Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: BMW i KYMCO u kooperaciji  (Posjeta: 3608 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #20 : 03 Ožujak, 2008, 12:10:33 »
Danas je sve svedeno na kinu, taivan, uzbekistan... Ajd odi do nike shopa i videces ispod jezika tike da pise taivan i sta ti ja znam, jer je jedna od najvecih fabrika nike-a tamo!! Sta vise danas tesko mozes da kupis neku krpicu a da ne procitas da nije sa istoka! Jedino ako hoces da das soma kuna za farke i duksi neki! Cini se da je bitnija cena nego kvaliter! Na zalost!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #21 : 03 Ožujak, 2008, 13:39:03 »
svaštar ne buncaj jer neznaš znanje.
ja sam bio vlasnik novog novcatog kymca pa sam bio više po servisu nego u vožnji a da ne kažem servis od 40 dana.
sad sam uzeo piaggio x9 i to je pjesma a ne jadikovke kao prije.
zamjena ulja i filtera pa vozi.
servis me ne vidi več godinu dana.

neču reči da forsiram piaggio ali ipak se pokazao kvalitetnijim i robusnijim strojem od kymca.

i da 10 godina na tržištu i još nisu naučili znanje o prodaji te servisiranju teponašanju prema kupcima.još trebaju puno učiti od amera koji su prodaju digli na tu razinu koju naši nikad neče dostiči.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline svastar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kymco agility 50
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #22 : 03 Ožujak, 2008, 14:41:11 »
gle oprosti kaj si se nasao osobno uvrijedjen ali ti si izdvojen slucaj sto se tice kymca,ali ja nisam pisao o kymcu nego o udjelu tajvanske i kineske robe na nasem trzistu,

nego reci jesi naso displej za svoju njemacku vectru

nisu krivi proizvodjaci kaj nasi trgovci i serviseri (cast izuzetcima) nisu skolovani i ne znaju se ophoditi sa musterijama.
a ja i ti se ne poznamo uopce da ti meni mozes govorit da ja buncam jer ja nisam napisao da svi vi buncate i da nemate pojma.
Mili Zagreb imam rad,
I vu megli bel je sad.
Pariz nema kaj ti imaš,
Jer si lepi i jer si naš.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #23 : 03 Ožujak, 2008, 22:14:03 »
pa normalno da ču gledati na stvari iz mog muta jer imam iskustva sa tom tipom skutera i od mene neče nikad dobiti prolaznu ocjenu več samo pokude i pokude.to je moje pravo koje mi nitko nemože uzeti.

u ovoj temi govori se o koperaciji kymco bmw a ne tajvan njemačka tako da ne generaliziraš stvari več se osvrni na firmu.

nisam jedini pa stoga molim malo i odgovornosti u tome.
moj problem vukao se dost dugo da o tome možemo raspravljati/svađati/ itd. ali me nikako nebuš okrenuo na stranu kymca jer ako piaggio može napraviti skuter da radi  i da ideš samo na redovne servise tako može i kymco samo ja iz svog slučaja to nisam doživio.

zato ja generaliziram firmu a ne državu.

kymco su nazvali piaggio sa istoka i po vanjštini radi jako jako primamljive skutere ali opet kažem kvaliteta je upitna i tu me nemožeš okrenuti.

pozdrav.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline svastar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kymco agility 50
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #24 : 03 Ožujak, 2008, 22:21:25 »
ma gle sve stima , ali mislim da se slazes sa mnom da si bmw nikad nebi dopustio da zi zasere image zbog nekog kymca.vjerovatno bmw dobiva jeftine dijelove koji ce morati biti kvalitetni a kymcu je to jedna velika velika reklama.

pozdrav
Mili Zagreb imam rad,
I vu megli bel je sad.
Pariz nema kaj ti imaš,
Jer si lepi i jer si naš.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #25 : 03 Ožujak, 2008, 22:31:51 »
pazi i ford je renomirana firma pa ima teških problema sa modelima iz mađarske.

zato sam i napisao jao bmw-u sa tajvancima.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline svastar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kymco agility 50
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #26 : 03 Ožujak, 2008, 22:42:33 »
gle ja osobno nebi nikad kupio forda , a kaj bude bilo sa bmw-om kymco-m bumo vidli
Mili Zagreb imam rad,
I vu megli bel je sad.
Pariz nema kaj ti imaš,
Jer si lepi i jer si naš.

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #27 : 17 Ožujak, 2008, 14:39:10 »
Mrcina, ti si se uhvatio svog starog Kymca ko pijan plota. Od ukupnog broja skutera u HR mislim da Kymco ima jako dobar postotak. A na forumu je 90% (od oka) problema vezano za talijanske i kineske skutere. Moram se dobro namučit da nađem neki problem sa Kymcom unutar foruma. A ne nalazim ih ni u stvarnosti.  :icon_tongue: Rekao bi da je tvoj B&W bio tek kukolj u žitu, malo ti je zagorčao život i zbog toga na Kymco gledaš previše subjektivno iako je realnost je nešto sasvim drugo...  :hello:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #28 : 17 Ožujak, 2008, 21:10:04 »
je istina gledam subjektivno jer od toliko problema i ti bi tako gledao.
imam sad više od pol godine piaggio i nema me u servisu ni dana a vozim se i na -5 i na+ 30 dok kymco to nemože izdržati zbog nekvalitete.što je nekvalitetno nije u meni da dokučim več u uvozniku i servisu.a da imam dilema o stručnosti jednih i drugih imam.servis koji servisira 10 vrsti skutera i nije nešto ali uvoznik koji uvozi skutere 10 godina trebao bi biti ipak kvalitetnije popunjen dijelovima i ulizivati se kupcima a ne od njih stvarati bijesne potrošače i nezadovoljne kupce.
jer kao što sam napisao dobar glas daleko se čuje, a loš još i dalje.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: BMW i KYMCO u kooperaciji
« Odgovori #29 : 18 Ožujak, 2008, 08:45:10 »
A komentar na moje statistike o problemima vezanim za marke skutera na forumu (o brojnosti problema kod toliko razvikanih talijana)? Gilera, Piaggio, Aprilia - gubi struju, slabo vuče, trokira, trese, čudni zvukovi, gasi se, otišao ovaj dio, otišao onaj dio... Kymco - pokazivač goriva, havarija sa Agility 2 (neoriginalni kit).  :icon_scratch: I rest my case  :glasses9: