Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Converstion Kit Pull-Choke ?  (Posjeta: 1005 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Converstion Kit Pull-Choke ?
« : 26 Travanj, 2011, 13:40:42 »
trebao bi mi taj ručni cok za delorto 17.5 phva..vec sam narucio od slowridera onaj obični za prvu pomoć , al namjeravam staviti sa sajlom...nemogu se snaći u svemu ovome pa mi vi što to već imate objasnite kako to ide..našao sam nešto tipa ovo
http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/40319000/Converstion+Kit+PullChoke+.aspx
 ali ne razumijem kako to staviti i gdje je tu uopće sajla?

i da..ako netko ima link čoka sa sajlom kakav mi treba nek mi posalje, pošto imam osjecaj da ovo nije to.
 ???
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Converstion Kit Pull-Choke ?
« Odgovori #1 : 26 Travanj, 2011, 14:09:25 »
taj dio moras kupit,i jos moras kupit sajlu i onaj rac kaj mos dat i oduzet čok...to ti je jos oko 15e,uglavnom oko 20e ti je cijeli cok sa sajlom!

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Converstion Kit Pull-Choke ?
« Odgovori #2 : 26 Travanj, 2011, 15:43:27 »
taj dio moras kupit,i jos moras kupit sajlu i onaj rac kaj mos dat i oduzet čok...to ti je jos oko 15e,uglavnom oko 20e ti je cijeli cok sa sajlom!
aham, tako sam i mislio...znači svaki se dio posebno kupuje,,
a nema to nekako sve zajedno, ono u paketu?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Converstion Kit Pull-Choke ?
« Odgovori #3 : 26 Travanj, 2011, 15:44:30 »
ne

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Converstion Kit Pull-Choke ?
« Odgovori #4 : 26 Travanj, 2011, 18:20:06 »
ne
ima li netko slike takvog čoka kako izgleda na skuteru, kad je sve sastavljeno=?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline LoveStunt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1570
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Malaguti xsm 2003 70...skuter je prodan ali ce doci brzo neki.. ;)
  • Moja Kaciga: Suomy,Airoh Full Face
  • MojSetup: Je velika i debela,masna zivotinja ...cini mi se da roni u moru ...A kit imam top performace malo naturpijani :D
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Converstion Kit Pull-Choke ?
« Odgovori #5 : 26 Travanj, 2011, 18:38:37 »
ja na svom motoru imam ovu sajlu i polugu rucni rad a nisam lud da dajem za to 15e ili koliko...  :dontknow:
Minarelli am6 engine tuning ... !!!
Motori u dusi,mjesavina u krvi, rezonancija u srcu <3<3<3

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Converstion Kit Pull-Choke ?
« Odgovori #6 : 26 Travanj, 2011, 19:10:24 »
ja na svom motoru imam ovu sajlu i polugu rucni rad a nisam lud da dajem za to 15e ili koliko...  :dontknow:
kako si to odradio, daj malo informacija, slika...
možda bi i ja sebi mogao nesto složit
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------