Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Creative Labs XFi Xtreme Gamer poruka.. help  (Posjeta: 614 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4156
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Creative Labs XFi Xtreme Gamer poruka.. help
« : 17 Srpanj, 2011, 23:45:42 »
Dakle, windowsi su 7, 32bit, SP1... Htio sam pokrenut guitar rig, ali ovaj put nije radio... zadnje sto se sjecam da sam pravio update za 7, mozda se time nesto sprckalo jer je prije super radilo... No sad je doslo do toga , da dolje desno pod hidden icons kad hocu otvorit kontrol panel od CL-a nista se nebi desilo ili bi sve usporeno radilo... Otisao sam na CL sajt, skinuo zadnje drivere za 7... sad radi kao sve, ali kad otvorim opet dolje kod ure taj control panel u kojem biram da li hocu audio creation mode, entertainment ili game mode i krenem ga zatvarat, izbaci mi sljedecu poruku




Koju god opciju od ove dvije odaberem nista se ne mijenja :/

Neki help ?

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Creative Labs XFi Xtreme Gamer poruka.. help
« Odgovori #1 : 19 Srpanj, 2011, 04:11:34 »
ova prouka " check online for a solution and close the program" je definitivno najbeskorisnija opcija koju je microsoft ikad ponudio imao sam oriđiđi vistu i kad god je to izbacilo isao sam na tu opciju i ama bas nikad nije ponudio konkretno rjesenje problema.mislim da su tu svoje musterije dobrano zanemarili. probaj run as admin ili promjeni kompaktibilnost na starije verzije win-a mozda pomogne jesi gledao dolje na details mozda ti kaze nesto

u svakom slucaju bi bilo bolje ovako

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4156
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Creative Labs XFi Xtreme Gamer poruka.. help
« Odgovori #2 : 19 Srpanj, 2011, 04:25:59 »
Ma znam, nema nikakvog efekta sta god da  on proveravao online...

A nisam pokusavao menjat kompatibilnost jer ja u stvari ne pokrecem nista, to se pali sa winsima, umesto ikonice onog spikera stoji :/