Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: X9-180 krajnja brzina??  (Posjeta: 6171 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZADRO

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zadar
  • Moj Skuter: x9-180 amalfi
  • Moja Kaciga: nije moja....
  • MojSpuh: s desne strane...
Odg: X9-180 krajnja brzina??
« Odgovori #40 : 29 Prosinac, 2011, 17:42:38 »
imas jednu vidu sa strane karba,a minimum ti se stela na onon krugu di ide sajla gasa imas povise vidu..,imas warlbroa..taman je i meni oko 10 000 tuka blokadu..al kazen ti kad je bia novi serijski remen na 10000okretaja je bia 131 kmh i kako se remen trosia tako je krajnja bila sve manja i manja na istin okretajiima dok nije dosla do 122kmh,a onda je remen skoro puka pa je zamijenjen,u meduvremenu san proda motor pa nisan vise testira..
na leru mi radi oko 2000okretaja a ponekad nakon duze voznje kad ga upalim iako je postiga radnu temperaturu poveca okretaje....ja imam novi remen(narezan s donje strane)ali nikako ga natirati na 130.plafon 122.....sto se tice potrosnje je ok samo isto mislim da je ovaj moj karb spreman za penziju....koliko kosta taj keihin??pase kod mene??

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: X9-180 krajnja brzina??
« Odgovori #41 : 29 Prosinac, 2011, 17:55:00 »
na leru mi radi oko 2000okretaja a ponekad nakon duze voznje kad ga upalim iako je postiga radnu temperaturu poveca okretaje....ja imam novi remen(narezan s donje strane)ali nikako ga natirati na 130.plafon 122.....sto se tice potrosnje je ok samo isto mislim da je ovaj moj karb spreman za penziju....koliko kosta taj keihin??pase kod mene??

previsok ti je ler..između 1600 i 1800 treba bit.
možda je membrana dobila rupicu pa se malo blesira..il prirubnica pa si potegne falš zrak..
kihini su ti po 300kn negdi polovni.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline ZADRO

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zadar
  • Moj Skuter: x9-180 amalfi
  • Moja Kaciga: nije moja....
  • MojSpuh: s desne strane...
Odg: X9-180 krajnja brzina??
« Odgovori #42 : 29 Prosinac, 2011, 18:16:18 »
previsok ti je ler..između 1600 i 1800 treba bit.
možda je membrana dobila rupicu pa se malo blesira..il prirubnica pa si potegne falš zrak..
kihini su ti po 300kn negdi polovni.
mislim da cu kupiti taj keihin cim budem moga...prirubnica je nova...kad mu spustim ler gas onda nece prima bas najbolje,stuca...

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: X9-180 krajnja brzina??
« Odgovori #43 : 29 Prosinac, 2011, 18:32:41 »
mislim da cu kupiti taj keihin cim budem moga...prirubnica je nova...kad mu spustim ler gas onda nece prima bas najbolje,stuca...

nisi smjesu baš uštelal kad štuca :)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)