Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako ste se proveli?  (Posjeta: 4384 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Kako ste se proveli?
« : 01 Siječanj, 2008, 17:47:28 »
Dakle, kako Vam je bilo u noci 31 na 01? Sve do detalja :icon_biggrin:

Ja sam bio sa hellboyom_90 i sa jos 3 ortaka, bilo je riba mnoogo, sve full, samo sve kucke, nece nijedna, popio sam dosta pedala ::) :toothy12:.. Sve besplatno pice i hrana, strana pica su po promotivnim cenama. Bili u jednom klubu u strogom centru grada, samo nije mi jasno bas, zurka se zavrsila vec u 4:15, a ljudi su poceli da odlaze vec u pola 4 :o :o :o!! Glupo!! sve u svemu bilo je extra, generacije pomesane, i stariji i mladi, vise starijih, msm da sam tamo bio najmladji, tj moje god-90.. Posle toga kod mene gajbi, sam sam od 29--g do treceg, veceras ce repriza kod mene i tako, loodila :headbang:

S*R*E*C*N*A     N*O*V*A    G*O*D*I*N*A
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #1 : 01 Siječanj, 2008, 17:58:39 »
ohaj,super sam se proveo,zadovoljan sam skroz,nalio se u kaficu,onda otiso kod cure ,sta smo samo i radili,hehe,doso kuci oko 5

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #2 : 01 Siječanj, 2008, 18:11:34 »
Što veli odwaljivac"bilo je extra",najbolja Nova do sada-pića,hrane, :cice: ,ma odlično bilo...

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #3 : 01 Siječanj, 2008, 18:48:11 »
Ma odlicno sam se proveo , uzivancija jos sam po buri se nazad skuterom vracao pripit , bez svjetla lol. :icon_biggrin:
Jedino nemoze covjek vjerovat kolko ima glupih ljudi bio u kaficu jucer zafrkavo se tamo , tamo se bilo pa onda u disko , i ja izaso van iz kafica , kad ono , pol skutera razvaljeno , zadnje svjetlo plastike , i sto je najbolje uvjeren sam da su to napravili ovi domaci klinci.
Nebi im se dobro pisalo da sam ih ulovio.
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline coky

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 305
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Krk-Baš
  • Moj Skuter: NRG Power 200
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #4 : 01 Siječanj, 2008, 21:09:36 »
meni bilo prejebeno, samo je bio bed sta mi se probusila guma prednja, pa sam morao polako vozit doma
bio sam do 7

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #5 : 01 Siječanj, 2008, 23:44:11 »
Ulovila me neka viroza tako da sam bio doma doček nove u kur*u bit će valjda bolje druge godine :sad1:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #6 : 02 Siječanj, 2008, 01:01:14 »
meni extra bilo..bio kod frenda u stanu ...nas 16 ukupno ,8 cura ,8 muskaraca :) hehe ja slago djevojci da odo u hr slavit novu kod rodjaka ...da bi samo bio sa jednom malom za novu i tak :D nakraju prvo bio snjom pa sa drugaricom njenom, joj ma extra bilo....ludovalo se do 6 ujutru,pilo se i tak, onda smo polijegali na krevete svi nas 16 i gledali filmove nekakve ,komedije i tako ,svasta se radilo ispod dekica hahaha :D uglavnom niko nije oka sklopio cijelu noc .. svi kuci otili u 3 sata poslije podne....uglavnom jedna od boljih novi godina  :drunken_smilie:
« Zadnja izmjena: 02 Siječanj, 2008, 02:06:12 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #7 : 02 Siječanj, 2008, 01:21:23 »
Ja sam se napil ko tele! Najprije kod jednog frenda doma, onda smo spustili vatromete i rakete (a bilo je nekoliko tisuča kuna u zraku- samo od nas). Nakon kaj smo sve poispustili i isčestitali otišli smo u jen disko i do 7.....

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #8 : 02 Siječanj, 2008, 18:53:26 »
pa šta su svi fafali?? uglavnom bio u jednom kafiću,nalili se i tako,bio sam i u Staroj Hiži(možda su purgeri ćuli za taj disko,pošto sam nedavno tamo vidio big brother ekipu...)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #9 : 02 Siječanj, 2008, 21:10:10 »
pa šta su svi fafali?? uglavnom bio u jednom kafiću,nalili se i tako,bio sam i u Staroj Hiži(možda su purgeri ćuli za taj disko,pošto sam nedavno tamo vidio big brother ekipu...)
ako nisu purgeri culi,culi su ogulinci za staru hizu,uglavnom ja sam proveo u novo otvorenom disku kraj ogulina,bilo je prejebeno,sta vise rec ili dodat,bilo je svega,od pica do zena... ;D

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #10 : 02 Siječanj, 2008, 22:53:20 »
Kod curine vjencane kume... 3 para (nas 6) uglavnom napravili karaoke show, pilo se i jelo... bilo fantasticno... od ove jedne cure decko ranije zaspao pa sam ja sa 2 cure bio u krevetu  :laughing7: :laughing7: :laughing7: (samo smo spavali ali opet...  :binkybaby:)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #11 : 04 Siječanj, 2008, 15:19:19 »
u 9 došo na plejs, do 10 pijan ko 4 sise, došo sebi do 12, ufatio neku curu, onda od 1-5 se nesječam ništa (rupa), onda opet došo sebi i ufatio neku curu do 7
i došo kući u 8 a stari loži vatru u kotlovnici i pita me: štas ti ranije usto  :toothy12:

Offline Aprilia_4ever

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Josipdolski forum
  • Mjesto: Josipdol
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 Drumaster
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #12 : 04 Siječanj, 2008, 17:24:27 »
Alkohol,cigarete,ženske,pa i droga...

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #13 : 04 Siječanj, 2008, 18:10:36 »
loool droga?????  neeeeee



meni je bilo super...bio na privatnom partyu, bilo 150 uzvanika i pree jako je bilo ...vise zenskih ne muskih...uhhhhhh piti koliko oces besplatno!   

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #14 : 04 Siječanj, 2008, 18:15:52 »
Alkohol,cigarete,ženske,pa i droga...

a to samo josipdolci mogu :angry7:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #15 : 04 Siječanj, 2008, 19:18:44 »
Alkohol,cigarete,ženske,pa i droga...

a to samo josipdolci mogu :angry7:
a i ja se čudim

Offline cupo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
  • Moj Skuter: trenutno nista
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #16 : 05 Siječanj, 2008, 00:26:25 »
meni bilo uzas,poslje ponoci se poskliznuo,pao i razbio prednja dva zuba i onda cjelu vecer :( :( :( :( :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :( :( :(
prodajem ili mjenjam buraza,registriran,neurednog izgleda,papiri uredni,potrebno neke djelove promjenit,na pm

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #17 : 05 Siječanj, 2008, 04:05:26 »
meni odlicno, bio s curom do 6 ujutro u klubu onda nju doma otpratio
oso na party (di sam trebao svirat) heheheh :)
tamo bili do 9 onda na kavu lagano i tak oko 12, 1 popodne dosao doma :)

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #18 : 05 Siječanj, 2008, 09:16:39 »
Meni je ovo bio jedan od boljih dočeka nove godine..i volia bi da tako(moze,a i ne triba biti bolje) bude i dogodine..što da kazem..bilo je svega(tu mislim na zenske i piće  ;D ).Dosa san doma oko 4-5-6 ujutro..ne sjećam se točno :laughing7: :drunken_smilie:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Kako ste se proveli?
« Odgovori #19 : 05 Siječanj, 2008, 11:03:27 »
meni bilo uzas,poslje ponoci se poskliznuo,pao i razbio prednja dva zuba i onda cjelu vecer :( :( :( :( :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :( :( :(
blah,zaježavaš

bia kod cure na partiju u ponoc ispaljiva signalke,baca dimne,baca petarde,palia gumu na bulevaru ;D :) naravno ima san kacigu na glavi i bia san pripit...onda je ekipa od nje otisla u 2 : 30 a ja bia do 5 : 30 sam s njom :-[ :drunken_smilie:
...........1...........8...........7...........