Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: white boto by duka  (Posjeta: 15540 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: white boto by duka
« Odgovori #20 : 21 Lipanj, 2011, 13:05:38 »
evo da i ja nesto napisem...
dobar sam sa Dukom i znm koliko je stvari promjenjeno na skuteru te isto znm kako ide...
vjerovatno i je najbrza batina na forumu jel stvarno fino ide,a ostali koji serete a imate nekog Talijana serijskog ajde vi slozite takvu batinu pa se onda javite...najlakse je pljuvati po necijem skutu jer nije talijan,spustite se na zemlju :angry7:

u vezi ono nrg-a sa rr-om,dobar sam i sa vlasnikom i mogu potvrditi da ide jebeno jer sam jos davnih dana nabacio rejs s njim dok sam imao morini masinu i nisam imao sanse jos mi uvijek nije jasno kako tako dobro ide...
animatrixa znm i isto se nakemijao oko lune i stvarno čudo napravio jer luna sa tt-om ide skoro 90 po gps-talijani posramite se,sve je moguce samo treba imati zanja i truda uloziti...



Ni ja ne kužim  :icon_scratch:

Pa kaj je grijeh ak serijski Taljan ide ko nafrizirani Kinez.... :dontknow: Ovaj kupi serijskog Taljana, a ovaj sa Kinezom mora imat znanja i uložit masu truda da ga poštela i tek onda ide ko serijala Taljan, i ne znam zake bi se onda neko uopče sramil :laughing7: :laughing7:

Svi rade kaj ih je volja i kolke su im mogučnosti...vidiš i po sebi kaj si sve moral radit da uopče TGB-a dovedeš u stanje da se može frizirat, a da si kupil Taljana pola muke manje, i sad onaj ko frizira Taljana je manje vrijedan jer nema tolko posla oko nedostataka koji imaji ostali skuteri jer kaskaju za naprednim... ČUDNO!!
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2011, 13:09:30 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: white boto by duka
« Odgovori #21 : 21 Lipanj, 2011, 13:10:39 »
krivo sam se izrazio
mislio sam reci da je Duka napravio čudo od baotiana pogotovo ako ga je uspio prestici!
nije ni toliko ulozeno para u baotiana,nego samo volje i zanje i ja mu skidam kapu :notworthy:

a TGB je posebna prica,poseban je gust sloziti nesto sto nitko nema i koliko znm jedini je RH sa minarelli masinom i ujedno jedna od najbrzih 70-ki u Osijeku ako ne i najbrza ;)
malo je reci koliko sam ja truda,para i volje ulozio u njega,ali jbg svako ima svoj gust ...

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: white boto by duka
« Odgovori #22 : 21 Lipanj, 2011, 13:16:29 »
krivo sam se izrazio
mislio sam reci da je Duka napravio čudo od baotiana pogotovo ako ga je uspio prestici!
nije ni toliko ulozeno para u baotiana,nego samo volje i zanje i ja mu skidam kapu :notworthy:

a TGB je posebna prica,poseban je gust sloziti nesto sto nitko nema i koliko znm jedini je RH sa minarelli masinom i ujedno jedna od najbrzih 70-ki u Osijeku ako ne i najbrza ;)
malo je reci koliko sam ja truda,para i volje ulozio u njega,ali jbg svako ima svoj gust ...

Zato sam ja najbrzi sa org. TGB masinom! Malo off... nabavio sam primar i zvono, u cetvrtak update!  ;D

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: white boto by duka
« Odgovori #23 : 21 Lipanj, 2011, 14:40:25 »
nadite mi talijana za 2000-2500 kn koji ide tako i trosi 2.5 litre..skuter je kosto 100 eura i kinez je , a djelovi su za kikiriki tako da se u svakom slucaju isplati i nije istina da je mogo vozit talijana za te novce ulozene u njega i ako mislim da opce nije stvar kolko kostaju djelovi za baotiana nego je gust "od govana napravit pitu" i vozit se pristojno  ;D
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: white boto by duka
« Odgovori #24 : 21 Lipanj, 2011, 14:42:12 »
nadite mi talijana za 2000-2500 kn koji ide tako i trosi 2.5 litre..skuter je kosto 100 eura i kinez je , a djelovi su za kikiriki tako da se u svakom slucaju isplati i nije istina da je mogo vozit talijana za te novce ulozene u njega i ako mislim da opce nije stvar kolko kostaju djelovi za baotiana nego je gust "od govana napravit pitu" i vozit se pristojno  ;D
Pa ajde ti jedi tu pitu!!! Šta si uporan,pa nikad neče bit kao talijan i gotovo.
Eno imate kod nas u selu u jezeru mog batinu samo ga trebate izronit ima 18m duboko samo.hihihii
Jebate pa imao sam 3 komada i vi mene uvjeravate u nešto.
« Zadnja izmjena: 21 Lipanj, 2011, 14:47:04 maki 225 »

Offline kkihalic

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Baotian Rocky
  • Moja Kaciga: AGV Strada
  • MojSetup: 82ccm
  • MojSpuh: poliran :D
Odg: white boto by duka
« Odgovori #25 : 21 Lipanj, 2011, 14:55:19 »
nadite mi talijana za 2000-2500 kn koji ide tako i trosi 2.5 litre..skuter je kosto 100 eura i kinez je , a djelovi su za kikiriki tako da se u svakom slucaju isplati i nije istina da je mogo vozit talijana za te novce ulozene u njega i ako mislim da opce nije stvar kolko kostaju djelovi za baotiana nego je gust "od govana napravit pitu" i vozit se pristojno  ;D
POTPIS.!!!!

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: white boto by duka
« Odgovori #26 : 21 Lipanj, 2011, 15:16:32 »
nisam ja ni reko da treba bit kao talijan , i nikad nece bit kao talijan al on si je slozio skuter za smjesne novce i covjek se vozi a to sto neki sa talijanima pizde sto ih baotian pere njihova stvar
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline duka

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • 5680rpm @ 75kmh :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: batina u <3
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: serijski 149ccm
  • MojSpuh: shacal
Odg: white boto by duka
« Odgovori #27 : 21 Lipanj, 2011, 16:32:43 »
baotiane vecinom kupe klinci koji nemaju pojma sta rade, ubiju ih i prodaju dalje i zato je skoro svaki ubijen. neko je ovdje napiso sta bi bilo da se sve stavi na papir. mogo sam ja proc naravno i jeftinije ali sta ces kad sam iso malo pomalo. skuter je bio 700kn, bojanje me izaslo cca 400 (nije bilo obavezno, samo pokrpat pukotine na plastikama i to bi bilo to) prvi kit je nakraju iziso oko 350kn, zeznili smo jednu glavu pa sam za 150kn uzeo drugu, auspuh sam imo serijski koji sam preradio al sam ga nakraju prodo zajedno s ostatkom i uzeo si ovaj 82ccm koji me nakraju iziso 100€i dobio sam sve osim dizne koju sam uzeo od frenda (br. 90 m5 navoj ubusena u serijski rasprsivac koji je m4). kak nisam pazio mojom krivicom je variomat otiso jer nisam pazio na klizace koji se iz nekog razloga jako brzo raspadnu kad se stavi kit. drugi vario sam dobio na poklon. onda sam iso kemijat s polutkama, nesto smo se dogovorili preklopili ovo ono i dobio 128mm linearne za 150kn. i et kolko sam mogo potrosit da imam skuter ko sad da sam odma napravio sve ovo do ceg sam iso korak po korak.

nek je kinez meni ne smeta, trosi 2-2.5l na 100km, izvan grada ga mogu stalno drzat na 70kmh, a povuc ce i do 80 na mal duzoj ravnici, a pogotovo iza nekoga. zadnji amortizer sam dobio paiolijev kao naknadu sto sam sastavljo jednu masinu tak da mi je sad malo udobniji na rupama. sto se tice kmh iznad 50-ak grjesi manje od 1kmh po GPS-u pa znam kolko ide.

kodnas imaju 2 komada sa preko 20000km i nikad nista nije radjeno na njima, skinute blokade (mozda), mjenjano ulje i remen i to je to. ljudi svaki dan na posao i s posla s njima. tak da se nemoze rec da nijedan nevalja. primjer su ta 2, a vjerujem da ih ima jos ko zna koliko jer toliko prjedju kod ljudi koji ne cackaju po njima nego ih samo voze.
MK LISICE SLAKOVCI

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: white boto by duka
« Odgovori #28 : 21 Lipanj, 2011, 16:35:05 »
Pa ajde ti jedi tu pitu!!! Šta si uporan,pa nikad neče bit kao talijan i gotovo.
Eno imate kod nas u selu u jezeru mog batinu samo ga trebate izronit ima 18m duboko samo.hihihii
Jebate pa imao sam 3 komada i vi mene uvjeravate u nešto.
de nabavi talijana pa seri po necemu  :hello:
baotian ide sasvim lijepo, samo bi ti preporucio bolje kocnice, jer su serijske srot, i vilice otvrdnuti ako vec nisi
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: white boto by duka
« Odgovori #29 : 21 Lipanj, 2011, 16:45:29 »
de nabavi talijana pa seri po necemu  :hello:
baotian ide sasvim lijepo, samo bi ti preporucio bolje kocnice, jer su serijske srot, i vilice otvrdnuti ako vec nisi
potpis
naprijed bi mu neki veci disk super bio , a nazad bubanj ko bubanj..cak je bio jedan projekt na 4t forumu di je lik pokusavo ubacit disk nazad, nezz jel to zaziivilo
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: white boto by duka
« Odgovori #30 : 21 Lipanj, 2011, 16:49:37 »
narezi pakne kao sto su malossijeve, puuuuno znaci to vjeruj... meni na svim sa bubnjem je tako i razlika je ogromna, isti slucaj i sa kuplungom sam napravio i osjeti se dosta razlika...
sprijeda nezz moze li veci disk, ali moze pleteni lajtung i mozda kvalitetnija klijesta i plocice....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: white boto by duka
« Odgovori #31 : 21 Lipanj, 2011, 16:58:21 »
duka ih je narezo, al ja ne vidim po kojoj logici bi trebalo bit razlike
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: white boto by duka
« Odgovori #32 : 21 Lipanj, 2011, 17:42:19 »
nema proklizavanja, nece se zastakliti, ima gdje prasina izaci i lakse se hlade....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: white boto by duka
« Odgovori #33 : 21 Lipanj, 2011, 17:51:32 »
i meni je bolje kocilo nakon narezivanja, ali s vremenom ili sajla se rastegne ili se tako brzo trose da svakih mjesec dana treba zategnit..
sad tema ide prema pravom smjeru, sto se tice toga kinez talijan, mi se samo ravnamo po talijanima, nikad necemo napraviti kineza koji moze konkurirati talijanu, mozda po ubrzanju, ali ja znam sta vozim i ne trpam se medju vislju klasu.. zadovoljan sam kinezom
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 948
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: white boto by duka
« Odgovori #34 : 21 Lipanj, 2011, 18:47:52 »
Pogledaj dal ti pase 190mm disk od kineza s 12" felgom... uostalom, ak pase onda pase skoro sa svega kaj ima 190mm disk jer je razmak rupa na vecini tih diskova isti.  :icon_thumright:
Upitno je i dal bi nakon stavljanja tog diska bilo mjesta za klijesta.

Za bubanj... majstor mi je nalijepio novo "meso" na pakne i sad bolje koci.
Valjda je materijal koji je serijski na paknama teski fus pa jos kad se nakupi onaj sloj prasine, nema kocenja  :icon_biggrin:

Forumska Sirotinja R/T

Offline duka

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • 5680rpm @ 75kmh :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: batina u <3
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: serijski 149ccm
  • MojSpuh: shacal
Odg: white boto by duka
« Odgovori #35 : 21 Lipanj, 2011, 20:18:38 »
pa iskreno, planiro sam stavit vilicu i 12" kotac sa nekog talijana zajedno s celjusti, naravno ne preveliko nesto i ruckom gore, a nazad cjelu masinu s baotiana s 12" iza tak da budu jednake dimenzije posto ih mislim u njemackoj ima takvih vec tvornicki za kupit :)
pakne iza su vec narezane i osjeti se razlika, a prednja je jos i ok. ima jedan frend baotiana koji cak nije ni baotian nego jin lun, al je to ajmo rec isto, prednja kocnica mu je brutalno jaka! moze se s jednim prstom skroz lagano stisnit i vec koci  :notworthy:
MK LISICE SLAKOVCI

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: white boto by duka
« Odgovori #36 : 21 Lipanj, 2011, 20:23:43 »
de nabavi talijana pa seri po necemu  :hello:
baotian ide sasvim lijepo, samo bi ti preporucio bolje kocnice, jer su serijske srot, i vilice otvrdnuti ako vec nisi
Drmo imao sam i kineza i talijana i ostala sranja,ostao sam na francuzu jer mi je dosta šarafanja,ti si mi našao srat.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: white boto by duka
« Odgovori #37 : 21 Lipanj, 2011, 20:27:23 »
jebes jel kinez,talijan,japanac,francuz,vazno da se vozi loware spamerske ;D

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: white boto by duka
« Odgovori #38 : 21 Lipanj, 2011, 20:28:03 »
Drmo imao sam i kineza i talijana i ostala sranja,ostao sam na francuzu jer mi je dosta šarafanja,ti si mi našao srat.
de ubodi se u oko pa procitaj malo...
ja nemam nista pa ti mogu srat  :hello:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: white boto by duka
« Odgovori #39 : 21 Lipanj, 2011, 20:28:56 »
Ajde prekin srat