Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem-max speed  (Posjeta: 3971 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Problem-max speed
« Odgovori #20 : 18 Siječanj, 2008, 21:14:30 »
I ako stavi malossi sport nece ici brze jer su mu potrebni okretaji. Jedinu due, ili neki aluminij.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Problem-max speed
« Odgovori #21 : 18 Siječanj, 2008, 21:43:29 »
I ako stavi malossi sport nece ici brze jer su mu potrebni okretaji. Jedinu due, ili neki aluminij.
stavis si alu i miran si,samo kad zariba ga baci,

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Problem-max speed
« Odgovori #22 : 19 Siječanj, 2008, 09:47:19 »
Evo ovako..imam problemčić..od kad sam stavio zx-a jos u 9 mj skuter mi ide 90 i nesto sitno po ravnici,što mi je i više nego odlično..ALI problem je u tome što mi i na full nizbrdici ide isto toliko,mozda koji km/h vise..ne znam sto da napravim..dizna je 64 a rolice su 5.3 grama  :dontknow:

Na koliko je okretaja kada je na najvecoj brzini?
10800-11000,kako kad,a sa 4.8g rolicama mi se stalno vrtio na 11000

A onda i nemoze vise.
Mora ici vise,bar tako mislim..jer mi je sa serijskim spuhom jednom pokazao 100,a sad sa zx-om ne moze 95  :icon_scratch:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Problem-max speed
« Odgovori #23 : 19 Siječanj, 2008, 10:02:41 »
max. brzina može ovisiti o svačemu, o istrošenosti remena i rolica, o temperaturi zraka vani, smjeru i jačini vjetra, o vlagi u zraku, o kvaliteti goriva, o začepljenosti filtera zraka....
tako da se ne zamaraj s tim ide li 90 ili 95, nekad pokaže više, nekad manje, sve u svemu solidno...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Problem-max speed
« Odgovori #24 : 19 Siječanj, 2008, 16:41:23 »
Evo ovako..imam problemčić..od kad sam stavio zx-a jos u 9 mj skuter mi ide 90 i nesto sitno po ravnici,što mi je i više nego odlično..ALI problem je u tome što mi i na full nizbrdici ide isto toliko,mozda koji km/h vise..ne znam sto da napravim..dizna je 64 a rolice su 5.3 grama  :dontknow:

Na koliko je okretaja kada je na najvecoj brzini?
10800-11000,kako kad,a sa 4.8g rolicama mi se stalno vrtio na 11000

A onda i nemoze vise.
Mora ici vise,bar tako mislim..jer mi je sa serijskim spuhom jednom pokazao 100,a sad sa zx-om ne moze 95  :icon_scratch:
a sta bi htio da ti ide 110 km/h samo tako :angry7: