Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zaštita koljena od hladnoće  (Posjeta: 6070 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zaštita koljena od hladnoće
« Odgovori #20 : 26 Listopad, 2011, 23:56:21 »
ok,to sam mislil zbog firme,da ima neke vece razlike

Nema,sve ti je to otprilike isto,male su razlike i uglavnom plačaš ime a ne kvalitetu.

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zaštita koljena od hladnoće
« Odgovori #21 : 27 Listopad, 2011, 00:25:15 »
iz iskustva
imam one grijace koljena iz lidla i prva liga su jedino ak ides negdje u grad su malo neprakticni za stavljati i skidati jer nemaju cicak neg se navlace prek stopala a ak imas cizmu il cak i tenisice moras se izuvati da prevuces - i glavna mana - meni se obicno smrzlo i potomstvo a do tam nestiti
poslije sam si uzeo za nekih 200 kn dekicu i meni je prva liga - nisam bas glavni baja u kvartu al mi je toplo - to je onaj model kaj se sam kopca oko struka i pada pada prek koljena (nije vezana za skut) . kad stanes, odkopcas stavis pod sic - elegantno. a isprobano ispod nule cist ok drzi i neprokisnjava

ak vam nije bed to nositi preporucam

Offline Domba

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • DZphotography
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kivi i Dragster
  • Moja Kaciga: Caberg V2 407 V
  • MojSetup: U kutijama
  • MojSpuh: sta 1, imam 3
Odg: Zaštita koljena od hladnoće
« Odgovori #22 : 27 Listopad, 2011, 08:30:38 »
ove o kojima Domba prica, kao i ove na ebayu ne treba kupovati, jer je to k......
kom treba ima ixs pravu stvar , samo treba malo vise i izbrojati za to   :hello:
stediti na grijacima koljena, ljudi koji vam je?  ::)



Imao sam ih i mogu reci za po gradu i dok sam ja vozio su bili ok, zato ih i preporucujem ove iz Lidla, ali ih vise nema. Jer stvarno valjaju, za te pare.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Zaštita koljena od hladnoće
« Odgovori #23 : 27 Listopad, 2011, 11:10:46 »
Pošto sam i motorista i skijaš,odgovorno tvrdim da su skijaške hlače čak jeftinije i kvalitetnije,bolje griju.

To je tocno, ali kakvu zastitu kod pada pruzaju? Po zimi je puno lakse otrest s motora nego po ljeti.
Ja to gledam ovako.

Kome stvarno treba motor/skuter po zimi, taj nek se vozi u moto opremi zbog sigurnosti (ispod nek obuce skijasku termo odjecu - duge gace, majcu...).
Ko se po zimi vozi samo iz gushta - isto tako. Nebi sigurnost trebala bit podredjena. Oprema je sastavni dio voznje na 2 kotaca i tako na nju treba gledat. Ko na dio motora.


Kad sam kupovao motor, nisam racunao samo na cijenu golog motora nego sam u tu racunicu uvrstio i opremu.

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zaštita koljena od hladnoće
« Odgovori #24 : 27 Listopad, 2011, 22:07:17 »
To je tocno, ali kakvu zastitu kod pada pruzaju? Po zimi je puno lakse otrest s motora nego po ljeti.
Ja to gledam ovako.

Kome stvarno treba motor/skuter po zimi, taj nek se vozi u moto opremi zbog sigurnosti (ispod nek obuce skijasku termo odjecu - duge gace, majcu...).
Ko se po zimi vozi samo iz gushta - isto tako. Nebi sigurnost trebala bit podredjena. Oprema je sastavni dio voznje na 2 kotaca i tako na nju treba gledat. Ko na dio motora.


Kad sam kupovao motor, nisam racunao samo na cijenu golog motora nego sam u tu racunicu uvrstio i opremu.

Nisam stigao odgovoriti pa evo sada pišem.
Potpuno se slažem sa tobom oko sigurnosti koje pružaju moto hlače. Ja sam pisao iz kuta prosječnog građana koji nema baš previše love a želi se zaštititi od hladnoće.

Btw,za one koji nisu pri lovi a voze se sa skutovima po zimi....u dućanima "Mana" ima termo hlača za 199 kn. Nemaju protektore ali griju dobro.
Danas sa uzeo jedne za probu da ne drljam ove skupe svaki da a ak zviznem bez štitnika,sam ću si biti krv.