Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aerox problem!!!  (Posjeta: 19619 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #140 : 29 Veljača, 2008, 22:53:56 »
auuu,onda niss od toga,al trebam li dirati onaj saraf za gas,mislim onaj sa federom

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #141 : 01 Ožujak, 2008, 10:21:04 »
auuu,onda niss od toga,al trebam li dirati onaj saraf za gas,mislim onaj sa federom
to ti je za ler gas saraf,njega nemoj dirat ako ti skut radi dobro na leru

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #142 : 03 Ožujak, 2008, 17:51:18 »
:sign020:

Sve je u redu sa skuterom, samo je problem sto zadimi kada krece sa mjesta kada mu skuter radi u leru oko 2 minute. Ako radi nekih 30 sec i manje u leru onda nema dima.

Svakome ce baciti dima kada duze radi na leru

krivo sam ti reko baš sam danas ujutro u 7 mjerio kod paljenja i nakon rada na leru od 1 min dimi ko luuuud.... :angry7: :angry7:
popodne u 3 upalim ga i radi na leru oko pol minute do 45 sec i dimi ko luud malo manje nego ujutro.... :angry7:

mislim da to baš i nije normalno...znam na početku sam krivo reko otprilike ali evo sad je točno :toothy10:

pa ajde recite šta treba mjenjat i jel je to od tts-a full sintetičkog

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #143 : 03 Ožujak, 2008, 18:05:28 »
Meni je dimio ko lud i nisam znao sta je  ???!! Ulazila mi voda, :angry7:ali malo  :o i onda kad je probila sam sazno sta je  :toothy10:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #144 : 03 Ožujak, 2008, 18:28:29 »
Meni je dimio ko lud i nisam znao sta je  ???!! Ulazila mi voda, :angry7:ali malo  :o i onda kad je probila sam sazno sta je  :toothy10:

kakva voda i odakle....... :toothy10:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #145 : 03 Ožujak, 2008, 18:50:14 »
pa kada je hladan, ulje se u cilindru ne more odvojiti od benze jer nema dovoljne temperature, zbog toga ti dimi...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #146 : 03 Ožujak, 2008, 18:57:49 »
pa kada je hladan, ulje se u cilindru ne more odvojiti od benze jer nema dovoljne temperature, zbog toga ti dimi...

pa znam to da je na hladno normalno ali ovak baš i ne ovaj jedan sa automatikom dimi manje nego ja a star mu je oko 12 godina.... :laughing7:

mislim da je ovo previše.....užasss :'(

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #147 : 03 Ožujak, 2008, 18:58:50 »
pa kada je hladan, ulje se u cilindru ne more odvojiti od benze jer nema dovoljne temperature, zbog toga ti dimi...

Ma jok...

Zagrijavanjem se karter preplavi bengom, pa kad das gas steras svu tu juhu u cilindar, a i atomizacija smjese nije kako treba jer se stvaraju kapljice umjesto "prasine".
Uglavnom, hladan cvajo dimi, pogotovo na startu.
« Zadnja izmjena: 03 Ožujak, 2008, 19:01:04 3alfa3 »

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #148 : 03 Ožujak, 2008, 19:05:56 »
pa kada je hladan, ulje se u cilindru ne more odvojiti od benze jer nema dovoljne temperature, zbog toga ti dimi...

Ma jok...

Zagrijavanjem se karter preplavi bengom, pa gad das gas steras svu tu juhu u cilindar, a i atomizacija smjese nije kako treba jer se stvaraju kapljice umjesto "prasine".
Uglavnom, hladan cvajo dimi, pogotovo na startu.

a znam da treba dimit ali usred bijela dana, danas baš kad je toplo on dimi kao da je oko 0 stupnjeva.....heh

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #149 : 03 Ožujak, 2008, 19:08:16 »
pa kada je hladan, ulje se u cilindru ne more odvojiti od benze jer nema dovoljne temperature, zbog toga ti dimi...

Ma jok...

Zagrijavanjem se karter preplavi bengom, pa kad das gas steras svu tu juhu u cilindar, a i atomizacija smjese nije kako treba jer se stvaraju kapljice umjesto "prasine".
Uglavnom, hladan cvajo dimi, pogotovo na startu.
Znam za to, ali zaboravio spomenit,nije bitno koliko je stupjeva, nego kolika je temp. u cilindru :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #150 : 03 Ožujak, 2008, 19:09:16 »
pa kada je hladan, ulje se u cilindru ne more odvojiti od benze jer nema dovoljne temperature, zbog toga ti dimi...

Ma jok...

Zagrijavanjem se karter preplavi bengom, pa gad das gas steras svu tu juhu u cilindar, a i atomizacija smjese nije kako treba jer se stvaraju kapljice umjesto "prasine".
Uglavnom, hladan cvajo dimi, pogotovo na startu.

a znam da treba dimit ali usred bijela dana, danas baš kad je toplo on dimi kao da je oko 0 stupnjeva.....heh

Stavi Stihl, pa da vidis kaj je to dim...  ;D

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aerox problem!!!
« Odgovori #151 : 03 Ožujak, 2008, 19:11:28 »
pa kada je hladan, ulje se u cilindru ne more odvojiti od benze jer nema dovoljne temperature, zbog toga ti dimi...

Ma jok...

Zagrijavanjem se karter preplavi bengom, pa kad das gas steras svu tu juhu u cilindar, a i atomizacija smjese nije kako treba jer se stvaraju kapljice umjesto "prasine".
Uglavnom, hladan cvajo dimi, pogotovo na startu.
Znam za to, ali zaboravio spomenit,nije bitno koliko je stupjeva, nego kolika je temp. u cilindru :icon_thumright:

pa cilindar bi bar malo trebo bit topal od ujutro to ti je prošlo oko 8 sati možda.....
a nemože se baš tolko ohladit ko i preko noći...po danu je bilo jako toplo...... :icon_scratch:

inače kad se mjenjaju dize na motoru i ostalo šta ima veze sa karbom i gorivom :icon_thumright: