Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera runner sp 50  (Posjeta: 2571 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Gilera runner sp 50
« Odgovori #20 : 16 Srpanj, 2011, 00:03:36 »
Vidi svjecicu, filter goriva... Clan gileraIMO ima slicnih problema, njemu je jedan lezaj radilice otisa, samo mu odjednom padnu okretaji, igubi gas, isto na 70-ak km/h po satu...

Offline ivansp

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: gilera runner 50sp
Odg: Gilera runner sp 50
« Odgovori #21 : 16 Srpanj, 2011, 09:41:20 »
evo dns isao do grada i nakon 4-5min uzbrdo idem oko 72-3 i odjednom mi skut izgubi gas al ne kao da sam ga pustao nego kao da malo i koci i tako mi do grada trokirao malo.....a kads sasm se  vracao kuci nije bilo ispocetka al nakon 4-5min opet isto sranje  :icon_scratch:  dakle trokira nekad i izgubogas skroz samo propadne....dal je netko imao slicna islustva...mozda svjecica il karb?

neznam kakav je točno problem probaj promjenit sviječicu i poštelat malo karb,pa vidi....ako ne riješiš pogledaj karike kakve su ti budući da si uzeo polovan skuter,ja sam dugo imo problem da dodje do 80 i onda krene trzat kao da na tren stisneš kočnicu baš onak cupka,i nakon nekog vremena je zaribo,tj pukle su karike.....nikad neznaš kako je bivši vlasnik držo do motora....nakon što sam promjenio klip i karike motor se preporodio i sad je to tek ono pravo

Offline ivan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 565
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko
  • Moj Skuter: piaggio nrg power
  • Moja Kaciga: hjc
  • MojSpuh: giannelli reverse
Odg: Gilera runner sp 50
« Odgovori #22 : 16 Srpanj, 2011, 18:06:00 »
moze li se na gileri runner  izbrisat kilometraza ako izvadis akmulator iz motora????

Offline zmijavci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 521
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Peugeot-sf-2,Gilera runner sp50 2008
  • Moja Kaciga: shark s 500
  • MojSpuh: Tp nardo,top line
Odg: Gilera runner sp 50
« Odgovori #23 : 16 Srpanj, 2011, 19:38:12 »
rijesen problem..neko kablo tj kopca kabla bila istekana lagano onde kod auspuha kod grane...nez tocno sta je al isteka i usteka i ko metak...al hvala svima!
SF u srcu...BRZINA u glavi...ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Gilera runner sp 50
« Odgovori #24 : 16 Srpanj, 2011, 19:45:38 »
moze li se na gileri runner  izbrisat kilometraza ako izvadis akmulator iz motora????

Ja sam imao jednu zimu izvadjen akumulator i kilometraza je ostala (NRG Power - isti drek ko Gilera)