Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox story by Rox-Rab update 05.03.2019  (Posjeta: 293597 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
« Zadnja izmjena: 13 Veljača, 2012, 20:34:45 Rox-Rab »
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: My Rox Story
« Odgovori #161 : 13 Veljača, 2012, 20:56:34 »
Meni ovaj sceed ovak na oko izgleda kvalitetnije,tj. finije obrađen,a i skuplji je samo 6 eura pa nije velka razlika.Po meni uzmi rađe njega

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: My Rox Story
« Odgovori #162 : 13 Veljača, 2012, 21:33:10 »
ja bi bgm  :icon_biggrin:

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: My Rox Story
« Odgovori #163 : 13 Veljača, 2012, 22:04:19 »
Nije zlato sve sto sija,ali ja bi ovaj sto sija!!!
 :toothy10:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: My Rox Story
« Odgovori #164 : 13 Veljača, 2012, 22:10:42 »
Nije zlato sve sto sija,ali ja bi ovaj sto sija!!!
 :toothy10:


mislim da cu i ja toga :)


istina da izgleda bolje ali nije uvijek stvar u izgledu
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: My Rox Story
« Odgovori #165 : 13 Veljača, 2012, 22:24:01 »
Iskreno ja ne vjerujem da more klip tak izgledati kak izgleda ovaj sa slike BGM, pa to koda da nije videlo završnu obradu..ko da su stavili odljevak u prodaju.

Uzmi ti ovaj S42, nije to loša firma...tako kažu.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: My Rox Story
« Odgovori #166 : 13 Veljača, 2012, 22:27:36 »
jos nisam citao po forumu iskustva sa tim sceed klipom pa cu njega uzet za probu
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: My Rox Story
« Odgovori #167 : 23 Veljača, 2012, 21:16:53 »
evo da malo javim novosti,i alje se prikupljaju dijelovi na roxu se nista ne radi,trenutno sređujem plastike od benelija

sutra dolazi roba sa SC,trebalo bi doc:

za benelija: klip,lezajevi i semezinzi sceed42,set brtvi

za roxa:plavi pokrov brave,plavi cep getribe,plavi L ventili,remen motoforce kevlar,ventivar hebo hrs,klizaci za polini variomat,dizna 72(trenutno je 70 ali 72 ce bit premala morat cu uzet vecu)


yasuni-r je doma,bit ce spakiran dok se sve ne sredi necu ga uopce stavljat do tad

e sad ovu narudžbu cu uzet radilicu i zadnju polutku,kit cu zadnji

radilicu mislim uzet CM supercharged sa punim polutkama,cijena je oko 550kn, je ok ta radilica?

polutku ciljam na bgm sa 3 kuta paljenja,dancu se pokazala dobra tako da mi je prva upala u oko,ove druge su za duplo skuplje


uzet cu sve nove lezajeve i semeringe sta se da zamijenit (za radilicu imam),u vilice stavit gušće ulje da budu malo tvrđe

to je za sad u planu,kasnije pred ljeto samo da me doceka za zamijenit gume i to bi bilo to za ovu sezonu,naravno sve plastike cu ponovno lakirat u boju u kojoj je,polirat deklo,vodenu i tako te neke sitnice,mislio sam i felge al neznam dal bi mi to bilo malo prekomplicirno
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: My Rox Story
« Odgovori #168 : 23 Veljača, 2012, 21:36:48 »
Polutka ti je dobra, samo moraš pazit da je tebi ona nepomična fi 34mm, ak je 33mm kak je bila meni onda moraš nabavit od starog Aeroxa nepomičnu polutku.

CM radilica je dobra, no na tvojem mjestu bi dal 20€ više i uzel BGM evolution ili ak nema te onda Motoforce Evolution, te dvije radilice nisu baš iste. BGM ima dvije rupe za podmazivanje igličastog dok MF ima jednu..to dobro dođe kod viših okretaja da se dovoljno podmazuje igličasti, a pošto su 10mm, podmazivanje je pitanje zariba ili ne(tj havarije igličastog). Radilicu nebuš tak brzo mijenjal stoga kod nje ne treba baš gledat na cijenu, ja sam se odlučil za BGM jer zbilja nisam videl nikog po stranim forumima da se je žalil na bilo kaj. Dok na CM ili RMS a mislim da su iste nisam siguran, sam čul da znaju navoji prosvirat i oni zubci na strani variomata..tak da ne znam.

Animatrix ti ima CM radilicu, no nije se još niš vozil vjerojatno pa ti nemre baš buno reći..pitaj ga :icon_thumright:


Požuri, toplo vrijeme samo da nije stiglo :hello:


P.S

A ak buš zbilja sve to složil tak kak si naumil i stavil neku bolju radilicu BGM/MF evolution, onda ti je šteta gore stavit DR.evo ... polini sport bolje(ipak je malo jači od dreva i okretajima najbolje paše sa Yasuni R) ili neki slabi alu kit(također Motoforce ima dobar 70ccm kit sa jednom karikom, ali uz R-a bude išel ko vrag, Mario ga je imal sa tim setupom i rekli su da ide 100km/h ko od šale...a košta 145€)
« Zadnja izmjena: 23 Veljača, 2012, 21:39:00 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: My Rox Story
« Odgovori #169 : 23 Veljača, 2012, 21:52:14 »
za polutku cu provjerit jer se sjecam da sam citao nesto da stari i novi modeli nemaju isti fi

kit ne namjeravam sa 1 karikom jer onda mislim da bi trebao i veci karb uzet,ovako ce ostat miki 16

a za radilicu neznam,ako je lako moguce da provrte navoji rađe cu onda uzet bgm ili nesto slicno pa da budem miran


za dr eva vjerojatno ni ne treba mijenjat radilicu ali kad mijenjam vecinu toga onda najbolje da sve redom promijenim pa da sam miran 15-20 tkm

Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: My Rox Story
« Odgovori #170 : 23 Veljača, 2012, 22:13:47 »
Do 2002.g imaju fi 34mm, a od 2002.g imaju fi 33mm. A BGM pulutka je samo 34mm, 33mm ne postoji.

Probaj nabavit Polini Sport, to ti je taman kit za Yasuni R, vrti se na 10 000okr i ima malo više snage od DReva/Trophya, samo kaj je i malo skuplji od kompanije...

Ubiti kak imaš para tak si uzmi  :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: My Rox Story
« Odgovori #171 : 23 Veljača, 2012, 22:19:34 »
ma imam para skupilo bi se i za nesto jace ali ne zelim sve spiskat u skuter,ima tu i drugih stvari za kupit osim dijelova za skuter

koliko dođe taj polini sport?


radilica ce ipak bit CM jer je za 450kn jeftinija od BGM-ove a to je velika razlika,skoro za duplo,  tj. za tu lovu uzmem polutku

navoji se nebi trebali pojest jer sve se skida pistoljem a i nece se puno skidat samo dok se rolice budu mijenjale

dr evo je best buy kako svi kazu,850kn je dok su ostali preko 1100-1200kn

koju olutku onda mogu uzet?
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: My Rox Story
« Odgovori #172 : 23 Veljača, 2012, 22:37:15 »
Ma uzmi onda Drevo i CM radilicu, dobro bude, išlo bude bolje neg sad i to je bitno. A i ušparal budeš dosta para. Sa Yasuniem to bu trgalo naspram serijale...

A kaj ja znam koja je godina tvoj Aerox, napisal sam ti gore koje polutke su dolazile u kojim godištima Aeroxa, a BGM pomična linearna koju ti očeš dolazi u samo jednoj dimenziji i to Fi 34mm, meni nije pasala ali sam ju kupil i kasnije sam nabavil tj. Igor mi je poslal od nekog starijeg Aeroxa ili minarellia tu polutku pa mi sad paše, a original mi stoji u kutiji :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: My Rox Story
« Odgovori #173 : 23 Veljača, 2012, 22:47:26 »
Ja sam isto uzel CM radilicu al onu običnu (nisu pune polutke),a sad kakva je to neznam jel još nisam ni upalil skut al se nadam da valjda nebu problema s njom pošto vozim mrtvu serijalu,a ovo za navoje i zube to puno ovisi kak ko steže

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: My Rox Story
« Odgovori #174 : 23 Veljača, 2012, 22:49:59 »
01' je rox

polutku cu jos izmjerit pa da budem siguran,evo i cm ipak ostaje netreba mi letit skuter
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: My Rox Story
« Odgovori #175 : 24 Veljača, 2012, 00:34:13 »
za polutku i karb nemas brige, imam staru polutku i dell 17.5 :P

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: My Rox Story
« Odgovori #176 : 28 Veljača, 2012, 21:08:39 »
evo malih promijena oko setupa,

bgm-ova linearna polutka mi ne odgovara ali je izasla od motoforcea za stari tip minarelija tako da cu nju uzet

https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Yamaha/Aerox-50-as-from-1999/Variators/Torque-Drivers-Sport/MF7616602-Torque-Driver-Motoforce-Racing.html


dr evo i cm radilica odpadaju

kroz ovaj tjedan cu narucit motoforce radilicu sa punim polutkama,slicna kao i bgm-ova,nesto sitno je jeftinija

https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Yamaha/Aerox-50-as-from-1999/Crankshafts/Midrace/MF3016605-Crankshaft-Motoforce-Evolution.html

umjesto dr eva ce doc Stage6 Streetrace 70cc

https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Yamaha/Aerox-50-Cat-as-from-2003/Cylinders/70cc-Sport/S67216651-Cylinder-Stage6-Streetrace-70cc-10mm.html



moze kakav savjet je to dobra kombinacija ili biste nesto izmijenili



danas sam bio podignut paket sa SC,dosao mi je klip,ventilvar,klizači,ležajevi i semerinzi,dizne i brtve

sutra cu nesto poslikat jer mi sad budu lose slike bez svijetla
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: My Rox Story
« Odgovori #177 : 28 Veljača, 2012, 22:16:05 »
evo malih promijena oko setupa,

bgm-ova linearna polutka mi ne odgovara ali je izasla od motoforcea za stari tip minarelija tako da cu nju uzet

https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Yamaha/Aerox-50-as-from-1999/Variators/Torque-Drivers-Sport/MF7616602-Torque-Driver-Motoforce-Racing.html


dr evo i cm radilica odpadaju

kroz ovaj tjedan cu narucit motoforce radilicu sa punim polutkama,slicna kao i bgm-ova,nesto sitno je jeftinija

https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Yamaha/Aerox-50-as-from-1999/Crankshafts/Midrace/MF3016605-Crankshaft-Motoforce-Evolution.html

umjesto dr eva ce doc Stage6 Streetrace 70cc

https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Yamaha/Aerox-50-Cat-as-from-2003/Cylinders/70cc-Sport/S67216651-Cylinder-Stage6-Streetrace-70cc-10mm.html



moze kakav savjet je to dobra kombinacija ili biste nesto izmijenili



danas sam bio podignut paket sa SC,dosao mi je klip,ventilvar,klizači,ležajevi i semerinzi,dizne i brtve

sutra cu nesto poslikat jer mi sad budu lose slike bez svijetla

mislim da sam jedno 115 puta reka da je streetrace u kombinaciji s yasun r odlicno  :laughing6: :laughing6:
u citavom setupu bi mijenja taj mikuni 16 za delorto 19, jer streetrace trazi odlicnu smjesu i dosta smjese  :icon_thumright:
motoforce polutka mi se sa slike cini da joj je jedan kut nelineraran pa malo proguglaj u svezi s tim, jer neznam da je netko proba
jednostavnije ti je nac drugu staticnu polovnu polutku koja odgovara na bgm-ovu jer je bar danc00 proba i ima samo pozitivna iskustva
motoforce radilica je super, bar sta kazu po stranim forumima :dontknow: (jako su zadovoljni :notworthy:)

to ti je samo moj skromni savjet :icon_thumright:

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Aerox project by Rox-Rab
« Odgovori #178 : 28 Veljača, 2012, 22:21:10 »
danc00 ima polutku od bgm-a jer mu odgovara fi, moj fi je manji a ne proizvode se sa takvim,za druge linearne neznam,naisao sam na ovu od motoforcea

setup onda ostaje kako je

karb za pocetak necu mijenjat jer ga se vrlo lako nastela i rekao bi da je isti po jacini kao i neki dell 17.5,ako se smjesa ne bude mogla postelat onda cu tek razmislit o nekoj 19-ki


a za polutku cu pronjuskat malo  :icon_thumright:
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Aerox project by Rox-Rab
« Odgovori #179 : 28 Veljača, 2012, 22:32:39 »
danc00 ima polutku od bgm-a jer mu odgovara fi, moj fi je manji a ne proizvode se sa takvim,za druge linearne neznam,naisao sam na ovu od motoforcea

setup onda ostaje kako je

karb za pocetak necu mijenjat jer ga se vrlo lako nastela i rekao bi da je isti po jacini kao i neki dell 17.5,ako se smjesa ne bude mogla postelat onda cu tek razmislit o nekoj 19-ki


a za polutku cu pronjuskat malo  :icon_thumright:

mislio sam da uzmes bgm posto je provjerena, a da drugi dio polutke kupis kod nekog polovan da ti odgovara za bgm :icon_thumright:
za carb ti govorim jer je mmario73 honovao jedan i usput ga malo analizira i prostudira i donio zakljucak da nije bas pametno ic sa necim ispod 19 jer mu treba goriva i jer taj koji je on prepravlja je bio na 17,5 i falilo je goriva :dontknow:, mislim, ti pokusaj, ali bilo bi mi zao da to zavrsi na onaj bolniji ocu rec skuplji nacin  :icon_thumright:
mario je jos reka da je to kit koji je poprilicno jaci od base grupacije, i na stranici pise da je raden po uzoru na sport pro, samo sta je geometrija kanala prilagodena tome da je gus cilindar i da ima dvije karike i da je mozda samo pola ks razlike izmedu njega i sport pro-a, a to sve je i mario potvrdija i malo obrazlozija
i jos je rekao da je to malo tvrdi gus i da mu treba 500-njak km da se razradi i da sve sjedne kako treba (mislim na klip cilindar i karike)