Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Savjet?!  (Posjeta: 1536 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Savjet?!
« : 15 Veljača, 2008, 10:40:22 »
ovako ...imao sam saobracajnu sa autom (ja vozio auto) prije mozda god i jos uvijek se to po sudu vuce..7 mjeseci zatvorske kazne koja nece biti na snazi ukoliko 2 godine nikakav prekrsaj ne napravim......sto je po meni smijesno....lik je samo slomio skocni zglob tj petu....onda je nastimano sve...pise da je iso 50Km/h on sto je nemoguce jer je 2 auta unistio tj meni i jos jednom i to podobro a razmak izmedju nasih auta je bio nekih 15 metara....uglavnom nigdje nije navedeno da nije imo svjetala naprijed na motoru,nije navedeno iz koje ulice je iso tj napisano da je bio u ulici gdje sam i ja bio ali nije navedeno odakle je doso sa raskresnice jer kad je meni bilo zeleno njemu nikako nije moglo bit zeleno da skrene u moju ulicu gdje sam bio.....onda alko test meni i ovom drugom sto je vozio drugo auto je radjen odma 6.7.2007 a njemu tek 15.8.2007?!!mislim kako je moguce to.....a lik je poznat po tome da je stalno pjan i nadrogiran....znaci mene se samo tereti da sam mu oduzeo prednost sto jest tacno....ali jbg ja kad sam pogledo nigdje nikog nije bilo.....nisam mogo predvidit da ce neka budala doletit nenormalnom brzinom.....ali eto u zapisnniku stoji 50Km/h ..smijesno...mene zanima jel mogu kakvu tuzbu ulozit ili sta na osnovu ovoga za alkotest i sto nije imo svjetala ...sto ne pise odakle je doso i za ovu smijesnu brzinu kojom se kreto 50Km/h ...molim savjet kakav....uzmimo u obzir nikad nisam kaznjavan  ;D

P.S: dobro mi djevojka rece ....nije za Rossija auto :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Savjet?!
« Odgovori #1 : 15 Veljača, 2008, 11:25:26 »
Samo im ti kaži ovo što si rekao nama i žalba će ti biti prihvaćena.  :icon_thumright:
Nisi mu ti mogao oduzeti prednost ako je tebi bilo zeleno, a njemu crveno. Imas valjda neke svjedoke koji to mogu potvrditi. Ako je napravio takav kaos, onda sigurno nije vozio 50 km/h, to vidi i običan čovjek, pa kako to ne bi vidio policijski vještak.
Izgleda da njemu netko dobro čuva leđa u policiji.

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Savjet?!
« Odgovori #2 : 15 Veljača, 2008, 13:04:08 »
Samo im ti kaži ovo što si rekao nama i žalba će ti biti prihvaćena.  :icon_thumright:
Nisi mu ti mogao oduzeti prednost ako je tebi bilo zeleno, a njemu crveno. Imas valjda neke svjedoke koji to mogu potvrditi. Ako je napravio takav kaos, onda sigurno nije vozio 50 km/h, to vidi i običan čovjek, pa kako to ne bi vidio policijski vještak.
Izgleda da njemu netko dobro čuva leđa u policiji.


mos se ti zalit kolko os ak je sud na njegovoj strani ili policija tesko ces ti tu nest dokazati.slabo je postenih ljudi i to je to.
probaj,nemas sto izgubiti ulozi zalbu . ;)

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Savjet?!
« Odgovori #3 : 15 Veljača, 2008, 13:41:03 »
ako sam budes rijesavao to,sigurno ces izvuc deblji kraj a ako unajmis odvjetnika velika je sansa da ces se izvuc....ima tu gro propusta al jbg on sto moze dobit jeste kazna za prekoracenje brzine;)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Savjet?!
« Odgovori #4 : 15 Veljača, 2008, 14:55:24 »
Jedini dobar savjet ti je: nađi dobrog odvjetnika... Sve drugo ti je uzalud, pa čak i ako nađeš lošeg ili osrednjeg odvjetnika...

Treba ti dobar odvjetnik kojem je praksa baš to što tebi treba, a ne imovinsko pravo ili obiteljski zakonik...

:zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Savjet?!
« Odgovori #5 : 15 Veljača, 2008, 16:32:16 »
ovo za odvjetnika je presmjesno,nemoj to napraviti ni za zivu glavu.samo ce ti uzeti nofce,a nis neces dobiti.
pa dajte nije ovo slucaj selotejp ili bogznašta.Ovo je prometni prekrsaj.
stari mi je imao iskustvo s odvjetnicima(citaj 2) i ako je sud protiv tebe mos se ti ebat.i to nisu bili kojekakvi trabunjari a uzimali su 800kn po raspravi.Jedino za sta ti odvjetnici iskemijaju je manja kazna,al obrana nije,vjerujte nije ko iz filmova.
uzmi odvjetnika da ti napise zalbuj,jedino za to,ako ne bude kako ti zelis (ili bilo tko,ako nekog imas da se razumije u sudstvo)...
« Zadnja izmjena: 15 Veljača, 2008, 16:46:00 Tommek »