Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Di-Tech , ZG i okolica  (Posjeta: 25746 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17041
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #20 : 15 Srpanj, 2011, 14:44:06 »
ili napravi mali đir do mene
a ditech 1 masina se proizvodila od 2000-2005 ditech 2 od 2005 do danas
ditech 1 se koristila samo 3 godine na apriliji al se jos danas na suzuki katani i zillionu koristi
kao i ditech 2 masina koja se koristi u aprilijama za amer trziste i novim suzuki katana zillion
« Zadnja izmjena: 15 Srpanj, 2011, 14:45:54 JogFromYamaha »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #21 : 15 Srpanj, 2011, 14:49:55 »
dobro, nek se proizvodi, al kod nasu su bila samo godišta 2001-2003..

Offline mousezg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešič
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R DiTech
  • Moja Kaciga: Diadora
  • MojSpuh: Laser X Pro
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #22 : 15 Srpanj, 2011, 14:55:32 »
ili napravi mali đir do mene
a ditech 1 masina se proizvodila od 2000-2005 ditech 2 od 2005 do danas
ditech 1 se koristila samo 3 godine na apriliji al se jos danas na suzuki katani i zillionu koristi
kao i ditech 2 masina koja se koristi u aprilijama za amer trziste i novim suzuki katana zillion

vidjet cu kaj cu ovdje uspjet, ako ne kontaktiram te, pa u 8 mjesecu, odamh početkom bi dosao do tebe i sačekao da zavrsis.....
Izbjegavajte Ami Trade

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #23 : 15 Srpanj, 2011, 15:05:28 »
čupsy na zrću, ma de lažeš  :toothy12:

evo ti jog, on kuži morini pa s njim se druži onda  :)

ditech nije nauka nego nikom se neda uhvatit interneta i naučit ponešto
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #24 : 15 Srpanj, 2011, 15:15:09 »
ne da se nama terkeljit po elektronici, daj ti nama samo da se stela skviš, širi usisne kanale, polira blok, veća dizna, jači spuh itd xD xD

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #25 : 15 Srpanj, 2011, 15:18:54 »
osim širenja kanala niš drugo ni neznaš  ;D
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline mousezg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešič
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R DiTech
  • Moja Kaciga: Diadora
  • MojSpuh: Laser X Pro
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #26 : 12 Kolovoz, 2011, 14:03:29 »
ono što sam dozivio u ami trade nisam očekivao ni u nocnoj mori ....

nakon 12 dana "servisa" motor je doma.... ono sto su napravili prvi dan, to je i jedino, i to je ok....

dakle, prosli utorak su rekli da je regler krivac dizanja temperature odnosno kazaljke... no nisu ga imali... pa nije dosao u srijedu, niti četvrtak a u petak je praznik a subotu ne rade... ok, bit će u ponedjeljak... naravno nije, nego u četvrtak tek je dosao... u medjuvremenu sam obavio sigurno preko 50 poziva da vidim u kojoj je dazi, i nikada nisu znali, te su govorili da ce se javit kroz 15 minuta.... u tih cca 10 dana niti jedan povratni poziv nisam dobio.... a 30 puta su rekli da ce nazvat...

jučer je bila kulminacija svega... zovem ujutro, neznaju nista, javit će, naravno da nitko nis ne javlja, zovem u jedan, da da, motor je na stolu, do 2 je gotovo..... reko, neću ih zvati odmah u 14h, dat ću im fore, pa zovem u 16h..... 28 poziva , uvijek odzvoni do kraja, nitko se nejavlja.... zovem paralelno na 2 telefonska broja... u 17h dobijem napokon nekoga, joj, neznam nista, javimo se kroz 15 minuta.... e tu sam pukao, sjeo u auto i pravac tamo.... zaprešić- heinzelova ma valjda ispod 10 min kroz grad.... dolazim tamo, "serviser" i svi "prodaaci" vani puše i gledaju me...... prolazim kraj njih i odmah na pult od servisa, dolazi ono g#vn% od kao prodavača - djelatnika servisa i vodi me u radionu do skutera, skutera nema, već je vani raskopan zguran kraj neke kuče...... dolazi g#vn% od " servisera", smrad balavi, ma nema valjda ni 17 godina, znate, nije regler, probali smo, akumulator je ..... 10 dana na servisu, a da nisu probali moj akumulator..... reko, imate rok odmah da ga slozite kak je i bio i vozim ga istog trena..... nema sanse, nase radno vrijeme je gotovo, dodjite sutra u 10 ujutro.... tu sam se počeo trest.... imate vremena pusit a nemate za slozit motor ?? odmah u garazu i ovaj balonja se pokupi slagat.... e ali, mi smo vam zbikali prekidac svjetla jer nije radio ( a ispravan je bio ) i morate si kupit drugi ili da ostavimo zbrikano !?!? nevjerojatno.... reko, dajte mi broj gazde ali odmah... vadi on mobitel, zove, ja objasnim čovjeku da ima retardiranje kretene za djelatnike i da nek mi refundiraju prekidač.... slozili su nabrzinu i pobrao sam se doma...... da bi poslije skuzio da su sjebali plastike oko osigurača i da mi sad žmigavci ne rade....... i da naravno, kazaljka od temperature i dalje ide u crveno, što je kao do akumulatora, iako sam ja odmah stavio novi i isti k**ra*.... toliko od servisera koji kao znaju sve slozit...


sad nakon 12 dana moram opet trazit servisera, jer sad imam problem da ne rade žmigavci i da temperatura ide u crveno iako se ne pregrijava... iako je očito neki problem sa strujom, ami trade kao ovlašteni servis aprilie nezna otkoloniti kvar ... a naplatili bi mi i regler i akumulator , i jos ispravan prekidac svjetla, i zao mi je ko psu kaj nisam isprobao žmigavce tamo alki sad je gotovo...

nisam rekao , da sam im morao prijetit da cu im zapalit sve skutere na dvoristu i to pred policijom ako ga ne sloze odmah.......



mail sa sličnim tekstom namjeravam slati i gazdi, i aprilii, i drustvu za zastitu potrošača....

i najbolje na kraju, kad mi je prodavač dolazio van sa prekidačem, i kad sam rekao da mi stave drugi, rekao je da ce stavit drugi na svoj račun damo da me nemora vise gledat.... jedva sam se suzdržavao da ga ne rasčetvorim.... ali nisam htio prvi ga udarit, ali se g#vn% nije dalo navuč da on prvi udari pa da ga pregazim u samoobrani...

nego, ima di kakav dobar elektiričar za skutere...... ????
Izbjegavajte Ami Trade

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17041
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #27 : 12 Kolovoz, 2011, 14:27:38 »
nebi htio sam sebe citirat, ali


ili napravi mali đir do mene
a ditech 1 masina se proizvodila od 2000-2005 ditech 2 od 2005 do danas
ditech 1 se koristila samo 3 godine na apriliji al se jos danas na suzuki katani i zillionu koristi
kao i ditech 2 masina koja se koristi u aprilijama za amer trziste i novim suzuki katana zillion

Offline mousezg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešič
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R DiTech
  • Moja Kaciga: Diadora
  • MojSpuh: Laser X Pro
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #28 : 12 Kolovoz, 2011, 14:29:15 »
nebi htio sam sebe citirat, ali


ili napravi mali đir do mene
a ditech 1 masina se proizvodila od 2000-2005 ditech 2 od 2005 do danas
ditech 1 se koristila samo 3 godine na apriliji al se jos danas na suzuki katani i zillionu koristi
kao i ditech 2 masina koja se koristi u aprilijama za amer trziste i novim suzuki katana zillion


nisam te skuzio ?!
Izbjegavajte Ami Trade

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17041
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #29 : 12 Kolovoz, 2011, 14:29:49 »
ili napravi mali đir do mene

Offline mousezg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešič
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R DiTech
  • Moja Kaciga: Diadora
  • MojSpuh: Laser X Pro
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #30 : 12 Kolovoz, 2011, 14:33:40 »
ili napravi mali đir do mene

a gle.... vž i nije bas tu iza čoška... i išao sam na varijantu da je ovo ipak ovlasteni servis.... sad cu svim naporima probat napravit da vise nebudu imali posla sa apriliom..... ili barem da se postroui kontola "servisera" tamo.......
Izbjegavajte Ami Trade

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17041
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #31 : 12 Kolovoz, 2011, 14:38:06 »
1) njihov sef nema blage i zato radnici i pleseju ko misevi jer macke nema
2) neces nista postic jer su gamad i lopovi
3) najdi si privat nekog majstora koji zna kaj dela

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #32 : 12 Kolovoz, 2011, 14:50:10 »
1) njihov sef nema blage i zato radnici i pleseju ko misevi jer macke nema
2) neces nista postic jer su gamad i lopovi
3) najdi si privat nekog majstora koji zna kaj dela

Tako je nađi si nekog privatnog jer svi ovlašteni serviseri di-techa ni kur** neznaju oko popravljanja aprilie,a ako ti ga i nekim ČUDOM čak i poprave masno će ti to naplatit jer im je to prekomplicirano bilo... :angry7:
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline mousezg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešič
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R DiTech
  • Moja Kaciga: Diadora
  • MojSpuh: Laser X Pro
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #33 : 12 Kolovoz, 2011, 15:38:46 »
Tako je nađi si nekog privatnog jer svi ovlašteni serviseri di-techa ni kur** neznaju oko popravljanja aprilie,a ako ti ga i nekim ČUDOM čak i poprave masno će ti to naplatit jer im je to prekomplicirano bilo... :angry7:

pa pogledajte samo koliko sam to i trazio pa dobijem jedino od roga odgovor no on je u vž, i javi se chupsy, svaka čast svakome, ali nakon puno negativnih natpisa o njemu, nisam bas imao povjerenja u njega. Ne sudim čovjeku, mozda bi meni vrhunski slozi motor, ali mi je povjerenje poljuljano. I tako na kraju svega, nisam imao druge nego ami trade ili moto mondo, ali u ovo posljednjem, su me odmah odbili jer imaju previse posla. eto toliko o naššim divnim servisima......


« Zadnja izmjena: 13 Kolovoz, 2011, 12:13:19 mousezg »
Izbjegavajte Ami Trade

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #34 : 12 Kolovoz, 2011, 15:50:52 »
Pa otpeljaj ga jogu, to je nekih 90-100km u jednom smjeru... ništa strašno

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17041
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #35 : 12 Kolovoz, 2011, 16:18:21 »
70 po staroj cesti

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #36 : 12 Kolovoz, 2011, 23:08:24 »
Ja ih tamo poznajem skoro sve i mogu ti reci da su zesca retardacija kakve nema! i zato NIKADA tamo ne idem ni za zivu glavu jer likovi manje znaju od mene da ga jebes!

Ne kulturni su i nemaju veze sa servisima i skuterima. smradovi i denem ja njh na penis!

imao sam i ja s njima show i znaju da znam dosta ljudi s kojima su si i oni dobri i ja pa si nisu dali maha da se ponasaju kak su se ponasali s tobom kolega.

gade mi se! Ekipa iz SKUTER MOTA su zakon za razliku od ovih smradova.

Odpeljaj jogu i covijek ce ti sloziti skuter  :icon_thumright:

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #37 : 13 Kolovoz, 2011, 00:57:10 »
ono što sam dozivio u ami trade nisam očekivao ni u nocnoj mori ....

nakon 12 dana "servisa" motor je doma.... ono sto su napravili prvi dan, to je i jedino, i to je ok....

dakle, prosli utorak su rekli da je regler krivac dizanja temperature odnosno kazaljke... no nisu ga imali... pa nije dosao u srijedu, niti četvrtak a u petak je praznik a subotu ne rade... ok, bit će u ponedjeljak... naravno nije, nego u četvrtak tek je dosao... u medjuvremenu sam obavio sigurno preko 50 poziva da vidim u kojoj je dazi, i nikada nisu znali, te su govorili da ce se javit kroz 15 minuta.... u tih cca 10 dana niti jedan povratni poziv nisam dobio.... a 30 puta su rekli da ce nazvat...

jučer je bila kulminacija svega... zovem ujutro, neznaju nista, javit će, naravno da nitko nis ne javlja, zovem u jedan, da da, motor je na stolu, do 2 je gotovo..... reko, neću ih zvati odmah u 14h, dat ću im fore, pa zovem u 16h..... 28 poziva , uvijek odzvoni do kraja, nitko se nejavlja.... zovem paralelno na 2 telefonska broja... u 17h dobijem napokon nekoga, joj, neznam nista, javimo se kroz 15 minuta.... e tu sam pukao, sjeo u auto i pravac tamo.... zaprešić- heinzelova ma valjda ispod 10 min kroz grad.... dolazim tamo, "serviser" i svi "prodaaci" vani puše i gledaju me...... prolazim kraj njih i odmah na pult od servisa, dolazi ono g#vn% od kao prodavača - djelatnika servisa i vodi me u radionu do skutera, skutera nema, već je vani raskopan zguran kraj neke kuče...... dolazi g#vn% od " servisera", smrad balavi, ma nema valjda ni 17 godina, znate, nije regler, probali smo, akumulator je ..... 10 dana na servisu, a da nisu probali moj akumulator..... reko, imate rok odmah da ga slozite kak je i bio i vozim ga istog trena..... nema sanse, nase radno vrijeme je gotovo, dodjite sutra u 10 ujutro.... tu sam se počeo trest.... imate vremena pusit a nemate za slozit motor ?? odmah u garazu i ovaj balonja se pokupi slagat.... e ali, mi smo vam zbikali prekidac svjetla jer nije radio ( a ispravan je bio ) i morate si kupit drugi ili da ostavimo zbrikano !?!? nevjerojatno.... reko, dajte mi broj gazde ali odmah... vadi on mobitel, zove, ja objasnim čovjeku da ima retardiranje kretene za djelatnike i da nek mi refundiraju prekidač.... slozili su nabrzinu i pobrao sam se doma...... da bi poslije skuzio da su sjebali plastike oko osigurača i da mi sad žmigavci ne rade....... i da naravno, kazaljka od temperature i dalje ide u crveno, što je kao do akumulatora, iako sam ja odmah stavio novi i isti k**ra*.... toliko od servisera koji kao znaju sve slozit...


sad nakon 12 dana moram opet trazit servisera, jer sad imam problem da ne rade žmigavci i da temperatura ide u crveno iako se ne pregrijava... iako je očito neki problem sa strujom, ami trade kao ovlašteni servis aprilie nezna otkoloniti kvar ... a naplatili bi mi i regler i akumulator , i jos ispravan prekidac svjetla, i zao mi je ko psu kaj nisam isprobao žmigavce tamo alki sad je gotovo...

nisam rekao , da sam im morao prijetit da cu im zapalit sve skutere na dvoristu i to pred policijom ako ga ne sloze odmah.......



mail sa sličnim tekstom namjeravam slati i gazdi, i aprilii, i drustvu za zastitu potrošača....

i najbolje na kraju, kad mi je prodavač dolazio van sa prekidačem, i kad sam rekao da mi stave drugi, rekao je da ce stavit drugi na svoj račun damo da me nemora vise gledat.... jedva sam se suzdržavao da ga ne rasčetvorim.... ali nisam htio prvi ga udarit, ali se g#vn% nije dalo navuč da on prvi udari pa da ga pregazim u samoobrani...

nego, ima di kakav dobar elektiričar za skutere...... ????

ništa čudno hebem se vec par mjeseci sa svojim retardiranim serviserom i mislim da mi vise nista ne preostaje nego ko ti povisit ton i objasnit mu neke stvari jer je totalno retardiran čovjek

Offline mousezg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešič
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R DiTech
  • Moja Kaciga: Diadora
  • MojSpuh: Laser X Pro
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #38 : 21 Kolovoz, 2011, 18:57:33 »
samo da napomenem da je vodena pumpa bila krivac za temperaturu.....  a ne regler ili akumulator, naime, oba su ispravna....  oni neznaju koristiti multimetar tamo pa nemogu ni kvar dijagnosticirat......

eto....
Izbjegavajte Ami Trade

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17041
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Di-Tech , ZG i okolica
« Odgovori #39 : 21 Kolovoz, 2011, 22:07:41 »
uuu zbog akumulatora se pregrijava hm.... da to je to    :laughing7: