Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: boltek ws benjamin_hawk  (Posjeta: 1247 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
boltek ws benjamin_hawk
« : 12 Lipanj, 2011, 01:10:43 »
.... vec danima se mora na forumu citati mutave raspave i natjecanja ciji pimpek je veci između bolteka, bibera tj. benjamin_hawk, i te ekipe...
Ako se nemozete kontrolirat imate fino fejs pa se jebite na fejsu a imate i ring ovdje pa se tamo svađajte i pametujte..
Nek se netko naljuti ak hoce al uz tolke modove da ih nitko nije mogao upozoriti ili tak nekaj...  :angry7:
U najgorem slucaju i hlađenje na par dana uvijek dobro nekima dođe....
« Zadnja izmjena: 12 Lipanj, 2011, 10:08:36 efz »
taj sam

Offline benjamin_hawk

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
  • ulje i gorivo :D
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brcko
  • Moj Skuter: peugeot sf2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: dr.evo
  • MojSpuh: tecnigas rs
Odg: Uz tolke moderatore...
« Odgovori #1 : 12 Lipanj, 2011, 01:12:37 »
.... vec danima se mora na forumu citati mutave raspave i natjecanja ciji pimpek je veci između bolteka, bibera tj. benjamin_hawk, i te ekipe...
Ako se nemozete kontrolirat imate fino fejs pa se jebite na fejsu a imate i ring ovdje pa se tamo svađajte i pametujte..
Nek se netko naljuti ak hoce al uz tolke modove da ih nitko nije mogao upozoriti ili tak nekaj...  :angry7:
U najgorem slucaju i hlađenje na par dana uvijek dobro nekima dođe....
ja sam svoje reko za sad od mene nema vise komentara sto jest jest pretjerali smo.ali onaj mora jednostavno sve komentarisati.ali eto ovo mi je zadnji komentar odsad samo postavljam pitanja ak mi sta treba :D
peugeot rullezz xD

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Uz tolke moderatore...
« Odgovori #2 : 12 Lipanj, 2011, 10:07:59 »
Bas sam krenuo otvorit novu temu ali kad se ovdje vec spominje problem koji sam htio iznjeti samo cu napisati sljedece:

Vise nemam snage niti volje svaki dan gledati te djecje rasprave i sate provodeci da se navedeno ocisti tj. obrise........ ok rasprava je jedno i naravno da je dobrodosla i dozvoljena ali pojedini prelaze granice ukusa i tolerancije foruma, stoga konkretno ovaj puta clanovi benjamin_hawk i boltek imaju posljednje upozorenje pred poduzi bann, stefek, sule , faba i ostali isto tak jedno je off kak vi to volite rec da se tam smije sve pisat a drugo je vrijedanje i provociranje.......... boltek je i sam izjavio da je vracen pod uslovom da ne radi stvari radi kojih je bio trajno bannan ali ocito se nemoze kontrolirati, zbilja ne razumijem zasto uvijek mora biti odredenih clanova koji imaju potrebu isticati se na zbilja bezvezan nacin  :dontknow:


Eto decki ako mozete bit "normalni" i ponasat se u skladu s pravilima foruma super (ja bi volio da bude tako), ako ne reko sam koje su posljedice bez i jednog upozorenja vise :icon_thumright:


 
« Zadnja izmjena: 12 Lipanj, 2011, 15:09:54 efz »
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: boltek ws benjamin_hawk
« Odgovori #3 : 12 Lipanj, 2011, 13:54:20 »
Samo još jedna sitnica... Modovi NISU tu da čitaju svaki post, već da REAGIRAJU na one postove koji se PRIJAVE kao problematični, ako oni to zaslužuju...

Zato, ako ne stisnete 'Prijavi moderatoru' onda nemate ni pravo bunit se kako negdi ima problema... Jednostavno, zar ne...?

:zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: