Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ne znam kaj sam pogrijesio  (Posjeta: 937 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
ne znam kaj sam pogrijesio
« : 09 Siječanj, 2008, 00:24:12 »
kak mi je stari klip cudom se pohabo i gubio kompresiju zamjenio sam ga ali kak ej meni ovo prvi put da sam totalka rastavio motor ono masinu sam skinuo dole mislim znam sve kak se radi ali nikad nisam bas ja sve sam radio..i naravno ne mislim nije svaki dan bozic da mi nekaj ne prođe bez komplikacija...i sve ja tak ljepo slozim zaserafim sve i dam gas da vidim i kad ono skuzim nije to to znam ja kak moja zwer prima gas ....skuzio sam da mi se uljna pumpa otvara prije nego igla u fergi....jel to ima veze kak sam iglu stavio unutra jer nisam siguran da sam dobor stavio ili  nekaj drugo pa molim mehanicare i one koje se tak osjecaju da pomognu i napisu kak da to rijesim ili mi to nis nebu stetilo motoru....zavaljujem unaprjed....
POPOVEC REJSING TEAM

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ne znam kaj sam pogrijesio
« Odgovori #1 : 09 Siječanj, 2008, 00:31:42 »
Davanjem gasa ne mices iglu nego klipic fergazera. Zapravo, iglu isto, jer nju u klipicu drzi plasticni osigurac.
Uljna pumpa (za serijale sa pjadjo agregatima) mora u leru biti postelana tako da se 2 crtice postave u istu ravan. Davanjem gasa, sajla gasa pokrece 2 sajle - onu za uljnu pumpu i onu za fergazer. I jedna i druga se stelaju - ona kod fergazera na tom mjestu, a ona od uljen pumpe ispred kucista gdje ulazi u blok prema pumpi.

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: ne znam kaj sam pogrijesio
« Odgovori #2 : 09 Siječanj, 2008, 18:28:12 »
da dobro na to sam mislio.....da znam ide jedna sajla i onda u onaj razdjeljnik....jedna ide u fergu a druga na uljnu....su to one moze dvije crtice tam na onom gore za kaje sajla prikopcana ak me kuzis ono kaj se mice kad dajes gas ...sa cim to mora bit u ravnivni ili mislis na to da moraju bit vodoravne....haha koji sam ja tenkre slozim sve onak i samo da vidim jel valja ono probam zapalit nece nece i nece i oank skuzim nemam benge  :toothy3: haha onda sam natocio mrvicu direkt u cilindar i beba je kresnula hehe....zwer sljaka samo sad jos moram ono fino sve slozit fergu nastelat uljnu pumpu i tak te stvarcice....plastike nebum vraco jer se ocu naucit vozit na zadnjem pa ono da ne padnem i ne strgam kaj....e sam da jos pitam kak da vodu natocim jer ak cu samo natocit u spremnik nece doc do cjevi jer je u njima zrak ili da ga samo zapalim i tocim vodu polako pa nek to pumpa potegne ili ?? se to nekak drukcije radi??? hvala..
POPOVEC REJSING TEAM

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: ne znam kaj sam pogrijesio
« Odgovori #3 : 09 Siječanj, 2008, 18:42:17 »
c/p sa ss-a

http://img245.imageshack.us/my.php?image=uljnapumpanc3.jpg

http://img245.imageshack.us/my.php?image=uljnapumpanc3.jpg

x spirit(čoban) kaze ''zuti krug ti oznacuje saraf gdje zatezes sajlu, bijeli krug ti oznacava saraf pomocu kojeg ozracujes sustav ukoliko u crijevu imas zraka, a crveni krug ti oznacava kako se poklapaju crtice, u crvenom krugu ti je to sto tebe zanima''


nadam se da ce pomoc oko stelanja uljne
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...