Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aj šta reć na ovo, šta ?  (Posjeta: 768 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aj šta reć na ovo, šta ?
« : 19 Travanj, 2011, 15:57:14 »
http://www.jutarnji.hr/besplatni-pokaz--pokaz-ce-placati-83-kune--a-zet-ce-na-njima-zaraditi-25-milijuna-kuna/939872/

Citat:
No, poznato je da će najmanje 25 milijuna kuna ZET uspjeti naplatiti od svih studenata koji nemaju prebivalište u Zagrebu! Naime, svake godine u metropoli boravi oko 30 tisuća studenata koji su došli studirati iz drugih hrvatskih gradova

Nevjerujem ni da će 5 tisuća od ovih 30 tisuća studenata kupovat taj pokaz.. Nemogu vjerovat, al bilo je za očekivat, jer čim su ukinuli besp. tramvaj u zoni centra, ovo je bilo pitanje vremena..


Kak se meni čini od 5mj Aeroxa u Zg dopeljat i to je to  :icon_scratch: Mada kolko potrošim na gorivo mogu imat pokaz mjesečni  :drunken_smilie:
Nije 83kn puno, al svejedno na godinu je to 830 kuna, nekom i više...

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aj šta reć na ovo, šta ?
« Odgovori #1 : 19 Travanj, 2011, 16:04:26 »
Neko s foruma je reko da te kontrola ne smije legitimirat.

Tak da me boli spolovilo

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aj šta reć na ovo, šta ?
« Odgovori #2 : 19 Travanj, 2011, 16:15:10 »
Neko s foruma je reko da te kontrola ne smije legitimirat.

Tak da me boli spolovilo

Kontrola ti ne može ništa ako ne daš osobnu.. A dok policija ti onda može srat za osobnu... Kakve si sreće  :)

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aj šta reć na ovo, šta ?
« Odgovori #3 : 19 Travanj, 2011, 16:22:45 »
Kontrola ti ne može ništa ako ne daš osobnu.. A dok policija ti onda može srat za osobnu... Kakve si sreće  :)
:icon_thumright:

Jebeno mi je vidjet kad neko ima pokaz,al ga ne obnavlja redovito,pa mu naplate kaznu pomocu podataka u bazi  :toothy12:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aj šta reć na ovo, šta ?
« Odgovori #4 : 19 Travanj, 2011, 16:25:35 »
:icon_thumright:

Jebeno mi je vidjet kad neko ima pokaz,al ga ne obnavlja redovito,pa mu naplate kaznu pomocu podataka u bazi  :toothy12:

Da i to sam znao vidjet.. Isto ljudi prođu kakve su sreće, zavisi od kontrolora.. Nekome je teško i obnovit, a nekome i izvadit ga..
Moj kolega ga još nije izvadio pa ga kontrolorka uhvatila i imo je onu jednosmjernu kartu samo al ne cvikanu i srala mu je, reko da nezna i ova je samo otišla i uzela si kartu  ;D

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Aj šta reć na ovo, šta ?
« Odgovori #5 : 19 Travanj, 2011, 17:05:06 »
ajde ne zalite se 83kune je sića, nama u rijeci je mjesecna 135 kuna, u karlovcu cak 300....
4t

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aj šta reć na ovo, šta ?
« Odgovori #6 : 19 Travanj, 2011, 17:08:33 »
ajde ne zalite se 83kune je sića, nama u rijeci je mjesecna 135 kuna, u karlovcu cak 300....

Kažem nije puno, al na godinu 830 kn ću radije dat na gorivo u motor i vozit se.. Na primjer  :icon_thumright:

Neznam, vidjet ćemo u 5mj kak to bude, ak bude i kontrolora više onda će se očito morat uzet pokaz, pa neću na svakoj drugoj stanici trčat van iz tramvaja :toothy11:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Aj šta reć na ovo, šta ?
« Odgovori #7 : 19 Travanj, 2011, 17:08:51 »
za studente u rijeci je daleko jeftinija od 135kn

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Aj šta reć na ovo, šta ?
« Odgovori #8 : 19 Travanj, 2011, 17:10:41 »
meni je mjesecni pokaz za 30km od rijeke, znaci pola sata putovanja 680kn pa si vi mislite...naravo redovna cijena za studnete, inace grad crikvenica daje nesto subvencije pa to ispadne manje, negdje oko 450kn mjesecno

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aj šta reć na ovo, šta ?
« Odgovori #9 : 19 Travanj, 2011, 17:15:46 »
meni je mjesecni pokaz za 30km od rijeke, znaci pola sata putovanja 680kn pa si vi mislite...naravo redovna cijena za studnete, inace grad crikvenica daje nesto subvencije pa to ispadne manje, negdje oko 450kn mjesecno

Za 30km je puno da.. Al to je bus i tak je i kod mene za u srednju bilo, 20km busom 600 kuna..  ::)