Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3  (Posjeta: 5017 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VEPAR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Yamaha AEROX
  • Moja Kaciga: Lazer Vertigo
  • MojSetup: maloosi mhr, maloosi multivar, motorforce kevlar
  • MojSpuh: leo vince ZX
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #20 : 04 Srpanj, 2011, 22:21:44 »
samo da se pohvalim ja dao za 1.5m kabla skoro 600kn.i mogu reći da ovo smeće od par kuna pa nadalje je goli k...c naspram ovog.i nije mi jasno ćemu 15m kabela  :icon_scratch:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4278
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #21 : 04 Srpanj, 2011, 22:34:45 »
Telka i PC su toliko udaljeni xD

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #22 : 04 Srpanj, 2011, 22:52:51 »
Hvala Pupo, budem si razmislio, i ja sam za metar hdmia dao 100kn, pa sam milio da ce 15 biti puno vise :D

I onak kolko sam citao, daj je najveca razlika u konektorima, da ovi jeftiniji imaju lose koji se mogu raspasti...

Ne znam, kak ce izgledat jos jedan kbel od 15 metara, koji prolazi kroz dvoje vrata xD  Ciganski xD

A gle, kad ti treba razvučeš, kad ti netreba pokupiš i gotovo. Nema tu ciganluga, samo gledanje dobre slike.



@Vepar Lijepo je kad se ima para, al nema smisla davat toliko para kad imaš telku do cca 10000kn.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #23 : 04 Srpanj, 2011, 22:54:35 »
samo da se pohvalim ja dao za 1.5m kabla skoro 600kn.i mogu reći da ovo smeće od par kuna pa nadalje je goli k...c naspram ovog.i nije mi jasno ćemu 15m kabela  :icon_scratch:
takav kabel vani 150 kn plafon ::)

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4278
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #24 : 04 Srpanj, 2011, 22:56:33 »
Ja sam na nekoliko foruma gledao rasprave i nema ne znam kakve razlike koje oko moze primjetiti, mozda da se nekim apartom mjeri.. jedino sto postoji caka koja je serija kabla, jer kao ne propustaju svi istu rezu, ne znam, jel ima nesto kao a, b, c serija...

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #25 : 04 Srpanj, 2011, 23:01:59 »
Poggi,

bitno ti je samo pogledat jel ide kroz kabal i zvuk. Jer stari jeftini kablovi nisu imali vod za zvuk. Al već dugo vremena nisam čuo da je netko imao problema s tim. Skupi 200-300kn za taj kabal, kupi jednom i zaboravi. Nema potrebe trošit neznam koliko para za kabal, radit će sigurno i s tim koji kupiš.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4278
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #26 : 04 Srpanj, 2011, 23:06:57 »
Poggi,

bitno ti je samo pogledat jel ide kroz kabal i zvuk. Jer stari jeftini kablovi nisu imali vod za zvuk. Al već dugo vremena nisam čuo da je netko imao problema s tim. Skupi 200-300kn za taj kabal, kupi jednom i zaboravi. Nema potrebe trošit neznam koliko para za kabal, radit će sigurno i s tim koji kupiš.
Da, jasno, uvek dobro dodje kabel, a sad ili ce odma radit ili nece, ak ne radi idme relkamirat i bok...

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4278
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #27 : 06 Srpanj, 2011, 17:59:32 »
A evo, skinuo showtime 3.0 verziju, sad radi taj film, ali kolko sam skuzio nije isto jel se vrti preko normalnog usb sticka ili usb adaptera za micro sd, jer na micro sd steka film...

Offline Pupo

  • moderator mini
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #28 : 06 Srpanj, 2011, 18:07:58 »
A evo, skinuo showtime 3.0 verziju, sad radi taj film, ali kolko sam skuzio nije isto jel se vrti preko normalnog usb sticka ili usb adaptera za micro sd, jer na micro sd steka film...

Moguće da je microSD kartica neki spori šrot ko 99% kartica pa zato šteka. No dobro, bitno da si rješio problem. Plejka otkida  :)

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4278
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Showtime, ima tona nema slike ? PlayStation 3
« Odgovori #29 : 06 Srpanj, 2011, 18:15:34 »
Jep, mega slow, ali aj, jos samo da nabavim gt5 xD Ne mogu prebacit, pre velik je, a imam samo stickove od 2 gb xD