Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Motocikl pod "(na)oblakom"  (Posjeta: 2485 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Motocikl pod "(na)oblakom"
« : 17 Veljača, 2008, 13:33:40 »
 ??? (Sad se vi pitate, pod kojom naoblakom ?)...  :icon_scratch:

Radim, vezano za pomorstvo, i trenutno mi je (trebali bi se preselit) "baza", unutar carinske zone Luke Rijeka... kancelarije su, naime, uz bok jednog od skladišta, i tamo dolazim parkirati i motor... i to ne pred ulazom, nego unutar ulaza, u proširenju pred početak stubišta...
Nikome od zaposlenika još nije "došlo" da prigovori na poziciju gdje parkiram, iz motora se ne osjeti nikakvih isparenja, da bi se usmrdilo od benzinskih para (po ljeti se osjetilo, pa sam ga ostavljao pred ulazom) , uglavnom toliko o poziciji...
Kako mi radimo po noći, otišao sam na teren, i vrata smo smo samo zatvorili (a ne i zaključali)...

E, sad dolazi ono glavno: netko je ušetao, "bacio pogled" na sadržaj bisaga, i najprije je bilo za vidjet bočicu-sprej sa mljiekom za krpanje/i pumpanje probušene gume...
Taj "biser" je uzeo tu bočicu, i cijeli motor nasprejao tom smjesom... izgledalo je kao bijela pjena (tučeni bjelanjak na prvi pogled)...
Počev od naslage na prednjem blatobranu, preko fara i instrumenata, pa preko tanka i sjedišta, sve do zaključno sa zadnjim blatobranom...
Smjese je očito još preostalo, jer je "s brižnom pažnjom" prošao rubove oko sica, i po cijevima auspuha (to se nije moglo ocijedit-namjenski je nanešeno tuda)... Motor je, uglavnom, izgledao kao prekriven 15-20 cm-skim bijelim "oblakom"...
Obično ispraznim bisage poslije puta, za po gradu, ali ta bočica se i inače vozi sa mnom...
Unutra je, ne mogao previdjeti, kožnu torbu sa alatom, 2 kutije cigareta, u drugoj bisagi mi je bila boca vina "s porijeklom", za prijatelju odnest ujutro.... ništa to nije otuđeno... to je bila samo neka sitna duša, koja je htjela meni napakostit (jer me vjerojatno poznaje)... ne vjerujem da (netko drugi) ne bi ništa ukrao, kad je već imao priliku...

I onda je čovjek još sretan, da nije napravio neku radikalnu devastaciju... sasjekao cijevi goriva, pneumatike, izgrebao lak...

Komentirao mi je jedan bajker, da je sretan dok ga nitko ne uhvati... kaže, da bi takav otišao dobro polomljen, i to ne samo za njegov motor, nego bi ga držali, dok ne bi došao vlasnik motora, a onda bi mu presudili... Badave mi ta utjeha, kad je to neki bijednik, koji je jak, dok zna da je siguran...

"Stvar" se ponaša kao zaljepljena tanka guma... uz malo trljanja se skida čistom krpom... to je lako po ravnim, velikim površinama, blatobranima, tanku, za sic se zalijepilo... "stopilo"... uopće ne otpada... ali među instrumentima... ja bi mu isto "poravnao kosti", dok to čistim...
Vidim, da bitno ne utječe na vožnju, pa se ne opterećujem puno, čistim na etape... pol tanka prekjučer, pol jučer... sa ispuha sam očistio odmah, prije kretanja, jer nisam znao, kako će se ponašat, ako zapeče...
Uglavnom... molim mu se za zdravlje, i sretan je, što se ne zna tko je... mala bi mu bila Hrvatska, za početak bi dobio te iste 2 bočice po autu... pa nek čisti..... kad mu kosti zarastu... 
Live to ride, ride to live

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #1 : 17 Veljača, 2008, 13:41:18 »
uf, jarane taj je upratio kad si ti otšo odatle, dok je on imo fino vremena tako da ti to uradi
« Zadnja izmjena: 17 Veljača, 2008, 13:49:21 replcnt »

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #2 : 17 Veljača, 2008, 13:42:52 »
Ah , ah ajoj  prijatelju , koja to budala mora biti   uzas  uff  ...Stvarno....
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #3 : 17 Veljača, 2008, 13:46:10 »
samo prati i onda naplati...

ali sumnjam ako ima imalo pameti da ce se otkriti... Probaj to nekako istraziti... (sumnja pada na one koji imaju malo kontakta s tobom i oni s kojima nisi u prijateljskim odnosima)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #4 : 17 Veljača, 2008, 13:59:00 »
Kakvo g#vn% od čovjeka trebalo bi nešto organizirat za takve da kad se pronađu dođe neka ekipica i onda ga prebije na mrtvo ime :angry9: :angry9:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #5 : 17 Veljača, 2008, 14:16:29 »
citam i nevjerujem..sta mu je smetao motor...ma cistokrvni krelac  :angry9:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #6 : 17 Veljača, 2008, 15:47:58 »
to ti je neko sa posla napravil.

Offline Ivan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • M696
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Oto?ac
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180SP
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #7 : 17 Veljača, 2008, 17:10:33 »
ajooooo... Sto nije u toj carinskoj zoni ograniceno kretanje?! Taj netko ti je stvarno nesto ozbiljno zamjerio kad ti nije nista uzeo nego samo sje** motor. Zvuci kao neka osveta za nesto. Da nije neka ljubomorna zenska??
Grozno je kad tako moras potrosit vrijeme i trud zbog necije budalastine...
Bolje izgubiti sekundu u životu, nego život u sekundi...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #8 : 17 Veljača, 2008, 18:57:55 »
uzas!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #9 : 17 Veljača, 2008, 22:16:50 »
da nije zalosno bilo bi smesno..

pokupi otiske sa bocice :D
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #10 : 17 Veljača, 2008, 22:28:42 »
trebalo bi ga razbit svarno užas :icon_thumright:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #11 : 19 Veljača, 2008, 00:14:23 »
Stvarno i ja vjerujem da je netko, tko me pozna... i makar ja stvarno nemam protiv nikoga ništa,,, tko zna, kako je neka "sirovina" protumačila bilo koju moju izjavu... kad prema nekom imaš averziju (a ne može se svima biti simpatičan), onda mu mjeriš svaku riječ... i tumačiš je na svoj način...
Jbt. k'o da i ja nemam nekih takvih (koji mi nisu po volji), pa im ipak nisam namazao auto sprej-mlijekom za krpanje guma...
To nas dijeli od tih neandertalaca... neki IMAJU kulture, za svladat svoje niske porive... 

Svejedno, lako se ja spustim tako nisko, samo utoliko, da "sirovina" uvidi, koliko truda treba za to skidat sa laka i ostalih detalja...
Uhhhh... u ovom trenutku, da sam siguran tko je, odnosno da mi je 15 min na milost (i nemilost) njegov auto...  :zmaj: :odj: :angryfire: :sign113: :trespaf: 
Live to ride, ride to live

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #12 : 19 Veljača, 2008, 17:51:27 »
Ja bih napravio sljedece...

Napisao i isprintao te objesio na vidljivom mjestu : NEKA MI BILO TKO OD ZAPOSLENIKA JAVI TKO MI JE OSTETIO MOTOCIKL KAKO BI SAMO AUTOMOBIL OD TE OSOBE BIO KAZNJEN A NE DA ISPASTAJU PRIJEVOZNA SREDSTVA SVIH ZAPOSLENIKA! HVALA NA RAZUMIJEVANJU!

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #13 : 20 Veljača, 2008, 11:58:00 »
Ja bih napravio sljedece...

Napisao i isprintao te objesio na vidljivom mjestu : NEKA MI BILO TKO OD ZAPOSLENIKA JAVI TKO MI JE OSTETIO MOTOCIKL KAKO BI SAMO AUTOMOBIL OD TE OSOBE BIO KAZNJEN A NE DA ISPASTAJU PRIJEVOZNA SREDSTVA SVIH ZAPOSLENIKA! HVALA NA RAZUMIJEVANJU!



 :rofll: :rofll: :rofll:    :icon_thumright: :icon_thumright:   :sign188:

Izuzetna ideja... da sam samo siguran, da je i njegov auto među parkiranima... vjeruj... žrtvovao bi parsto Kn, za kupit 10-ak bočica, pa "navali" !!! (na gornjim plohama auta, poklopcu motora, krovu i poklopcu bunkera/ ako vozi limuzinu/ bi imao "snježni nanos", isti, kakav je meni ostavio, s tim, da bi meni trebalo više sprejeva za "uredno pokrit" površinu)  :laughing7: ....
Ali tada bi osveta bila napravljena incognito ...
"Pokrijem" mu auto istu noć, i još ih par zapackam, kao: bočica bila pri kraju, pa je "vandal" prestao radit štetu... sad bi znali čija je osveta...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #14 : 20 Veljača, 2008, 12:14:54 »
P.S. samo znaš... to je mala sredina, a zbog malog broja promjena kadrova, i stalna (sredina)... ja vrlo vjerujem, da će se netko, za 2-3 godine "izlajat", po sistemu: "ooo, kako je to bilo smješno, kad sam namazao motor sa pjenom/sprejem za pumpanje guma"...
Izać će to na vidjelo... skoro sam siguran... a onda... kad budem znao, tko je...
Ništa neću poduzet... ("netko to" obavlja umjesto mene... po sistemu Cosa nostra-e)...  :toothy3:

Jbt. nikad nisam prstom mrdnuo protiv ljudi, koji su mi se nečim zamjerili (od ove četvorice, koji su umrli, i jednog, koji se s broda iskrcao sa puknućem čira na želucu, taj je preživio)...  :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Kažu ljudi, da tiha voda brege dere... nije svatko nevinašce, ako tako izgleda...
Live to ride, ride to live

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Motocikl pod "(na)oblakom"
« Odgovori #15 : 20 Veljača, 2008, 21:33:49 »
hehehe... omasti brk...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!