Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tecnigas Next R - iskustva?  (Posjeta: 15139 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #20 : 13 Ožujak, 2008, 13:27:54 »
za tecnigas next r ,imo ga ja na runneru ...promijenio sve rolne od 3.5 do 5.0 grama ,imo sve oprugice kvacila od malosija ,polinija ,centralne dvije mjenjo ...i nikad ga nisam nastimo jednostavno ..motor je imo ok brzinu i brzi je bio od zx-a i rr-a na krajnjoj koji 2-3km/h ali start nikad nisam mogo nastimat ....nosaci su pukliodma na pocetku jer su lose uradjeni skroz...ko ima tecnigas zna o cemu pricam....i sad ce neko rec nisam znao postavit...ev zx sam postavio i jos dosta drugih auspuha frendovima i nikome nije puko.....isto se desilo hellboyu_90 start nikakv nikad ga nije uspio nastimat ,puko nosac odma na pocetku u prvoj sedmici ..prigusivac je crn na pocetku...poslije 5 dana postane bakrene boje i trunke crnog nema ...isto kod hellboya_90 se desilo ...jednostavno je ne kvalitetno uradjen i na serijali barem na runneru je nemoguce ga nastimat....za base kit sam cuo da predobro radi sa tecnigasom...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #21 : 13 Ožujak, 2008, 14:01:06 »
dobro definitivno ste me ubedili da ne uzimam tecnigas, hvala na informacijama!

A jel neko zna jel će mi biti dobar taj Laser koji je za dir.ubrizgavanje da ide kod mene na karb! ponavljam još jednom na scooter centru je taj auspuh i za karb verziju i za ubrizgavanje pod istim brojem proizvoda...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #22 : 13 Ožujak, 2008, 14:06:49 »
jel se ko sijeca testa spuhova na ssu?

1. laser x-pro
2. tecnigas next-r itd

zx razocarao debelo...

imo sam next-r na symu...preporodio se scoot! ugodan zvuk, dobar start....naravno i krajnja veca...uz popratne stvari (federi, rolice...)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #23 : 13 Ožujak, 2008, 14:13:00 »


btw...ovo je testirano na trofiju ac mislim minarelli masin

e sad koliko su tocni  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 13 Ožujak, 2008, 14:17:54 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #24 : 13 Ožujak, 2008, 16:31:32 »
A jel neko zna jel će mi biti dobar taj Laser koji je za dir.ubrizgavanje da ide kod mene na karb! ponavljam još jednom na scooter centru je taj auspuh i za karb verziju i za ubrizgavanje pod istim brojem proizvoda...

jel baš niko ne zna? (morao sam sam sebe citirati...)
« Zadnja izmjena: 13 Ožujak, 2008, 16:33:08 pitaNS »
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #25 : 13 Ožujak, 2008, 17:07:24 »
nop... probaj na nekim stranim pežo forumima pitati... znao sam ja par foruma, ali to je bilo prije 3 godine pa se nesječam više koji su... ili pogledaj još na kojoj stranici jel su pod istom šifrom za karb i injection  :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #26 : 13 Ožujak, 2008, 18:37:43 »
ja sam na zipu imao Gianneli za purejet i išo je super i sa kitom i bez..

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #27 : 13 Ožujak, 2008, 21:14:11 »
za tecnigas next r ,imo ga ja na runneru ...promijenio sve rolne od 3.5 do 5.0 grama ,imo sve oprugice kvacila od malosija ,polinija ,centralne dvije mjenjo ...i nikad ga nisam nastimo jednostavno ..motor je imo ok brzinu i brzi je bio od zx-a i rr-a na krajnjoj koji 2-3km/h ali start nikad nisam mogo nastimat ....nosaci su pukliodma na pocetku jer su lose uradjeni skroz...ko ima tecnigas zna o cemu pricam....i sad ce neko rec nisam znao postavit...ev zx sam postavio i jos dosta drugih auspuha frendovima i nikome nije puko.....isto se desilo hellboyu_90 start nikakv nikad ga nije uspio nastimat ,puko nosac odma na pocetku u prvoj sedmici ..prigusivac je crn na pocetku...poslije 5 dana postane bakrene boje i trunke crnog nema ...isto kod hellboya_90 se desilo ...jednostavno je ne kvalitetno uradjen i na serijali barem na runneru je nemoguce ga nastimat....za base kit sam cuo da predobro radi sa tecnigasom...
eto sve je tacno, ja na runneru 2003 imam samo zx-a dok je hellboy_90 imao Next-a rolne, oprugoce kvacila i centralnu..nista mi nije mogo...
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #28 : 13 Ožujak, 2008, 21:26:54 »
verujem vam da next R baš ne radi dobro na serijali i zato ga neću uzeti, samo se moliim da je ovaj Laser iste konstrukcije kako za ajnšpric tako i za karb...

tražim po netu svugde što bi mi moglo pomoći!  :trespaf:
 
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #29 : 13 Ožujak, 2008, 22:29:02 »
e vi koji govorite o tecnigasu.....ja se nebi sa vama slozio da je smece....cuo sam da taj spuh daje bolje performanse od zx-a i ostalih spuhova...al na minareli masinama :)


btw ti sto si otvorio temu...uzmi ZX-A neces pogrijesit s njim nikako, odi u drugo mjesto gjde imaju servise za motore...tamo bi trebalo bit za narucit.... bar je tako kod nas...u svakom servisu se mogu kupit spuhovi...


Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #30 : 13 Ožujak, 2008, 22:38:57 »
viperforman koji govorite o tecnigasu.....ja se nebi sa vama slozio da je smece....cuo sam da taj spuh daje bolje se od zx-a i ostalih spuhova...al na minareli masinama 
 :icon_thumright:quote]
« Zadnja izmjena: 13 Ožujak, 2008, 22:44:38 cvele60 »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #31 : 13 Ožujak, 2008, 22:42:48 »
Sve ovisi kakav je setup....

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #32 : 13 Ožujak, 2008, 23:14:13 »
ja sam reko da znam kako je na Piaggio masinama,na serijali znaci ono multivar i tecnigas next r i tvrdim da svaka serijala runner ili nrg ,,protiv iste serijale sa zx nece imati sanse nikakve...na base kitu je vec druga prica na istim masinama...a sto se tice ne kvalitete nosaca ko uzme uvjerit ce se ...nosac je pravljen ne znam ni ja od cega ali fazon je u tome sto je skroz tanak ,izgleda kao da je debel a iznutra je supalj...a znam jednog lika koji ga ima na Yamahi i ide mu extra motor...isto sam cuo da radi dobro i na ostalim masinama ..ali na Piaggio serijali nikako....ne kazem da je smece ali ne valja za piaggio serijalu....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #33 : 14 Ožujak, 2008, 00:19:34 »
e vi koji govorite o tecnigasu.....ja se nebi sa vama slozio da je smece....cuo sam da taj spuh daje bolje performanse od zx-a i ostalih spuhova...al na minareli masinama :)


btw ti sto si otvorio temu...uzmi ZX-A neces pogrijesit s njim nikako, odi u drugo mjesto gjde imaju servise za motore...tamo bi trebalo bit za narucit.... bar je tako kod nas...u svakom servisu se mogu kupit spuhovi...


mi pricamo o piaggio masinama da nije dobar za serijalu...oprace ga svaki ZX, RR i sl kao sto ja sve redom odvaljujem :D :D
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #34 : 14 Ožujak, 2008, 09:03:33 »
eo opet poznata rasprava koji je bolji spuh....

ali ljudi mene interesuje sad nešto bitnije: skoncentrišite se na ovo moje pitanje zato što mi je bitno!

DA LI JE SPUH ZA DIR.UBRIZGAVANJE ISTIH KONSTRUKCIJA KAO I VERZIJA ZA KARB? ? ? ?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #35 : 14 Ožujak, 2008, 10:32:38 »
ja sam reko da znam kako je na Piaggio masinama,na serijali znaci ono multivar i tecnigas next r i tvrdim da svaka serijala runner ili nrg ,,protiv iste serijale sa zx nece imati sanse nikakve...na base kitu je vec druga prica na istim masinama...a sto se tice ne kvalitete nosaca ko uzme uvjerit ce se ...nosac je pravljen ne znam ni ja od cega ali fazon je u tome sto je skroz tanak ,izgleda kao da je debel a iznutra je supalj...a znam jednog lika koji ga ima na Yamahi i ide mu extra motor...isto sam cuo da radi dobro i na ostalim masinama ..ali na Piaggio serijali nikako....ne kazem da je smece ali ne valja za piaggio serijalu....
al stvar je u tome da dok ti nestaviš kit na skuter TO NEIDE S MJESTA!!! loool... pričate koda je razlika snage od 30ks ... 50ccm je tak i tako slabo, a razlika u snazi sa auspuhom je unutar POLA KONJA!... meni je debilno uopče voditi raspravu o tome, i prije bi stavio kit neg auspuh .... 1000 ili 1200kn je dr evolution bio za sf2 i kad sam ga stavio motor se preporodio (nisam odmah imao next r na njemu neg serijalu dok se nije razradio ;) ) a dok sam imao 2 dana next r na serijali tu nije bilo neke bitne razlike osim zvuka (meni to nije neka razlika vrijedna 1000kn, isto kao i kad sam kupio multivar i stavio na serijalu - nije mi vrijedio te novce)

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #36 : 14 Ožujak, 2008, 11:53:22 »
ja sam reko da znam kako je na Piaggio masinama,na serijali znaci ono multivar i tecnigas next r i tvrdim da svaka serijala runner ili nrg ,,protiv iste serijale sa zx nece imati sanse nikakve...na base kitu je vec druga prica na istim masinama...a sto se tice ne kvalitete nosaca ko uzme uvjerit ce se ...nosac je pravljen ne znam ni ja od cega ali fazon je u tome sto je skroz tanak ,izgleda kao da je debel a iznutra je supalj...a znam jednog lika koji ga ima na Yamahi i ide mu extra motor...isto sam cuo da radi dobro i na ostalim masinama ..ali na Piaggio serijali nikako....ne kazem da je smece ali ne valja za piaggio serijalu....
al stvar je u tome da dok ti nestaviš kit na skuter TO NEIDE S MJESTA!!! loool... pričate koda je razlika snage od 30ks ... 50ccm je tak i tako slabo, a razlika u snazi sa auspuhom je unutar POLA KONJA!... meni je debilno uopče voditi raspravu o tome, i prije bi stavio kit neg auspuh .... 1000 ili 1200kn je dr evolution bio za sf2 i kad sam ga stavio motor se preporodio (nisam odmah imao next r na njemu neg serijalu dok se nije razradio ;) ) a dok sam imao 2 dana next r na serijali tu nije bilo neke bitne razlike osim zvuka (meni to nije neka razlika vrijedna 1000kn, isto kao i kad sam kupio multivar i stavio na serijalu - nije mi vrijedio te novce)
joj ne ide sa mjesta de svegati suzdrzi se takvi komentara...ako si toliko siguran u sve to nadji 2 runnera jedan sa zx-om ,drugi za Next r ..serijale obadvije da su....pa ces vidit tu tvoju razliku unutar pola konja....zx,rr ili nesto slicno ce jednostavno da ostavi ovog sa next-r i to podobri 5 metara ako ne i vise u startu a u medju ubrzanju isto ce da stvori dosta prednosti...tek u krajnjoj ces ga malo sustic ali opet si daleko ...mozda jest razlika pola konja ali opet start je dosta bolji na zxu jer ima rezonancu na manjem broju rpm......tecnigas ce dobro radit na serijali ako mu stavis rolne 3grama ali ce se motor vrtit preko 11000,tacnije oko 11200....sorry za off
Sto se tice auspuha za karb i ditech neznam jel iste konstrukcije ....najbolje nazovi neki pezo servis pa pitaj jel isti....a sjecam se da je meni se cini Dino sa foruma kad je uzimo na runneru zx-a,pisalo u papirima koji su dosli u kutiji da je auspuh za purjet runnera i poslije da je googlo i naso da je isti to auspuh kao za karb...najbolje njega pitaj posalji mu pm
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #37 : 14 Ožujak, 2008, 13:20:41 »
Sto se tice auspuha za karb i ditech neznam jel iste konstrukcije ....najbolje nazovi neki pezo servis pa pitaj jel isti....a sjecam se da je meni se cini Dino sa foruma kad je uzimo na runneru zx-a,pisalo u papirima koji su dosli u kutiji da je auspuh za purjet runnera i poslije da je googlo i naso da je isti to auspuh kao za karb...najbolje njega pitaj posalji mu pm

fala bogu da je neko video šta pitam! ! ! hvala Rossi, nemogući ste!  :BangHead:

pitaću ga!
« Zadnja izmjena: 14 Ožujak, 2008, 13:24:53 pitaNS »
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #38 : 14 Ožujak, 2008, 15:17:35 »
eo opet poznata rasprava koji je bolji spuh....

ali ljudi mene interesuje sad nešto bitnije: skoncentrišite se na ovo moje pitanje zato što mi je bitno!

DA LI JE SPUH ZA DIR.UBRIZGAVANJE ISTIH KONSTRUKCIJA KAO I VERZIJA ZA KARB? ? ? ?

DA ISTO JE!

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: Tecnigas Next R - iskustva?
« Odgovori #39 : 14 Ožujak, 2008, 15:39:29 »
@ rossi - ti mene nisi skužio šta ti ja kažem... ja ti samo kažem da je to 50ccm i upravo to - 5 m ostaviš ovoga iza i ideš 85!!! loool ... 50ccm neide nikako da staviš i neznam koji auspuh  :icon_thumright:

ako još nisi skužio o čemu ja - to je sve sporo makar imao zx-a ;)