Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CABERG i Airoh  (Posjeta: 9449 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: CABERG i Airoh
« Odgovori #20 : 26 Veljača, 2012, 21:20:16 »
zna li netko da li marke u principu imaju iste kalupe za razlicite modele?
konkretno imam airoh stardum kacigu i ok mi je L velicina, dal mogu uzeti bilo koju airohovu u L velicini i da mi pase il se ipak razlikuju

ova kaciga mi mrak izgleda
koliko si ju dugo cekao?

Iz Hamburga je poslana i čekao sam je puna 2 dana, pa nisu to Hrvatske pošte...

@Doomsday - onda ja imam sreće, baka mi je glavu izmjerila sa onim svojim centimetrom kaj ima za šivanje, i opseg je odgovaral L veličini i po tome sa naručil, i kaj da ti velim, kažem da sam isprobaval bolju ne bi mogel izabrat :icon_thumright: Bratić mi ima slučnu kacigu isto od Airoha, i kalup je isti, on ima M i odreže mi uha kad ju stavljam. Ja bi rekel da Airoh ima iste kalupe za modele integralnih kaciga  :dontknow: Dok su flip-up drugačiji kalupi i jer sam i Mathisse isprobal.

A ok, svak ima svoje...ja sam kupl na neviđeno i ok je ispalo. Neki isprobavaju i to je ok...kak kome paše :icon_thumright:

@sikirica - a kaj ti ja znam, ja sam ju platil 80€, akcija je kad je zima. A i piše "last chance" znači rasprodaja do proljeća.

Možda druge firme imaju drugačije mjere pod nazivima "S-M-L-XL..." jer kod Airoha piše L 58-60cm, i ak mi je glava takva mora ići na nju da ga hebeš, no opet ima više vrsti glava, moja je više okrugla pa me zato malo kaći za uha, dok od bratića je plosnata pa mu ide na glavu bez brige ...itd zato Doomsday veli da treba sprobati :icon_thumright:

P.S

Bez smijanja molim :laughing7:, na ovoj 4. slici se vidi štitnik vjetra za bradu, ali nemam pojma kak da to stavim na kacigu, jel moram vadit van nekaj ili kak se to stavi...kod brade je kao neka guma ali ne vidim kak se bi otkačila pa me strah nekaj na silu da ne strgam, zato pitam ko to ima da mi veli kak se to instalira :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 26 Veljača, 2012, 21:22:29 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636