Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako se spaja far na aeroxu?  (Posjeta: 5002 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #20 : 26 Veljača, 2008, 10:07:36 »
Radio sam neke podloske da podignem reflektor, ali nisam bas zadovoljan u potpunosti trebam napraviti nesto bolje.

i kamo si stavljao te podloške......

pa šta ne mjenjaš far  :toothy10:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #21 : 26 Veljača, 2008, 11:30:49 »
Headlamps "Double Optic" carbon

The first "double optic" headlamps from Straight Visual Tuning, STR8 for short. Equipped with two big headlights (55 Watt each), they turn night into day. And the best: available as homologated version, so they can be used on the roads. Available for all Aerox / Nitro models, colours are chrome and carbon.
 :laughing7: :laughing7: :laughing7:
evo pogledajte šta piše sa scooter attacka kupljeno  :headbang:

evo vam šifra
Article No:
STR-575.00/CA

pa pogledajte i komentirajte

sorry na off ali me zanima št će reć :icon_thumright:

al to nije isti far ko i onaj na prvoj slici! Mislim na onaj od onog bilija il kak vec

taj lik je uzeo onak TNT far kolko vidim sa halogenkama kakve mos kupit za liftove i to a ovaj koji si ti sad naveo je str8 sa 2x55W H3 zaruljama i on svijetli dobro...ugl, puno bolje od serijala svjetla na roxu koja su šrot

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #22 : 26 Veljača, 2008, 11:58:36 »
Headlamps "Double Optic" carbon

The first "double optic" headlamps from Straight Visual Tuning, STR8 for short. Equipped with two big headlights (55 Watt each), they turn night into day. And the best: available as homologated version, so they can be used on the roads. Available for all Aerox / Nitro models, colours are chrome and carbon.
 :laughing7: :laughing7: :laughing7:
evo pogledajte šta piše sa scooter attacka kupljeno  :headbang:

evo vam šifra
Article No:
STR-575.00/CA

pa pogledajte i komentirajte

sorry na off ali me zanima št će reć :icon_thumright:

al to nije isti far ko i onaj na prvoj slici! Mislim na onaj od onog bilija il kak vec

taj lik je uzeo onak TNT far kolko vidim sa halogenkama kakve mos kupit za liftove i to a ovaj koji si ti sad naveo je str8 sa 2x55W H3 zaruljama i on svijetli dobro...ugl, puno bolje od serijala svjetla na roxu koja su šrot

pa i mislio sam da smo nešto pomiješali jer ja nisam rekao da je moj str8 moj bedddd. haha :laughing9:
ajde već sam se uplašio da nevalja moj far :laughing11:

znači ipak bude noć u dan hehe :toothy10:

joj jedva čekam

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #23 : 26 Veljača, 2008, 12:10:02 »
ak hoces stavit sunce u farove, spoji na akumulator taj far novi kaj ces dobit! A ak hoces bolesnocu na sve to stavi xenon  :laughing7:
ja isto uzimam takav far...valjda ce doc do kraja mjeseca...al ja sam uzeo drugaciji carbon lol
stavi slike kad dode da vidimo kak to izgleda...

a kaj se tice decka kaje uzo far sa prve slike, moje saucesce! lol mislim ak je styling u igri sve 5 al sigurnost il jace da ce bit, no way...puno puno slabije

andy bit ces zadovoljan, kolko cujem svjetli predobro...

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #24 : 26 Veljača, 2008, 12:27:53 »
ak hoces stavit sunce u farove, spoji na akumulator taj far novi kaj ces dobit! A ak hoces bolesnocu na sve to stavi xenon  :laughing7:
ja isto uzimam takav far...valjda ce doc do kraja mjeseca...al ja sam uzeo drugaciji carbon lol
stavi slike kad dode da vidimo kak to izgleda...

a kaj se tice decka kaje uzo far sa prve slike, moje saucesce! lol mislim ak je styling u igri sve 5 al sigurnost il jace da ce bit, no way...puno puno slabije

andy bit ces zadovoljan, kolko cujem svjetli predobro...

pa normalno da sam i ja uzo carbon samo sam krivi article number napiso...loool
carbon=zakooooooooon

e a kaj je sunce za xenon sam čuo i on je zakon......samo skup....

jesmo dečku sjebali temu hehe jel tak kicho

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #25 : 26 Veljača, 2008, 12:37:43 »
bolje da mu mi velimo da se ne sokira kad spoji far i kad vidi tu svjetlost lol

a xenon ti i nije tak skup...kupi jedan, i nađi još nekog ko oce jedan...svako nek da 500 kuna i to je to! koristi normalnu zarulju za kakti kratko a ksenon palis kad oces vise svjetla...

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #26 : 26 Veljača, 2008, 12:49:41 »
ak hoces stavit sunce u farove, spoji na akumulator taj far novi kaj ces dobit!

to nisam baš skužio šta si tu mislio objasni plzzz :icon_thumright: :icon_scratch:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #27 : 26 Veljača, 2008, 13:40:20 »
ak hoces stavit sunce u farove, spoji na akumulator taj far novi kaj ces dobit!

to nisam baš skužio šta si tu mislio objasni plzzz :icon_thumright: :icon_scratch:

pa spojis tak da kad das kontakt mos upalit svjetla na motoru...i ima ti cijelo vrijeme jednaku struju! Npr. sad radi na principu diname na biciklu. Cim brze ides s biciklom to bolje svjetli. Cim vise das gasa to jace svjetli. Zalud stavit jace zarulje kad ima odredenu snagu koju prek struje moze dobit. Spojis na akumulator i to ti je to...stavis takvu zarulju da ti se ne rastopi far i da ti se ne prazni akmulator tj. da ga motor stigne puniti!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #28 : 26 Veljača, 2008, 14:08:15 »



pa i mislio sam da smo nešto pomiješali jer ja nisam rekao da je moj str8 moj bedddd. haha :laughing9:
ajde već sam se uplašio da nevalja moj far :laughing11:

znači ipak bude noć u dan hehe :toothy10:

joj jedva čekam


Pa nebi ti ga ja preporučival da ga kupiš da ne valja,to je najbolji far za roxa šta se tiče svjetla ima dvije halogene H3 žarulje svaka 55W.
Xenon se ne može staviti na ovaj far jer xenon žarulja ne stane unutra,a za spojiti se ne brini sve ću ti ja objasniti :icon_thumright: :hello:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #29 : 26 Veljača, 2008, 14:31:20 »



pa i mislio sam da smo nešto pomiješali jer ja nisam rekao da je moj str8 moj bedddd. haha :laughing9:
ajde već sam se uplašio da nevalja moj far :laughing11:

znači ipak bude noć u dan hehe :toothy10:

joj jedva čekam


Pa nebi ti ga ja preporučival da ga kupiš da ne valja,to je najbolji far za roxa šta se tiče svjetla ima dvije halogene H3 žarulje svaka 55W.
Xenon se ne može staviti na ovaj far jer xenon žarulja ne stane unutra,a za spojiti se ne brini sve ću ti ja objasniti :icon_thumright: :hello:

e  hvala trebat će mi pomoć

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #30 : 26 Veljača, 2008, 14:34:12 »
ak hoces stavit sunce u farove, spoji na akumulator taj far novi kaj ces dobit!

to nisam baš skužio šta si tu mislio objasni plzzz :icon_thumright: :icon_scratch:

pa spojis tak da kad das kontakt mos upalit svjetla na motoru...i ima ti cijelo vrijeme jednaku struju! Npr. sad radi na principu diname na biciklu. Cim brze ides s biciklom to bolje svjetli. Cim vise das gasa to jace svjetli. Zalud stavit jace zarulje kad ima odredenu snagu koju prek struje moze dobit. Spojis na akumulator i to ti je to...stavis takvu zarulju da ti se ne rastopi far i da ti se ne prazni akmulator tj. da ga motor stigne puniti!

pa jel mu budu prejake ove žarulje ako bi ga htio direkt na akumulator spojit

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #31 : 26 Veljača, 2008, 19:44:42 »
Evo kako meni svijetli 2x20W. S tim da moram rasiriti snop i malo podici za dugo svijetlo:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #32 : 26 Veljača, 2008, 19:50:53 »
Evo kako meni svijetli 2x20W. S tim da moram rasiriti snop i malo podici za dugo svijetlo:

ak su kratka onda je super ak su duga onda ne baš....

a kak ćeš raširit i podić snop
ajd molim te objasni

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #33 : 26 Veljača, 2008, 19:56:30 »
Evo kako meni svijetli 2x20W. S tim da moram rasiriti snop i malo podici za dugo svijetlo:

ak su kratka onda je super ak su duga onda ne baš....

a kak ćeš raširit i podić snop
ajd molim te objasni

Neda mi se objasnjavat jer ni sam nisam smislio pravi nacin. Ovaj sadasnji nije vrijedan opisivanja...i ne diraju me toliko svjetla jer sam navikao voziti bez njih, tj. serijski far....
« Zadnja izmjena: 26 Veljača, 2008, 19:59:41 SlowRider »

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #34 : 26 Veljača, 2008, 20:23:32 »
pa kak imas i dugo?  :dontknow:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kako se spaja far na aeroxu?
« Odgovori #35 : 26 Veljača, 2008, 20:25:49 »
pa kak imas i dugo?  :dontknow:
Ako nista ne diras, nemas dugo, samo se pojaca postojeci snop. Ovako sam korigiras, samo je zaj....