Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera runner vodena pumpa  (Posjeta: 5648 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Gilera runner vodena pumpa
« : 27 Travanj, 2011, 19:54:45 »
ovako hitno trebam dimenzije semeringa na vodenoj pumpi od piaggio mašine (radi se o gileri runner, o onome malom semeringu) ?!  :help: :help: :help: :help: :help: :help:
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #1 : 27 Travanj, 2011, 20:04:50 »
Plavi Corteco. Na njemu pise ovo: 8-16-10/11

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #2 : 27 Travanj, 2011, 20:46:55 »
puno hvala care, samo sad sam zvao kolegu koji ima trgovinu auto djelovima i kaze da trenutno nema takav mali semering niti je ikad imao..a meni treba HITNO, tak da sam sad u problemu malom ali et...ugl. hvala alfa
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #3 : 27 Travanj, 2011, 20:51:26 »
ako imaš autokrešo u blizini ima cijela rms pumpa za 100 kn.. nije da je naj naj al služi svrsi.. idealno bi bilo plavi semering..
ja sam baš danas jednu montirao izvana. dobro namazao mašću semering i mora radit bar 10000km sa antifrizom..

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #4 : 27 Travanj, 2011, 22:28:14 »
ja sam MORAO raskopati cijelu mašinu jer se taj semering raspao i ležajevi su u klincu (onak zapinju), i mašina se cijela napunila vodom, srecom nije nista se vece dogodilo, ubacit cu nove karike, brtve (ležajeve, semeringe radilice normalno) i imam kod kuce jednu gotovo novu vodenu pumpu ali nema taj mali semering, tak da idem sutra u potragu za njim !  :icon_thumright:
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #5 : 27 Travanj, 2011, 22:46:49 »
ja sam MORAO raskopati cijelu mašinu jer se taj semering raspao i ležajevi su u klincu (onak zapinju), i mašina se cijela napunila vodom, srecom nije nista se vece dogodilo, ubacit cu nove karike, brtve (ležajeve, semeringe radilice normalno) i imam kod kuce jednu gotovo novu vodenu pumpu ali nema taj mali semering, tak da idem sutra u potragu za njim !  :icon_thumright:
to te netko izlevatio, nemože se mašina napunit vodom jel baze dihtaju jedna na drugu i između voda prolazi, to te netko slagao, voda izlazi van kroz rupicu na deklu i to je to, u karter nemože uć da mu jebeš majku
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #6 : 27 Travanj, 2011, 22:59:26 »
to te netko izlevatio, nemože se mašina napunit vodom jel baze dihtaju jedna na drugu i između voda prolazi, to te netko slagao, voda izlazi van kroz rupicu na deklu i to je to, u karter nemože uć da mu jebeš majku
tako je  :icon_thumright:
jedino di moze propisati ako pisa semering je na strani variomata drugdje nemoze nigdje jedino ako netko nije stavio diht mase kad se sklapala masina pa da je propisalo gore u karter ali i to cisto sumnjam

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #7 : 28 Travanj, 2011, 13:21:26 »
neznam kako ali je cilindar bio PUN vode..sta kako se desilo neznam...posto mi je sklapanje bilo hitno, nisam mogao cekati taj fucking semering jer takav mali nemaju na lageru, nego treba čekati narudžbu, kupio sam cijelu novu vodenu pumpu piaggio 218 kn, nisam htio ovu rms po 100-tinjak kn, nego vec kad stavljam da ne fušarim...ugl. sve je rjeseno  :icon_thumright:
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #8 : 28 Travanj, 2011, 13:26:57 »
rms zamjenska pumpa nije fuš. A i u piaggio pumpi je crni semering. Najbolje je ak imaš staru osovinu a da je dobra pa kupit skf ležaje i plavi corteco viton semering. Sve ovo ostalo je isti drek.

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #9 : 28 Travanj, 2011, 14:51:44 »
rms zamjenska pumpa nije fuš. A i u piaggio pumpi je crni semering. Najbolje je ak imaš staru osovinu a da je dobra pa kupit skf ležaje i plavi corteco viton semering. Sve ovo ostalo je isti drek.
imam dvije  :toothy3:
ma uzeo bi ja novi semering ali mi je hića tak da nisam mogao cekati da dođe nego mi treba hitno a hitno imaju samo cijelu pumpu..tak da je pala odluka na cijelu onda
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #10 : 28 Travanj, 2011, 15:57:32 »
neznam kako ali je cilindar bio PUN vode..

Gotovo sigurno je pustilo na glavi motora

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Gilera runner vodena pumpa
« Odgovori #11 : 28 Travanj, 2011, 19:08:12 »
Gotovo sigurno je pustilo na glavi motora
sad idu sve nove brtve, karike, vodena, ležajevi i semerinzi...sad bi trebalo bit ok....
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA