Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sa prednjom kocnicom  (Posjeta: 1585 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline edggar

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Problem sa prednjom kocnicom
« : 20 Veljača, 2008, 17:34:04 »
imam slijedeci problem sa prednjim kocnicom. kad kocim osjeti se trzanje (kao da je disk kriv), sto je jos primjetnije ako se vozi manjom brzinom npr. pri zaustavljanju na semaforima. Nedavno sam promjenio i disk i disk plocice i privih 10km je bilo sve ok, ali poslije toga je opet pocelo trzati. Mozda je los kvalitet materijala od kojeg je disk napravljen pa se od toplote zakrivi, il mi je prednja felga kriva pa povuce i disk u neku stranu. Ne znam u cemu je problem, da li moze biti kociona celjust losa!? Svaki savjet je dobro dasao.

Pozdrav

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Problem sa prednjom kocnicom
« Odgovori #2 : 20 Veljača, 2008, 20:07:06 »
tako mi je bilo starom na autu, ja bi pogledao prvo kocionu celjust :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Problem sa prednjom kocnicom
« Odgovori #3 : 20 Veljača, 2008, 20:10:10 »
nema to veze s celjusti,, to moze biti do diska ili do disk plocica .. jel ti se disk bio ostetio ikako ???
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Problem sa prednjom kocnicom
« Odgovori #4 : 20 Veljača, 2008, 20:17:36 »
pa ako ga je prominio i nakon 10 km, opet po starom, ja bi provjerio celjust, na autu su ona 2 klipica sta stiskaju plocice bila otisla, te su stalno plocice bile u kontaktu sa diskom
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline edggar

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa prednjom kocnicom
« Odgovori #5 : 20 Veljača, 2008, 21:30:34 »
disk nema fizickih ostecenja (parnica), a koliko su se plocice istrosile cu znati tek za koji dan kad ponovo skinem tocak ili odem do nekog servisa. Stari disk mi nije djelovao iskrivljen, sem ako su u pitanju mikroni! :) da li se kociona celjust moze popravljat, ili se mijenja u kompletu i koliko orijentaciono kosta?

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Problem sa prednjom kocnicom
« Odgovori #6 : 20 Veljača, 2008, 21:57:22 »
ja ti to servisram , nova ti je celjust dota skupa , ja radim to za 100kn, i novo ulje ti stavim u kocioni sustav te kocnice
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem sa prednjom kocnicom
« Odgovori #7 : 21 Veljača, 2008, 18:31:15 »
Pa nakon 10 000 km je vrijeme za nove pločice sigurno, a i disk (ako nije plutajuci) se da izravnati ;)
Tak da po mojem si bzvz novce ulupal u to

Provjeri pločice  :icon_thumright:
Trgo - Prijevoz RT

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Problem sa prednjom kocnicom
« Odgovori #8 : 21 Veljača, 2008, 20:53:00 »
Pa nakon 10 000 km je vrijeme za nove pločice sigurno, a i disk (ako nije plutajuci) se da izravnati ;)
Tak da po mojem si bzvz novce ulupal u to

Provjeri pločice  :icon_thumright:
kojih 10000 km, on kaze da je tek prvih 10 km bilo u redu!!! Kazem ti provjeri te klipove u celjusti ili daj Milji180 sp da vidi
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Problem sa prednjom kocnicom
« Odgovori #9 : 23 Veljača, 2008, 00:19:09 »
sto se mene tice nije problem u celjusti ,ali ako vi tako kazete nek bde , moze biti da si prepalio disk plocice ,ili da je disk valovti a urok je tome stare disk plocice ,a moze bit ida je cilindric na rucic kocnice , moze bit isvasta . treba pogledat
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE