Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Multi Plus Mobile ?  (Posjeta: 23730 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #40 : 13 Ožujak, 2012, 16:35:38 »
moreš ti prcat,al to je realna stvar  :icon_biggrin:
Sad ispada da jea tebe prcam??
 ;D
Pa realna je stvar i treba tako razmisljati,ali ja smatram da su to jedno te ista g#vn#.
Jedni uberu ovdje,drugi daju nesto jeftinije i uberu dalje.
Mislim da je to sve isto sranje samo drugo pakovanje.

Eto reklame za Multi plus mobile: "Isto sranje samo drugo pakovanje".
 :happy3: :happy3:
I to nije sve,dobijete gratis 10 kn u Konzumu da potrosite.
 :drunken_smilie:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #41 : 13 Ožujak, 2012, 17:04:32 »
ja u t-mobile mreži već 10godina i oduvijek imam isti broj, i dosta sam zadovoljan sa svime, jedino me ujebalo što su sada mobiteli strašno poskupili i bodovi vrijede manje.
ali trenutno ja, cura, mama i tata u nekoj XXL tarifi 500 , uglavnom svako ima neograničeno besplatne pozive prema T-mobile i fiksnoj mreži, svatko po 1000min prema ostalim mrežama, svatko po 1000 poruka i svi imamo neograničen internet. kad se sve zbroji i oduzme račun dođe ispod 600kn i to ispada 150kn po osobi, a s obzirom što je sve uključeno u tih 150kn mislim da je to trenutno najbolje što ima na tržištu
rab

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #42 : 13 Ožujak, 2012, 17:09:39 »
ja u t-mobile mreži već 10godina i oduvijek imam isti broj, i dosta sam zadovoljan sa svime, jedino me ujebalo što su sada mobiteli strašno poskupili i bodovi vrijede manje.
ali trenutno ja, cura, mama i tata u nekoj XXL tarifi 500 , uglavnom svako ima neograničeno besplatne pozive prema T-mobile i fiksnoj mreži, svatko po 1000min prema ostalim mrežama, svatko po 1000 poruka i svi imamo neograničen internet. kad se sve zbroji i oduzme račun dođe ispod 600kn i to ispada 150kn po osobi, a s obzirom što je sve uključeno u tih 150kn mislim da je to trenutno najbolje što ima na tržištu

Pa to je politika svih operatera - ako ces trosit barem 100kn mjesecno, dat ce ti brda i doline.
Moj problem je sto mi ne trebaju brda i doline nego jeftini kratki razgovori

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #43 : 13 Ožujak, 2012, 17:30:35 »
Pa to je politika svih operatera - ako ces trosit barem 100kn mjesecno, dat ce ti brda i doline.
Moj problem je sto mi ne trebaju brda i doline nego jeftini kratki razgovori

ja isto mislim da su ovakvi uvjeti zato je je to ipak cifra od 600kn mjesečno, da smo pojedinačno svatko na tarifi 100-150 nebi bilo ni približno ovako
meni ovo super odgovara, jer dosta razgovaram a opet ne uspijem potrošit dobivene minute. internet mi je isto super, moram ga imat jer puno putujem i mail mi treba svaki dan, a ovako još mogu i spojit mob na laptop i preko laptopa surfat neograničeno, a dosad sam samo na stick trošio 100kn mjesečno
rab

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #44 : 13 Ožujak, 2012, 18:09:42 »
, a ovako još mogu i spojit mob na laptop i preko laptopa surfat neograničeno, a dosad sam samo na stick trošio 100kn mjesečno
pojasni molim te  ???
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #45 : 13 Ožujak, 2012, 18:22:56 »
pojasni molim te  ???

neki mobiteli imaju mogućnost da se pretvore u modem, tj opciju wireless hotspot
aktiviraš opciju, nađeš ga s laptopom, upišeš lozinku(onu koju postaviš) i surfaš kao da si se spojio na bilo koju drugu wireless mrežu, jedino je malo sporije pošto mobiteli nemaju neku brzinu dostupnu.

također neke možeš spojit bluetothom, ili usb kabelom
rab

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #46 : 13 Ožujak, 2012, 18:26:24 »
jebeno,koji mobiteli imaju tu mogućnost,odnosno koji ti imaš?
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Domba

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • DZphotography
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kivi i Dragster
  • Moja Kaciga: Caberg V2 407 V
  • MojSetup: U kutijama
  • MojSpuh: sta 1, imam 3
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #47 : 13 Ožujak, 2012, 19:11:56 »
Za kabl ti imaju vise manje svi mobiteli danjasnice.

Sve androide pretvoris u wifi hotspot u par sec.

Symbian radi bez problema preko kabla i bluetootha.

Eto pitaj za koji te zanima :)

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #48 : 13 Ožujak, 2012, 19:22:47 »
ja imam na na laptopu spojen mob prek USBa i mob mi je modem.. nekad koristim Samsung Z400 ( ima 3G mrežu i ok je internet s obziromda je to prastari mobitel )  a nekad spojim Sony Ericsson C510 ( on ima HSDPA mrežu i osjetno je brža od 3G tako da je to još bolje )  ugl ja sam i sa ovim prezadovoljan :D

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #49 : 13 Ožujak, 2012, 19:57:48 »
imam xperiu mini (st15i), daj samo reci kak se pretvori u wifi točku ili kaj već da se morem na net prek njega spajat
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #50 : 13 Ožujak, 2012, 20:05:12 »
Taj možeš sigurno koristit ko hotspot jer ga ima frend i vidio sam da to zna radit..

A kad ga povežeš kablom na komp nudi ti opcije neke, il pod konekcije/wireless il tak neš u postavkama, moš prebacit to i mjenjat i uključivat

EDIT:

Evo ovdje vidi, 62str ovog pdf-a
http://www-support-downloads.sonymobile.com/st15/userguide_EN_ST15_1252-0137.1.pdf
« Zadnja izmjena: 13 Ožujak, 2012, 20:12:12 andy »

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #51 : 13 Ožujak, 2012, 20:09:17 »
ja isto mislim da su ovakvi uvjeti zato je je to ipak cifra od 600kn mjesečno, da smo pojedinačno svatko na tarifi 100-150 nebi bilo ni približno ovako
meni ovo super odgovara, jer dosta razgovaram a opet ne uspijem potrošit dobivene minute. internet mi je isto super, moram ga imat jer puno putujem i mail mi treba svaki dan, a ovako još mogu i spojit mob na laptop i preko laptopa surfat neograničeno, a dosad sam samo na stick trošio 100kn mjesečno

onda je sigurno bolje ovo na tomatu za 55 kn nego ovo za 150 tvoje..
s tim da ti nakon 500 mb smanje pun k brzinu da nemas volje surfat..
nisam uspel potrosit ni ovo sve po 500 dok sam imal a sad sve po iljadu nem sigurno..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #52 : 13 Ožujak, 2012, 20:42:14 »
Taj možeš sigurno koristit ko hotspot jer ga ima frend i vidio sam da to zna radit..

A kad ga povežeš kablom na komp nudi ti opcije neke, il pod konekcije/wireless il tak neš u postavkama, moš prebacit to i mjenjat i uključivat

EDIT:

Evo ovdje vidi, 62str ovog pdf-a
http://www-support-downloads.sonymobile.com/st15/userguide_EN_ST15_1252-0137.1.pdf
thenks stari,evo spojil sam se,malo je sporo kad mi je G signal za net na tele 2...jebenica  :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #53 : 13 Ožujak, 2012, 21:06:02 »
onda je sigurno bolje ovo na tomatu za 55 kn nego ovo za 150 tvoje..
s tim da ti nakon 500 mb smanje pun k brzinu da nemas volje surfat..
nisam uspel potrosit ni ovo sve po 500 dok sam imal a sad sve po iljadu nem sigurno..

smanje mi nakon 1GB, a kod tomata mi na ovih 55kn naplaćuju još 0,29 po pozivu i sa minimum 15-20 poziva na dan to mi ispada još bar 150kn i eto me na 200
kod t-mobile uzimaju 0,20 po pozivu ali mi to ide iz onih 500kn tarife, pa to ovako ni ne osjetim
također kod t-mobila imam apsolutno neograničene poziv unutar mreže i na fiksni i onda još plus 1000min prema ostalima.
a i nakon onih 1GB kad potrošim ipak mogu bar pogledat mail i provjerit račun na netbankingu što mi je najbitnije

eto grale vidiš da si riješio, ja koristim na androidu isto, trenutno imam t-mobile move balance(zapravo huawei neki) i super mi je pogotovo kad je besplatno
rab

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #55 : 13 Ožujak, 2012, 21:49:10 »
i s tom uspostavom poziva nepotrošim ni 100kn..

a kolko vidim i kod tebe se u tima tarifama plača uspostava poziva 0.25kn koja nije uračunata u tarifu ;)



in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: Multi Plus Mobile ?
« Odgovori #56 : 13 Ožujak, 2012, 22:48:06 »
pa kažem, postoji uspostava od 0,20 ali tarifa nije pretplata, već su to novci koji se troše npr kad potrošiš poruke besplatne ili minute, pa tako i na te uspostave.
uglavnom sa svim onim frekvencijama račun je uvijek ispod 600kn, a to je za 4 osobe po meni fer a svi pričamo koliko nas je volja
inače da nemamo ovu tarifu i moj izbor bi definitvno bio tomato, s tim da je ovih 55kn tek od neki dan, a do sad je bilo 100kn

a još kod t-mobila svatko od nas bar moze uzet mob po solidnim cijenama, iako je to sad puno skuplje nego prije(uzeo prije godinu i pol kad je tek izašao iphone 4 16gb za 48kn i prodao ga za par dana za 4000kn)

ali da se razumijemo, ja znam da su oni svi lopovi i da nas sustavno kradu, ali jbga nemamo izbora kad u današnje vrijeme nemožeš bez mobitela
rab