Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yasuni Z i due+  (Posjeta: 3128 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Yasuni Z i due+
« Odgovori #20 : 18 Prosinac, 2011, 11:49:11 »
pola tih jeftinijih radilica izlazi iz iste tvornice, samo se u stambiljima razlikuje

Kao i filteri zraka i ulja, disk plocice, klima uredjaji....

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yasuni Z i due+
« Odgovori #21 : 18 Prosinac, 2011, 12:16:07 »
Ovako kupio sam nedavno Dueta i postavaljo sam dosta pitanja...
Sad sam postavio RMS racing radilicu i stavio sam malossi iglicasti,ehh posto sam ja htio da mi ovaj setup traje htio sam pitat kako bi due isao sa Yasuni Z auspuhom jer ga mogu jeftino nabavit,a i mislio sam da bi onda s tim spuhom vrtio nekih 10-11 000 okretaja i radilica se ne bi ni patila,a naravno planirao sam poslije tog uzet i BGM kvacilo sa BGM zvono.
Pa htio sam cuti vase misljenje  :icon_scratch:


Da čak i imaš spuh koji bi Due vrtil na 11 000okr to bi bilo dovoljno i išlo bi super, ne kak treba ali dobro bi trgalo. Ali problem je u tome kaj Ysuni Z ni u snovima nejde do 11 000okr, tj nije rađen za te okretaje kao ni ZX.

Yasuni R bi bil neki minimum minimuma za Due+ ak bi htel da to ide nekak, a ne znam čemu forsiraš Due+ ak ga ne misliš španat? Pa kupi si onda Motofroce alu it on ti je za 10 000okr pa na njemu vozi kaj te volja, a midrace je!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Yasuni Z i due+
« Odgovori #22 : 18 Prosinac, 2011, 12:29:18 »
Due+ nejde po meni nikako ispod 12 i nešto okretaja,kaj vam je...msm ne znam kaj vama znaci pod to da IDE ??

Imao sam Due+ na arei51 sa Polini For raceom koji je kao za Polini Corsu termogrupu i jednostavno nije to to, dobro postelani BASE kit ga pojede.

Kasnije sam stavio Narda novog , NEBO I ZEMLJA razlika

ja ne znam zasto ljudi tu argumentiraju i pricaju nesto sto nisu sami niti imali niti postavljali na skuter i štelali to sa milijon kombinacija?

Due+ je radjen da vrti na nekih 12 i nesto da bi on dao svoje za sta i je projektiran...

ide on tak tak sa nekim kurcevim spuhovima al sve je to bijeda i bvzv vrti jadan a ne ide, troši i dobio si da te fini postelani BASE ubije i šta si dobio?? NIŠTA XD

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: Yasuni Z i due+
« Odgovori #23 : 18 Prosinac, 2011, 19:33:29 »
ja ne znam zasto ljudi tu argumentiraju i pricaju nesto sto nisu sami niti imali niti postavljali na skuter i štelali to sa milijon kombinacija?

Due+ je radjen da vrti na nekih 12 i nesto da bi on dao svoje za sta i je projektiran...

ide on tak tak sa nekim kurcevim spuhovima al sve je to bijeda i bvzv vrti jadan a ne ide, troši i dobio si da te fini postelani BASE ubije i šta si dobio?? NIŠTA XD
a slazem se sa svime sto si reko,ali kad stavis neki spuh tipa zx na Due+ duze ce ti trajati neko da je gore nardo,a i potrosnja je manja sa zx neko sa nardom ili nekim slicnim spuhom.

eto to je moja neka teorija,xD.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Yasuni Z i due+
« Odgovori #24 : 18 Prosinac, 2011, 20:06:24 »
a slazem se sa svime sto si reko,ali kad stavis neki spuh tipa zx na Due+ duze ce ti trajati neko da je gore nardo,a i potrosnja je manja sa zx neko sa nardom ili nekim slicnim spuhom.

eto to je moja neka teorija,xD.
ali ide losije nego neki base kit i zx,midrace kit tipa due+ se ne kupuje da bi ga se vozilo na slabijem spuhu od narda/shota,za to sluze base kitovi

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Yasuni Z i due+
« Odgovori #25 : 19 Prosinac, 2011, 03:13:40 »
a slazem se sa svime sto si reko,ali kad stavis neki spuh tipa zx na Due+ duze ce ti trajati neko da je gore nardo,a i potrosnja je manja sa zx neko sa nardom ili nekim slicnim spuhom.

eto to je moja neka teorija,xD.
Nisi upravu,to je isto kad bi auto vozio na 1.000 obrtaja,nema snage uopste..trebaju mu obrtaji da bi isao

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: Yasuni Z i due+
« Odgovori #26 : 19 Prosinac, 2011, 09:38:08 »
ali ide losije nego neki base kit i zx,midrace kit tipa due+ se ne kupuje da bi ga se vozilo na slabijem spuhu od narda/shota,za to sluze base kitovi
je imas pravo brate,u potpunosti se slazem.
« Zadnja izmjena: 19 Prosinac, 2011, 10:10:22 Ivan46 »