Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekker .....malo naturpijan  (Posjeta: 184718 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #120 : 14 Srpanj, 2008, 21:53:30 »
pripecano je samo zbog uzimanja mjera i da mogu sve dovest u ravninu,nije to samo tak jednostavno povarit,treba sve centrirat jer inače nema smisla ni radit........sad je sve u centru i skrojena su pojačanja i sve ču kvalitetno povarit,vjerovatno TIG postupkom.....zato se malo i project odužio jer sam na knap sa vremenom a plan je poboljšat sve skupa trekker da bude vozniji jer nema smisla samo nabit jaku mašinu gore i onda se bojat povest
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #121 : 14 Srpanj, 2008, 22:09:49 »
pripecano je samo zbog uzimanja mjera i da mogu sve dovest u ravninu,nije to samo tak jednostavno povarit,treba sve centrirat jer inače nema smisla ni radit........sad je sve u centru i skrojena su pojačanja i sve ču kvalitetno povarit,vjerovatno TIG postupkom.....zato se malo i project odužio jer sam na knap sa vremenom a plan je poboljšat sve skupa trekker da bude vozniji jer nema smisla samo nabit jaku mašinu gore i onda se bojat povest

yeap tak sam ja za subframe prvo ramu stavio da stoji ravno i onda blok malo po malo ravnao stavljao kajle ispod da dovedem u ravninu!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #122 : 20 Srpanj, 2008, 14:08:37 »
rastavio sam zimske blokove................prije jedno 2 tjedna sam još nešto testirao i na nekih 12 000 rpm na krajnjoj se scoot ugasio,mislio sam da je ispao semering opet ......danas sam rastavio te blokove.....pukao je klip,u stvari pukla je karika gornja i polomila klip,klip je bio dosta van tolerancije potrošen nekih 8-9/100 mm pa sam i čekao kad če puknut.....evo slika,cil nije oštećen

The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #123 : 20 Srpanj, 2008, 14:19:55 »
Jel to na slici INA lezaj?  ;D  Dobro je da nije bilo vece stete.
« Zadnja izmjena: 20 Srpanj, 2008, 14:49:53 SlowRider »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #124 : 20 Srpanj, 2008, 14:21:22 »
dobro je sto ti nije cilindar osao, nego samo klip
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #125 : 20 Srpanj, 2008, 15:23:23 »
Hac, jer ovo po glavi od detonacija ili ?  ???
Trgo - Prijevoz RT

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #126 : 20 Srpanj, 2008, 15:24:34 »
Hac, jer ovo po glavi od detonacija ili ?  ???

Brijem da je to komadic karike ili klipa izresetao.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #127 : 20 Srpanj, 2008, 15:29:27 »
vidiš koliki komad klipa fali,rastavio sam skroz blokove,ni komadiča klipa unutra sve je na ispuh izletilo,prije toga je glavu iskvrcalo
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #128 : 20 Srpanj, 2008, 20:31:23 »
blokovi su na pola,očišćeni i spremni za slaganje......konačno

The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #129 : 02 Kolovoz, 2008, 12:25:14 »
zadnji dio slagalice je u radioni  :toothy9:...............s obzirom da trekker ima showa vilice na federe ko runner morao sam to rješit,rox vilice sam nažalost prodao ali uspio sam pronaći SR M vilice u mint stanju.novi stup moram napravit jer je ovaj SR prekratak za TKR ramu,promjenit ulje na gušče jer su dosta mekane trenutno

« Zadnja izmjena: 02 Kolovoz, 2008, 12:34:11 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #130 : 02 Kolovoz, 2008, 12:51:54 »
marzochi vilice take se inace serijski stavljaju na apriliu sr modele..sta ces s starim vilama kad stavis ove ajd mozemo se dogovorit oko vila ako budes prodavao  :toothy9:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #131 : 02 Kolovoz, 2008, 17:09:30 »
marzochi vilice take se inace serijski stavljaju na apriliu sr modele..sta ces s starim vilama kad stavis ove ajd mozemo se dogovorit oko vila ako budes prodavao  :toothy9:
kakve tebi vile trebaju,imam ja neke :toothy11:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #132 : 02 Kolovoz, 2008, 20:49:39 »
moram vidjet za ove moje vile,već me par ljudi pitalo......jel si siguran da su marzochi vilice.već neko vrijeme pokušavam ko ih proizvodi i svugdje je podatak da aprilia radi te vilice,na mojima ima otisnuto made in itali.....tak mi je svejedno u stvari tko ih radi,ali bi volio saznat.....vilice su odlićne,ekipa vani mi je rekla da super rade te vilice,a i može se skužit po highend SR setupima vani niko ne mjenja te vile,onda sigurno imaju kvalitete
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #133 : 02 Kolovoz, 2008, 20:55:04 »
vidi onaj M znakić na dnu noge.. marzocchi.. imao sam njihovih par modela vila na biciklu...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #134 : 02 Kolovoz, 2008, 21:02:49 »
vidi onaj M znakić na dnu noge.. marzocchi.. imao sam njihovih par modela vila na biciklu...

ma to sam i ja mislio da je,jer je to njihov znak,postoje 3 modela tih viilica S,M,K ,ak su marzocchi onda je jasno zašto su tak dobre,taj info me vrlo usrečuje ......malo sam probavao neki dan jedan SR sa tim M vilicama i vrlo sam zadovoljan kak rade,nebo i zemlja u usporedbi sa shova koje sad imam,jedino su premekane za moj ukus,al to lako rješim
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #135 : 03 Kolovoz, 2008, 13:18:12 »
imam ti ja jos par ovih nogu donjih za te vile pa ak bude zatrebalo javi isto marzochi.

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #136 : 03 Kolovoz, 2008, 14:22:13 »
imam ti ja jos par ovih nogu donjih za te vile pa ak bude zatrebalo javi isto marzochi.

sta ne nabavis most i stup i stavis ih na svoj sf...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #137 : 03 Kolovoz, 2008, 14:58:40 »
neda mi se kemijat s stupom nemam ja dovoljno znanja za tak sta,jos da poginem negdje  :laughing7: pa ono mislio sam ako hac mjenja vile ove ce mu ostat pa nek proda meni ja bi vrlo rado uzeo

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #138 : 05 Kolovoz, 2008, 20:16:44 »
novi usis je 99% gotov,još sitne dorade al to je to.....



The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #139 : 05 Kolovoz, 2008, 20:19:28 »
jel ovo glava cyl okrenuta tek tako da je slozeno ili mislis je tako ostaviti,vidim da je i karb u drugu stranu okrenut