Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA  (Posjeta: 16430 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #120 : 28 Svibanj, 2011, 00:00:18 »
Po meni jedna zgodna tema za trgovinu sa naslovom kao ''dobri i losi trgovci'' ali u obliku da se u toj temi navede korisnik s kojim se zeli trgovat pa da se izjasne oni koji su trgovali s određenom osobom i tako se stalno nadopunjava neovisno dali se vec ispitivalo za određenog člana jer u temi ''dobri i losi trgovci'' ima previse strana i nikome se neda listat da bi se na kraju razocarao jer nije nasao korisnika u tom dijelu teme


150 postova bi digao na 200 i one koji zele nabijat postove smajlicima samo prijavljivat moderatorima/adminu nek im se brisu postovi

osobna je cista glupost nisu admini policija


Imaš 4 posta dnevno, pazi šta pričaš protiv spamera. ;)

Doomsday - Upravu si za sve što kažeš.
Ostali - Jebiga, pazite šta kupujete. Saznajte što više možete o kupcu/prodavcu i predmetu trgovine.
Ostalo je sve sreća.
Ako zajebe, tetoviraj ga lemilicom.
Šta biste drugo mogli.

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #121 : 28 Svibanj, 2011, 00:04:39 »
Imaš 4 posta dnevno, pazi šta pričaš protiv spamera. ;)



barem ne stavljam smajlice nego napisem kako da se rijesi problem ako znam

Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #122 : 28 Svibanj, 2011, 02:03:04 »
Jeste to ste upravu sto kazete da nam ovaj forum pruza dosta,to stoji!
Al zar ne bi bilo bolje kad bi to nekako pokusali rijesit,barem postovima ako nista drugo...mislim 30% njih bi odustalo :dontknow:
I mislim da bi bilo ok da se za stalno bannuje onaj ko svjesno,namjerno prevari..ono tipa ne uplati pare ili ne posalje uopste dijelove.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #123 : 28 Svibanj, 2011, 02:39:12 »
Imaš 4 posta dnevno, pazi šta pričaš protiv spamera. ;)

Doomsday - Upravu si za sve što kažeš.
Ostali - Jebiga, pazite šta kupujete. Saznajte što više možete o kupcu/prodavcu i predmetu trgovine.
Ostalo je sve sreća.
Ako zajebe, tetoviraj ga lemilicom.
Šta biste drugo mogli.
nemozes paziti dovoljno u danasnje vrijeme,znaju te i clanovi foruma s dugim stazem i velikim znanjem zajebat a kamoli nece ovi manji,nesto bi se trebalo u vezi toga poduzet

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #124 : 28 Svibanj, 2011, 04:00:23 »
nemozes paziti dovoljno u danasnje vrijeme,znaju te i clanovi foruma s dugim stazem i velikim znanjem zajebat a kamoli nece ovi manji,nesto bi se trebalo u vezi toga poduzet
A znam Antonio, al' problem je što nikako nemo'š znati koje treba vjerovati.
Zajebe te član sa 9000+ postova i upropasti 2 Božića, a neki lik kojeg s glave ne znaš i ima 10 postova te ispoštuje u trgovini i sve bude uredu ..
Nikako nemo'š znati.
Ipak, na kraju, LEMILICA !
 :glasses9:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #125 : 28 Svibanj, 2011, 04:19:27 »
nadam se samo da ce se probat uvest neke ideje sto smo nabrojali

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #126 : 28 Svibanj, 2011, 08:42:24 »
Ja ne znam oko cega vi radite problem? Postoje vise institucije u RH koje se bave takvima, a doba Matije Gupca i javnog linca i kaznjavanja je davno proslo.

Razlog zasto ja dolazim na forum je samo oglasnik, i to je jedina stvar koja funkcionira. Jer filizofije i 1000 puta ponovljene teme, su vec dosadne, ali idu u statistiku koja ide u korist foruma.
Lako je vama svima pricati treba ovo treba ono, ne znam jeste li ikad bili vlasnik foruma, ali cilj foruma je skupiti sto vise posjeta. Sa strozijim pravilima i zakljucavanjem djelova foruma za neregistrirane samo se smanjuje ukupan broj korisnika, a time reklame manje vrede i manji su prihodi. Ali nema veze, ionako to neki nece shvatiti.

Sad tko je sta ukrao, kome, kada i gdje, ja nemam pojma. Ali toga ce uvijek biti ...

I da sad skratim, kupovina dijelova nije obavezna, svaki kupac odlucuje sta ce kupiti, na osnovu financija, a neki kupuju i na osnovu morala, jer vidim da je nekima problem u tome sto je preniska cijena. A od svih tih silnih postenjacina je takva guzva u ducanu s djelovima da sam rolice od 12,5 grama cekao 3 sata u redu na kisi.
There is no replacement for displacement

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #127 : 28 Svibanj, 2011, 09:54:30 »
Par postova prije Doomsday je ljepo sve objasnio (kao sto to on i najbolje zna ;D), neke velike filozofije nema..........vlasnik se zbilja uvijek zalaze da se prevarranti i lopovi "kazne" i ima svoje nacine, za sve ostalo kao sto zich kaze tu su ostale institucije, a jedna od stvrai koju takoder ne podrzava je javni linc koji se ovdje upravo dogada, koliko god neko bio kriv :icon_thumright:


Svatko ima pravo doci na forum radi onog sto je njemu zanimljivo, teme koje se 1000 puta ponavljaju onaj kome smetaju jednostavno zaobiđe, istina je da takvih tema ima ali i ja kao i svi vi smo jednom dosli na ovaj forum i bili "pocetnici" i nismo znali nista i isto otvorili svoju prvu temu i pitali nesto vec milion puta ispricano (jos nisam upoznao osobu koja se rodila i znala sve o skuterima ili bilo cemu drugom), ko ima volje odgovori ko nema ne odgovori i opet svi sretni i zadovoljni............koliko god puta se nesto prepricavalo uvijek ce doci neko nov koji to nezna   :headbang:


Nema smisla dalje kaliti svoj bijes tako da tema ide lock, a eladio ce odluciti sta i kako, mjenjati sto ili ne   :lockme:
« Zadnja izmjena: 28 Svibanj, 2011, 10:03:31 efz »
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ciscenje foruma tj. ljudi koji nam ne trebaju ŠLJAM DRUSTVA
« Odgovori #128 : 30 Svibanj, 2011, 11:46:33 »
doomsday je sve rekao kakko i sta kad je ovaj forum u pitanju..


moj komentar na ovu pricu je :
da se problemi ocito ponavljaju samo kod par članova, i jedino mi nije jasno zašto se neki i dalje petljaju sa njima..  :redface:
u svakom slucaju , ocito i policija ima posla kad su tako velike stvari u igri, i vidim da ce oni rascistiti ovu pricu, jedva cekam  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!