :angry7:



jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #33 : 19 Svibanj, 2008, 13:34:33 »
koliko ja znam ne radi za 180 spuhove roost
Varaš se.....

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #34 : 19 Svibanj, 2008, 14:05:31 »
koliko ja znam ne radi za 180 spuhove roost
Varaš se.....


koja je cijena jel isto oko 200€??? imas kakih informacija o tome?
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: SP 180 tuning in process
« Odgovori #35 : 03 Srpanj, 2008, 20:42:58 »
evo posto je tema zaboravljena,da je ozivim malo


neki dan sam cijelo popodne drkao po instalacijama...zmigavci nikako nisu pulsirali vec su konstantno svijetlili...nakon 6 sati drkanja,mjenjanja releja(promjenio jedno 10ak komada) skuzim sta je kvaka...prijasnji vlasnik je krivo spojio 2 zice na relej sto sam slucajno skuzio da je do toga)..
zatim sam ga otisao regati...stavljeni su retrovizori i ona trula tablica :(( onda je poceo odjednom trosit ko lud,oko 9L se popela potrosnja,pa sam to isao ustimat...jos mi je ostalo spustit plovak i nabavit deblje igle...onda sam promjenio lamele, i ispolirao prirubnicu..pa mi proklizao saraf na prirubnici te je na tom mjestu vukao fals zrak..nista to sam rijesio za 10min...

konacno mi danas stigao klip sa karikama,s kojim sam se jebao dobrih 3mjeseca,ta me igra kostala 700kn...sutra ce glava najvjerojatnije na obradu pa cu smontirat klip i laganini razrada(ne ona od 500km kako vecina radi:)

slike ce bit kroz 2,3 dana
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9