Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: big bore  (Posjeta: 2498 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: big bore
« Odgovori #20 : 22 Siječanj, 2012, 14:53:06 »
skoro pa novi roost sprint...
evo sta se meni dogodilo kada sam potrefio ciljane okretaje na 13 000+ okretaja...
jok ne pati auspuh:



da ne spominjem,da je na vodenoj propiso novi semering u roku 100 km,pukla nova zvijezda na ventilatoru variomata,plastični kolut od vodene pumpe se otopio na magnetu od tolikih okretaja,kevlar puko u roku 200 km itd. itd.
preveliki su to okretaji za samo voznju,ja sam nakon svake voznje imao "generalku" i provjeru svega jer da to nisam radio mozda sada trenutno ne bi bio tu i pisao ovo...

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: big bore
« Odgovori #21 : 22 Siječanj, 2012, 16:16:30 »
toe kad bi htejli setap za trke vozit po cestama..to je neisplativo u svakom pogledu i samo teska pi*darija.
ak os maks izvlacit iz skutera kupi nekai skuter vece kubikaze a ne ic u ekstreme pa na kraju se nit provozat kak se spada.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: big bore
« Odgovori #22 : 22 Siječanj, 2012, 17:03:18 »
toe kad bi htejli setap za trke vozit po cestama..to je neisplativo u svakom pogledu i samo teska pi*darija.
ak os maks izvlacit iz skutera kupi nekai skuter vece kubikaze a ne ic u ekstreme pa na kraju se nit provozat kak se spada.
potpis

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Big bore
« Odgovori #23 : 22 Siječanj, 2012, 17:13:35 »
Jako puno stvari je radjeno za utrke sto ljudi ne kuze. Staze su bas za takve ultra nabrijane skutere sa takvim dijelovima. pi*darija je kad to voziš po Gmajni i sličnim cestama , i još kad se to sklapa na fuš način i još k tome takve trkače mašine 70-77-84-86-94cc i itd kod nas u hrvatskoj znaju mozda par ljudi slagati na profesionalan način. To je za ljude dubokog djepa i koji znaju sve o 2t.

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: big bore
« Odgovori #24 : 22 Siječanj, 2012, 18:41:57 »
Ni duje + nardo nisu za svaki dan a kamoli sta jace.
Svaki setup kojem treba jaci auspuh od YasuniR-a je presipanje iz supljeg u prazno.Em je potrosnja neopravdana za svakodnevnu voznje em su kvarovi svakodnevnica.

Jest da ja vozim MHR replica + Yasuni-R pa moje misljene nije dovoljno objektivno a rekao bih da je to najodmjereniji setup.Sigurno preko 10KS i preko 100km/h uz potrosnju od 3.5l u najboljim uslovima do 5,5l u najgorim.Onda moze se bez problema voziti na serijskoj radilici i da traje puk qrac kilometara.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline Hljebaroš34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio zip Fast Rider
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: big bore
« Odgovori #25 : 23 Siječanj, 2012, 00:17:53 »
Kao što svi kažu teška pi*darija bacanje para u vjetar bolje ti je uzet neku cvaju urednu

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: big bore
« Odgovori #26 : 23 Siječanj, 2012, 00:44:13 »
Neko voli ono,neko voli ovoooo

Moze i midrace bit za svaki dan kad se slozi kako treba,samo sto treba odrzavat