Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vaši nickovi?  (Posjeta: 9284 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #20 : 24 Veljača, 2008, 21:26:32 »
Moj nick je sa filma "Hakeri", za one koji neznaju na tom filmu je "Zero Cool" imao 6 godina i srušio cijeli strujni sustav u jednom velkom američkom gradu!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #21 : 24 Veljača, 2008, 21:37:52 »
Crazy kuree- Fenomenalan film Rane( domaći) eto tad mi uzor bio ljubiša kurčebić-kure hahha i eto drugo e zato jer je bilo zauzeto sa jednim inače me zovu đuka
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #22 : 24 Veljača, 2008, 21:44:25 »
3alfa3 = Alfa 33. Od njenog rodjenja je kod mene i volim je ko clana obitelji.  ;D

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #23 : 24 Veljača, 2008, 22:27:46 »
Moj nick je sa filma "Hakeri", za one koji neznaju na tom filmu je "Zero Cool" imao 6 godina i srušio cijeli strujni sustav u jednom velkom američkom gradu!

i nije strujni sustav nego je napravio virus koji je srusio oko 2600 računala na burzi u new yorku

angelina jolie glumi -> acid burn ;)
a Jonny Lee Miller je -> zero cool iliti sto je u pocetku bio crash override  ;)

previse puta sam pogledao film ;) a thema sto svira stvar se zove halycon - on and on

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #24 : 24 Veljača, 2008, 22:42:04 »
Moj nick je sa filma "Hakeri", za one koji neznaju na tom filmu je "Zero Cool" imao 6 godina i srušio cijeli strujni sustav u jednom velkom američkom gradu!

i nije strujni sustav nego je napravio virus koji je srusio oko 2600 računala na burzi u new yorku

angelina jolie glumi -> acid burn ;)
a Jonny Lee Miller je -> zero cool iliti sto je u pocetku bio crash override  ;)

previse puta sam pogledao film ;) a thema sto svira stvar se zove halycon - on and on

o da, halycon upravo slušam, super pjesma  :headbang:
a film isto gledo bezbroj puta  :happy8:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #25 : 24 Veljača, 2008, 22:48:47 »
Moj nick je sa filma "Hakeri", za one koji neznaju na tom filmu je "Zero Cool" imao 6 godina i srušio cijeli strujni sustav u jednom velkom američkom gradu!

i nije strujni sustav nego je napravio virus koji je srusio oko 2600 računala na burzi u new yorku

angelina jolie glumi -> acid burn ;)
a Jonny Lee Miller je -> zero cool iliti sto je u pocetku bio crash override  ;)

previse puta sam pogledao film ;) a thema sto svira stvar se zove halycon - on and on

o da, halycon upravo slušam, super pjesma  :headbang:
a film isto gledo bezbroj puta  :happy8:
Potpis
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #26 : 24 Veljača, 2008, 23:40:39 »
zato sta mi je S.W.A.T. 4 super igrica bila i jos je al je ne igram...i onda kad sam poceo obilazti forume sam slucajno poceo tako na forum.hr pa eto onda i ovdi... :binkybaby: :toothy10: :toothy3:

al to mi nije pravo ime :drunken_smilie: :toothy3: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #27 : 24 Veljača, 2008, 23:46:50 »
na svim forumima sam MaLi_FreeStyLe, jedino ovde ovako, tako mi doslo, diskutovao nesto sa ortakom kako bi mogao da mi bude nick, i on pomene, a inace ni1 sqt u bg-u me nije dobio pa eto tako, odvaljujem sve, i zato odvaljivac! A MaLi me svi zovu! TO mi je nadimak, a imam ih jos 34543

mislio sam da menjam nick ovde, no necu, svi ga znaju, a i meni ne smeta, full je, iako mi je FreeStyLe neki moto u zivotu!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #28 : 25 Veljača, 2008, 00:14:20 »
na svim forumima sam MaLi_FreeStyLe, jedino ovde ovako, tako mi doslo, diskutovao nesto sa ortakom kako bi mogao da mi bude nick, i on pomene, a inace ni1 sqt u bg-u me nije dobio pa eto tako, odvaljujem sve, i zato odvaljivac! A MaLi me svi zovu! TO mi je nadimak, a imam ih jos 34543

mislio sam da menjam nick ovde, no necu, svi ga znaju, a i meni ne smeta, full je, iako mi je FreeStyLe neki moto u zivotu!

 ;D ;D
...........1...........8...........7...........

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #29 : 25 Veljača, 2008, 00:17:11 »
na svim forumima sam MaLi_FreeStyLe, jedino ovde ovako, tako mi doslo, diskutovao nesto sa ortakom kako bi mogao da mi bude nick, i on pomene, a inace ni1 sqt u bg-u me nije dobio pa eto tako, odvaljujem sve, i zato odvaljivac! A MaLi me svi zovu! TO mi je nadimak, a imam ih jos 34543

mislio sam da menjam nick ovde, no necu, svi ga znaju, a i meni ne smeta, full je, iako mi je FreeStyLe neki moto u zivotu!

 ;D ;D

sta je ljubavi? svidja ti se? :D
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #30 : 25 Veljača, 2008, 06:32:41 »
seksej bejbe   :toothy12:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #31 : 25 Veljača, 2008, 12:53:44 »
ma ja sam se registrira cim san kupia motor.
a kako je on narancasto crni spedfight 2...nick mi je BlackNaranča     :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11:

Offline cika_kure

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • ?im ?im brže, tim tim bolje... :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: 125VX
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #32 : 25 Veljača, 2008, 14:15:04 »
svi ljubitelji srpskih filmova znaju ko je on :icon_thumright: , a za ostale cika kure vam je glavni mafijas u filmu rane i u filmu mi je najaci lik, a i film sam gledao jedno 1000 puta i kad sam trebao upisti nick prvi mi je on pao na pamet...  :frajer: :glasses9: :frajer: :glasses9:
.....................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::......................................

Offline cupo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
  • Moj Skuter: trenutno nista
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #33 : 25 Veljača, 2008, 16:15:17 »
imo sam dugo kosu pa su me zvali cupo u skoli,pa zato cupo...htio sam adro ali je vec zauzeto
prodajem ili mjenjam buraza,registriran,neurednog izgleda,papiri uredni,potrebno neke djelove promjenit,na pm

Offline wyeshtitza

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 425
  • Spol: Ženski
  • will turn U into a frog ]:)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zgB
  • Moj Skuter: olD nrG & Gs 250
  • Moja Kaciga: Shark
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #34 : 25 Veljača, 2008, 18:46:04 »
bilo je "vještica", pa "witchy", neki me zovu "štica" i štic" ... frend jednom prilikom iz zezancije napisao "wyeshtitza" meni se svidjelo pa tak ostalo... ugl to je to... a zakaj... zato kaj sam ZLA ... kak to? =prirodno!  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:vjestica:

dezhurnO zayebawalO =)
 :vjestica:  :vjestica:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #35 : 25 Veljača, 2008, 18:48:43 »
bilo je "vještica", pa "witchy", neki me zovu "štica" i štic" ... frend jednom prilikom iz zezancije napisao "wyeshtitza" meni se svidjelo pa tak ostalo... ugl to je to... a zakaj... zato kaj sam ZLA ... kak to? =prirodno!  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
I onda se ti osjecas ugrozeno na forumu...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline stoper06

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije) :)
  • Moj Skuter: yamaha ROX
  • MojSetup: ajkula
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #36 : 25 Veljača, 2008, 19:31:03 »
Evo stavio ovaj nadimak na svim forumima  ;D, zasto??  Zato jer otkako igram nogomet, igram po obrani :icon_biggrin:, znaci kao obrambeni igrac, i dosao do ove pozicije stopera koja mi je najbolja pozicija koju sam odigrao dosada  ;D ;D , a 06 jer mi je to broj dresa u kojem igram  :toothy9: :toothy9: :toothy9:
2T rulles

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #37 : 25 Veljača, 2008, 20:26:35 »
Evo stavio ovaj nadimak na svim forumima  ;D, zasto??  Zato jer otkako igram nogomet, igram po obrani :icon_biggrin:, znaci kao obrambeni igrac, i dosao do ove pozicije stopera koja mi je najbolja pozicija koju sam odigrao dosada  ;D ;D , a 06 jer mi je to broj dresa u kojem igram  :toothy9: :toothy9: :toothy9:
baš to sam si i mislil,jako,jako očito :nogic:

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #38 : 25 Veljača, 2008, 20:53:32 »
Evo stavio ovaj nadimak na svim forumima  ;D, zasto??  Zato jer otkako igram nogomet, igram po obrani :icon_biggrin:, znaci kao obrambeni igrac, i dosao do ove pozicije stopera koja mi je najbolja pozicija koju sam odigrao dosada  ;D ;D , a 06 jer mi je to broj dresa u kojem igram  :toothy9: :toothy9: :toothy9:
baš to sam si i mislil,jako,jako očito :nogic:
Ja sam mislio da si bio glavni auto-stoper u 2006 godini!!!! :toothy9: :toothy9: :toothy9: :laughing7: :laughing7:
sa najviše uspjeha u toj kategoriji :toothy10:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Vaši nickovi?
« Odgovori #39 : 25 Veljača, 2008, 20:57:54 »
ovaj nadimak pita mi je od malena, pošto sam oduvek bio najmanji, drugar gledao đurine kućne čarolije i kako je pravio pituljice (ako se sećate tih pišurija) i eto ja sledeći dan ispao pituljica, skraćeno pita!

i naravno NS nastavak za grad iz kog sam Novi Sad..
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd