Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mali set up  (Posjeta: 1148 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
mali set up
« : 15 Veljača, 2008, 01:04:07 »
evo ovako kao sto pretpostavljam vecina zna imam phantoma sa trophyem 70 (zracno hlađenje) i zx .na njemu je serijski usis i karb dellorto 22,5 (znam,malo prevelik) sto se tice prijenosa imam variomat polini speed control 2003(rolice 4,0 grama ) i sto je najgore serijsko kvacilo ali osjecam da motor ne ide vise kako treba,kad sam ga kupio u 7. mjesecu poklapao je uredno 120+ i imam osjecaj da je kvacilo u teskom kasu jer na pijesku jedva zaslajfa...e sad me zanima sto bi sve tu trebao promjeniti da bi on dosao na svoje,koji usis,rolice,federe...??sto bi bilo najbolje??
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: mali set up
« Odgovori #1 : 15 Veljača, 2008, 01:29:45 »
pa koliko taj sat laze!!

skini kvacilo i vidi u kakvom je stanju, koji su uopće federi na njemu ako znas

kad su mjenjane role, remen...

ostavi tu gramazu 4,0 al ako treba kupi nove ako su ti se te istrosile
« Zadnja izmjena: 15 Veljača, 2008, 01:33:25 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: mali set up
« Odgovori #2 : 15 Veljača, 2008, 13:18:00 »
ne laze sat,nije lagao onda jest da to nje konfiguracija za te brzine ali motor je derao a to je prije bila ona malboro replica i samo je promjenjen kit umjesto tog dosao je trophy a onda ne njemu nije bio zx nego gianelli shot i gljiva
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: mali set up
« Odgovori #3 : 15 Veljača, 2008, 13:22:32 »
ne laze sat,nije lagao onda jest da to nje konfiguracija za te brzine ali motor je derao a to je prije bila ona malboro replica i samo je promjenjen kit umjesto tog dosao je trophy a onda ne njemu nije bio zx nego gianelli shot i gljiva

od toliko prica kako satovi lazu na svim skuterima

ti sad kazes da ti sat ne laze lol

i naravno da ti slabije sad ide nego kad je imao shota

btw..ide ti sad 90 prave ako i toliko  :icon_tongue:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: mali set up
« Odgovori #4 : 15 Veljača, 2008, 13:24:12 »
ne laze sat,nije lagao...


Moram onda nabavit taj Trophy pa da se vozim 15-20 km/h brze nego s MHR Replikom+Yasuni R+Multivar2000+Dellorto19+....
 ;D

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: mali set up
« Odgovori #5 : 15 Veljača, 2008, 14:49:48 »
ne laze sat,nije lagao onda jest da to nje konfiguracija za te brzine ali motor je derao a to je prije bila ona malboro replica i samo je promjenjen kit umjesto tog dosao je trophy a onda ne njemu nije bio zx nego gianelli shot i gljiva

e moj.. phantom nije nikad imo "iskren" sat..

gle vec kad ti ide 120 sa zx-om i trophyem, ja bi ti preporucio da stavis evolutiona ili teama gore, pa ides do cristofolinia i mu se smijeskas....  :laughing6:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: mali set up
« Odgovori #6 : 15 Veljača, 2008, 15:31:10 »
ne laze sat,nije lagao onda jest da to nje konfiguracija za te brzine ali motor je derao a to je prije bila ona malboro replica i samo je promjenjen kit umjesto tog dosao je trophy a onda ne njemu nije bio zx nego gianelli shot i gljiva
Vjeruj mi laže sat i to jako :nono:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: mali set up
« Odgovori #7 : 15 Veljača, 2008, 15:53:36 »
evo ovako kao sto pretpostavljam vecina zna imam phantoma sa trophyem 70 (zracno hlađenje) i zx .na njemu je serijski usis i karb dellorto 22,5 (znam,malo prevelik) sto se tice prijenosa imam variomat polini speed control 2003(rolice 4,0 grama ) i sto je najgore serijsko kvacilo ali osjecam da motor ne ide vise kako treba,kad sam ga kupio u 7. mjesecu poklapao je uredno 120+ i imam osjecaj da je kvacilo u teskom kasu jer na pijesku jedva zaslajfa...e sad me zanima sto bi sve tu trebao promjeniti da bi on dosao na svoje,koji usis,rolice,federe...??sto bi bilo najbolje??

pa stavi sve sta si ima prije, tj. promjeni ono sto se istrosilo (rolice, remen, federe.....), eventualno kvacilo novo ako nije dobro, i dalje bi trebao ic 120+.

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: mali set up
« Odgovori #8 : 15 Veljača, 2008, 20:21:45 »
ja ne znam koji je k vama ljudi.nisam rekao da ide sa zx-om 120 nego sa shotom a znam jako dobro jer sam isao u korak sa beverlyem novim da vidim koliko ide i na mom i na njegovom satu pise 120 pa sad gospodo sto cu vam ja uostalom pitajte dadu iz zadra to je njegov motor bio prije,nije to nikakva hvaljaža nismo mulci nego govorim kako je bilo a sad me jebe motor ja znam da je zx kaš ali opet prdi nekako pa me zanima stobi bilo najbolje i jeli ima veliki utjecaj gljiva airbox jer prije je bila gljiva sad sam stavio airbox od sr jer se gljiva raspala sranje polinijevo
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: mali set up
« Odgovori #9 : 15 Veljača, 2008, 20:26:54 »
ma sve 5

samo kazemo da satovi lazu

sta ti mislis da je on stvarno isao 120 kao sto i ovaj beverli ide
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: mali set up
« Odgovori #10 : 15 Veljača, 2008, 20:35:32 »
ma daj LOL trophy, shot, 17,5, gljiva -> 120 km/h punih 3 t kn ulozeno