Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Redovni servisi  (Posjeta: 6494 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrvoje_40

  • forumski savjetodavac
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 840
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi
  • Moja Kaciga: IXS HX 407 Grafik
Odg: Redovni servisi
« Odgovori #20 : 06 Travanj, 2010, 12:26:01 »
Da na cvaji, jer mjeri se kolicina ulja u spremniku pomocu plovka, ali ovo je 4T mashina kod koje se mjeri pritisak ulja, a bez pritiska nema podmazivanja
a čuj skuter treba održavati
Možda jesam čelav ali bar nemam problema sa lošom frizurom :)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Redovni servisi
« Odgovori #21 : 06 Travanj, 2010, 14:49:51 »
dečki ne razumijem vas, slijepo se držite papira ko da su svetinja, u leader motoru nalazi se litra ulja ak ti je 100kn trošak i 20 minuta posla problem onda se nemoj ni vozit


skuter se pod garancijom u 70% slučajeva kvari zbog toga jer u ovlaštenom servisu ne primjete na vrijeme simptome koji kasnije dovedu do kvarova...

Čuješ nisu to papiri,nego tako se radi u ovlaštenom servisu,a ni ovo ti ne drži vodu da se kvare u 70% slučajeva jer se ne primjete kvarovi,da li ti radiš u kakvom ovlaštenom servisu ili samo u fušu?

Offline VoltMan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moj Skuter: Silverstone sl-50qt-8
Odg: Redovni servisi
« Odgovori #22 : 14 Svibanj, 2011, 12:03:13 »
Znam da dižem temu iz mrtvih,ali zanima me sljedece. :)
Trenutno imam 500 km i tebao bi na prvi servis u Tona-moto u Buzin. Vidio sam da ljudi pisu da ih terba izbjegavat da su prevaranti itd itd. E sad zanima me šta se sve mjenja/kontrolira na tom servisu na 500km? Jer ako nije neko mudro slovo probao bi to sam promjenit,jebeš garanciju. RAđe to nego da mi uniste "skuter" :P

Hvala

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Redovni servisi
« Odgovori #23 : 14 Svibanj, 2011, 12:08:10 »
radije sam provjeravaj kaj treba... njihovu garanciju možeš okačit mačku na rep.. mom frendu je na silverstoneu nakon 2 mjeseca pukla kurbla i nisu mu ju htjeli zamjenit u garantnom roku zabadava, kažu da ju je on potrgao :omfg: kakav je to proizvod ak od kurblanja pukne kurbla..
uglavnom znaj da si kupio najjeftiniji proizvod pa očekuj i takav servis.. to ti je ko da si kupio bicikl... pogledaj da uvijek ima ulja, zamijeni ga svakih 3000km, gume redovito pumpaj a svječicu zamjeni na 5000km..

Offline VoltMan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moj Skuter: Silverstone sl-50qt-8
Odg: Redovni servisi
« Odgovori #24 : 14 Svibanj, 2011, 12:42:35 »
radije sam provjeravaj kaj treba... njihovu garanciju možeš okačit mačku na rep.. mom frendu je na silverstoneu nakon 2 mjeseca pukla kurbla i nisu mu ju htjeli zamjenit u garantnom roku zabadava, kažu da ju je on potrgao :omfg: kakav je to proizvod ak od kurblanja pukne kurbla..
uglavnom znaj da si kupio najjeftiniji proizvod pa očekuj i takav servis.. to ti je ko da si kupio bicikl... pogledaj da uvijek ima ulja, zamijeni ga svakih 3000km, gume redovito pumpaj a svječicu zamjeni na 5000km..
Hvala ti!! Nakon ovoga sto sam cuo i od tebe i od ostalih budem ja njega sam servisirao... Ulje sam promjenio nakon 100km (stavio 10w40),znaci nemoram ga jos mijenjat.. Dali ima jos nesto na sta bi trebalo obratit pažnju?
Znam da ništa neznam ali me zanima :)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Redovni servisi
« Odgovori #25 : 14 Svibanj, 2011, 12:45:53 »
provjeri sve vijke jesu li stegnuti jer često nisu tvornički... sa serijskim gumama se vozi oprezno jer su loše i ne drže cestu.. za ostalo se javi ovdje ak nešto zapne :hello:

Offline VoltMan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moj Skuter: Silverstone sl-50qt-8
Odg: Redovni servisi
« Odgovori #26 : 14 Svibanj, 2011, 12:50:09 »
 :icon_thumright: