Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 50 WWW 2002  (Posjeta: 7107 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Aprilia SR 50 WWW 2002
« Odgovori #40 : 21 Prosinac, 2012, 19:46:37 »
Dobar ti je skuteric!

Uzmi malo kokpit spreja i osvježi te plastike  :icon_thumright:

Offline roxa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Aprilia SR50, T15SLC
Odg: Aprilia SR 50 WWW 2002
« Odgovori #41 : 20 Travanj, 2013, 00:39:22 »
Nakon dugog zimskog sna, sr-ka od nedavno opet u pogonu  :mrgreen:


Danas legla nova prednja guma, Dunlop ScootSmart





Aprilia i stariji braco  :mrgreen:


Offline roxa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Aprilia SR50, T15SLC
Odg: Aprilia SR 50 WWW 2002
« Odgovori #42 : 24 Listopad, 2013, 22:06:59 »
Pozdrav, ima malo novosti na srki  ;D

U nekoj kombinaciji jos ljetos sam dobio zx, ne bas bajnog, ali jeftino je ispao pa eto.Najveci problem je taj sto je to zx od vodenog hladenja, i naravno ne pase na zracno.I eto neki dan se brat uhvati posla, napravi meduplocu 4mm, stavim dvije brtve i uspijemo ga nekako dobiti da ne dodiruje plastiku od ventilatora, ali samo na jedan nosac, ali to nije toliko bitno, i jedan nosac ga cvrsto drzi.

Uz ZX-a sad po satu navuce 80-85km/h, a prije je bilo 75km/h max, sat laze naravno i to za nekih 10.Problem je sto se razvrti tek nakon 60km/h, do tad je mrtva i jedva se vuce i krene.Pretpostavljam da je problem do rolica, posto ih nisam dirao, a trenutno su gore 6gr ili cak 6.5gr, ne znam tocno, ali oko 6 su sigurno.Preporuka, koju gramazu staviti uz tog ZX-a da dobijem neki normalan start.




Trenutni razmak izmedu auspuha i ventilatora  ;D



Skinuo sam blatobran i svidjela mi se tako, malo mi je bezveze sto se vidi anlaser, ali budem jos malo ispolirao blokove pa ce biti bolje.Do tad sam pofarbao "Aprilia" natpis na deklu u crvenu, meni ne izgleda lose  :icon_biggrin:


Offline roxa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Aprilia SR50, T15SLC
Odg: Aprilia SR 50 WWW 2002
« Odgovori #43 : 24 Listopad, 2013, 22:08:05 »
Pozdrav, ima malo novosti na srki  ;D

U nekoj kombinaciji jos ljetos sam dobio zx, ne bas bajnog, ali jeftino je ispao pa eto.Najveci problem je taj sto je to zx od vodenog hladenja, i naravno ne pase na zracno.I eto neki dan se brat uhvati posla, napravi meduplocu 4mm, stavim dvije brtve i uspijemo ga nekako dobiti da ne dodiruje plastiku od ventilatora, ali samo na jedan nosac, ali to nije toliko bitno, i jedan nosac ga cvrsto drzi.

Uz ZX-a sad po satu navuce 80-85km/h, a prije je bilo 75km/h max, sat laze naravno i to za nekih 10.Problem je sto se razvrti tek nakon 60km/h, do tad je mrtva i jedva se vuce i krene.Pretpostavljam da je problem do rolica, posto ih nisam dirao, a trenutno su gore 6gr ili cak 6.5gr, ne znam tocno, ali oko 6 su sigurno.Preporuka, koju gramazu staviti uz tog ZX-a da dobijem neki normalan start.




Trenutni razmak izmedu auspuha i ventilatora  ;D



Skinuo sam blatobran i svidjela mi se tako, malo mi je bezveze sto se vidi anlaser, ali budem jos malo ispolirao blokove pa ce biti bolje.Do tad sam pofarbao "Aprilia" natpis na deklu u crvenu, meni ne izgleda lose  :icon_biggrin: