Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gljiva!!!!ukratko  (Posjeta: 3449 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Gljiva!!!!ukratko
« Odgovori #20 : 15 Ožujak, 2008, 19:59:28 »
@replcnt...svi znamo da nisi osao kupiti za pocetak 10 brojeva vecu diznu i stavio na karb s tom gljivom

 :toothy11:

i sve radi, a tebi ne  :laughing7:

ahahaha ovo nisam ni znao, zamislio lika preserava se kako zna nastimat gljivu A NIJE NIST NAPRAVIO, ahahahaahhahahaha
ahahahahahahahahahahahahahhahahha znaci samo si stavio gljivu i to je tebi ono za kurcit se okolo kako znas nastelat

ahhahhahahahahahahah

joooj daj igore, ajde 1 pivo i u k**ra* ahahahahaha, joooj herc :D
ahahahahah

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Gljiva!!!!ukratko
« Odgovori #21 : 15 Ožujak, 2008, 20:11:58 »
e a ja bi stavlja gljivu na speedfighta 2 koji ima top performance trophy 70ccm na sebi i ima zx-a, takoder ide karb dellorto 19

e sada koju gljivu bi bilo idealno staviti i koliko dobijem s time?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Gljiva!!!!ukratko
« Odgovori #22 : 15 Ožujak, 2008, 20:17:53 »
e a ja bi stavlja gljivu na speedfighta 2 koji ima top performance trophy 70ccm na sebi i ima zx-a, takoder ide karb dellorto 19

e sada koju gljivu bi bilo idealno staviti i koliko dobijem s time?

lol cega

buke u dB? ili kolicine zraka u smijesi? vecu potrosnju u litrama?

 :toothy11: :toothy11:

pa j#bote...

vec duze si na forumu
sad ispitujes za gljivu, a prosli tjedan si razrađivao trofija na full gasu

jel ti citas malo ove teme na ovom podforumu?
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Gljiva!!!!ukratko
« Odgovori #23 : 15 Ožujak, 2008, 20:22:27 »
@replcnt...svi znamo da nisi osao kupiti za pocetak 10 brojeva vecu diznu i stavio na karb s tom gljivom

 :toothy11:

i sve radi, a tebi ne  :laughing7:

ahahaha ovo nisam ni znao, zamislio lika preserava se kako zna nastimat gljivu A NIJE NIST NAPRAVIO, ahahahaahhahahaha
ahahahahahahahahahahahahahhahahha znaci samo si stavio gljivu i to je tebi ono za kurcit se okolo kako znas nastelat

ahhahhahahahahahahah

joooj daj igore, ajde 1 pivo i u k**ra* ahahahahaha, joooj herc :D
ahahahahah

cemu takvo bahato ponasanje?? sta si ti to napravija da si toliko bolji od drugih na ovom forumu. sve si izrezao sta ti je doslo pod ruke i sad si kao tuner, ma daj lol, da bi se tako ponosao treba to i zasluziti.

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Gljiva!!!!ukratko
« Odgovori #24 : 15 Ožujak, 2008, 20:27:39 »
@replcnt...svi znamo da nisi osao kupiti za pocetak 10 brojeva vecu diznu i stavio na karb s tom gljivom

 :toothy11:

i sve radi, a tebi ne  :laughing7:

ahahaha ovo nisam ni znao, zamislio lika preserava se kako zna nastimat gljivu A NIJE NIST NAPRAVIO, ahahahaahhahahaha
ahahahahahahahahahahahahahhahahha znaci samo si stavio gljivu i to je tebi ono za kurcit se okolo kako znas nastelat

ahhahhahahahahahahah

joooj daj igore, ajde 1 pivo i u k**ra* ahahahahaha, joooj herc :D
ahahahahah

cemu takvo bahato ponasanje?? sta si ti to napravija da si toliko bolji od drugih na ovom forumu. sve si izrezao sta ti je doslo pod ruke i sad si kao tuner, ma daj lol, da bi se tako ponosao treba to i zasluziti.

daj j#bo vas, ostavite vi vesa on zna dosta... to sto se on uci jos uvjek kao i ja i mi svi i onda mu neko dode i kaze da je samo nabio gljivu i da nije nista stelo mislim ono, pa to i djeca znaju da treba postelat.. a i ta vasa gljiva vas vise jebala okanite se nje dok ne slozite neki midrace setup, a redsponge owna do laganog midracea, a i snjim cak treba stelat karb kako onda nebi trebalo s gljivom  :laughing6:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Gljiva!!!!ukratko
« Odgovori #25 : 15 Ožujak, 2008, 20:29:27 »
@replcnt...svi znamo da nisi osao kupiti za pocetak 10 brojeva vecu diznu i stavio na karb s tom gljivom

 :toothy11:

i sve radi, a tebi ne  :laughing7:

ahahaha ovo nisam ni znao, zamislio lika preserava se kako zna nastimat gljivu A NIJE NIST NAPRAVIO, ahahahaahhahahaha
ahahahahahahahahahahahahahhahahha znaci samo si stavio gljivu i to je tebi ono za kurcit se okolo kako znas nastelat

ahhahhahahahahahahah

joooj daj igore, ajde 1 pivo i u k**ra* ahahahahaha, joooj herc :D
ahahahahah

cemu takvo bahato ponasanje?? sta si ti to napravija da si toliko bolji od drugih na ovom forumu. sve si izrezao sta ti je doslo pod ruke i sad si kao tuner, ma daj lol, da bi se tako ponosao treba to i zasluziti.

daj j#bo vas, ostavite vi vesa on zna dosta... to sto se on uci jos uvjek kao i ja i mi svi i onda mu neko dode i kaze da je samo nabio gljivu i da nije nista stelo mislim ono, pa to i djeca znaju da treba postelat.. a i ta vasa gljiva vas vise jebala okanite se nje dok ne slozite neki midrace setup, a redsponge owna do laganog midracea, a i snjim cak treba stelat karb kako onda nebi trebalo s gljivom  :laughing6:

e balavac ne budi bezobrazan , malo postovanja ti ne bi skodilo, j#bo te bahatog.,

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Gljiva!!!!ukratko
« Odgovori #26 : 15 Ožujak, 2008, 20:32:11 »
lock!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!