Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aerox start  (Posjeta: 815 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline YamahaAerox46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
aerox start
« : 18 Ožujak, 2012, 12:24:23 »
Ovako..
Imam leovince tt, rolnice leovince 4.3 i zute oprugice i centralni zuti top perfomance. Kada dodam gas ne znam zasto ne krece odmah, nego poslije 1-2 sekunde, znaci ja zavrnem gas i on ceka i krene tek nakon 1-2 sek, i poslije toga solidno ubrzava, ali ja hocu da mi krene istog momenta kad dam gas.  Na aeroxu mi je ostala dizna 90 zbog gljive, ali vratio sam airbox i sada moram voziti bez filtera u airboxu dok ne stigne manja dizna, jer ne radi sa 90 diznom i spuzvom , sada mi ide samo 70 valjda zbog dizne i filtera. Koliko se smijem voziti bez spuzve?
« Zadnja izmjena: 18 Ožujak, 2012, 13:27:08 YamahaAerox46 »

Offline Benq

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Keeway Hurricane 50c
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Malossi Multivar + 5,5gr + malossi x-special
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: aerox start
« Odgovori #1 : 19 Ožujak, 2012, 11:25:40 »
Ovako..
Imam leovince tt, rolnice leovince 4.3 i zute oprugice i centralni zuti top perfomance. Kada dodam gas ne znam zasto ne krece odmah, nego poslije 1-2 sekunde, znaci ja zavrnem gas i on ceka i krene tek nakon 1-2 sek, i poslije toga solidno ubrzava, ali ja hocu da mi krene istog momenta kad dam gas.  Na aeroxu mi je ostala dizna 90 zbog gljive, ali vratio sam airbox i sada moram voziti bez filtera u airboxu dok ne stigne manja dizna, jer ne radi sa 90 diznom i spuzvom , sada mi ide samo 70 valjda zbog dizne i filtera. Koliko se smijem voziti bez spuzve?

Ja kod sebe na Hurricanu imam TT-a i zute opruge koju su dosle uz njega, i normalno je da ne krece odmah jer oprugice su za to i namijenjene da ti kvacilo hvata na odredjenom broju obrtaja, mislim da zuti hvataju na 4500rpm , cim masina razvrti on krece nema tu nista cudno, to je super pogotovo ako ides uz brdo kakvo, bas bi se zezno da stavis mekse opruge i da krenes s pola brda da dajes gas , ne bi se s mjesta pomakao.