Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 150,172 -----> 172 LC :)  (Posjeta: 4436 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: Aprilia SR 150,172 -----> 172 LC :)
« Odgovori #20 : 10 Listopad, 2011, 20:58:25 »
laki imam ti ja hladnjak od hexagona 180....sa posudom i crjevima do kilera + ventilator hladnjaka....od prvog dana u njemu je bio antifriz,da je u boljem stanju vjerovatno bi mi razvalio šamarčinu i rekao A DAJ LAŽEŠ!

cijena 200kn F.I.X.N.O i molim te nemoj povest gorana sa sobom!al molim te....
neznam ja bez gorana doc do vk :icon_biggrin:

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Aprilia SR 150,172 -----> 172 LC :)
« Odgovori #21 : 11 Listopad, 2011, 00:43:10 »
sahranit cu ih jos 10 ako treba i ako ja to hocu :) ! nije on mene kupio nego ja njega ! LC je zakon , igore nemoj biti ... biti... :D
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aprilia SR 150,172 -----> 172 LC :)
« Odgovori #22 : 11 Listopad, 2011, 00:46:35 »
sahranit cu ih jos 10 ako treba i ako ja to hocu :) ! nije on mene kupio nego ja njega ! LC je zakon , igore nemoj biti ... biti... :D

volim i ja tebe  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Aprilia SR 150,172 -----> 172 LC :)
« Odgovori #23 : 11 Listopad, 2011, 00:58:44 »
ma uzeo srku od vlasnika koji je imo gore gljivu a nista nije dirao po karbu, vozio se tako nekih 7-8tkm i ja kupim skut i vratim airbox bla bla ali je vec kasno bilo, dobio klip po p***i i zacvika, stavim gore 172 od frenda koji ga je ubiooooo totalno, zadnji 172 bio ko novi i ja kreten naspem 0,3% mjesavine umjesto 2,5-3 % , nepitajte kako hahahaha.... sad je na redu 172 LC , valjda ce bit vise srece jer radim sve od nule, blokovi su raskopani, ako budem imao para za radilicu bit ce uskoro gotova pila, ako ne lagano saraf po saraf, imam cijelu zimu sta raditi :) ! btw. 52/54/55 radilica, koju gore staviti ? cujem neke price da s duzom jako tesko paljenje pogodit ?!?!?! inace mislio sam uzeti mazuchelli 52 ili 54, iako me ova 52 vise privlaci !
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Aprilia SR 150,172 -----> 172 LC :)
« Odgovori #24 : 11 Listopad, 2011, 16:20:24 »
premjerio sam kiler od hexagona 180!

dim.30X17X4 cm

da pojasnim za one koji nisu shvatili.....širina je 30cm(s tim da mu je termo prekidač stavljen sa strane i on je dug 4 cm,znači sa termoprekidačem je 34cm,al za trke vam ne treba,već se on izvadi i stavi vijak)visina 17cm,debljina kilera je 4 cm

ko prvi ponudi 200kn za kompletan alu hladnjak od hexagona sa svime (posuda vode sa crjevima do kilera,termoprekidač) i hladnjak nie vidio a ni osjetio ništa osim antifriza nek ga nosi  :icon_biggrin: također imam i dio rame od hexagona na kojoj je originalni nosač za dotični hladnjak,koji se bez problema zavari za ramu od skutera na koi se stavlja  :headbang: sve za 200kn dam  :glasses9:



slikano sa NJ 95 u sobi za SP-e  :happy3:
« Zadnja izmjena: 11 Listopad, 2011, 17:44:36 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"