Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner 50 sp maksimalna brzina  (Posjeta: 11783 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #20 : 16 Ožujak, 2011, 21:37:26 »
vidite da je decko novi tu, mogli ste ga samo pitati koji ima setup, mislin da su ovi postovi povise bili beskorisni nemorate se svadat odma, tu smo da pomazemo jedni drugima

baš zato što je nov mu ne daje ovlasti da psuje i vrjeđa članove koji su tu nebitno kolko vremena duže,ali su duže....ja da sam tak nekom opsovo vjerojatno bi dobio BAN pa makar na 1 dan....
zašto postavlja pitanja ako želi čut odgovore koji su samo njemu ljepi za uho....?sigurno ima 14 god.ide 7 razred i baja je u kvartu jer ima "ranericu"...
normalno da smo tu da se pomogne!!! :icon_thumright:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline pave_f12

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: lipe boje
  • MojSetup: bit ce i kita
  • MojSpuh: bit ce auspuha
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #21 : 16 Ožujak, 2011, 21:38:58 »
e jeb.. nisan vidia da psuje. sori da san zna da je tako vjerovatno bi sta na tvoju stranu  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 16 Ožujak, 2011, 21:40:34 pave_f12 »

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #22 : 16 Ožujak, 2011, 21:43:24 »
e jeb.. nisan vidia da psuje. sori da san zna da je tako vjerovatno bi sta na tvoju stranu  :icon_thumright:
..nema tu šta ko držat nekom stranu...ili znaš pomoć ili nemoj ni odgovarat u temi.... :dontknow:

....on topic,smiri živcei poslušaj ljude koji ti nešto pokušavaju objasnit,a ne ih još vrijeđat... ::)

Offline pave_f12

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: lipe boje
  • MojSetup: bit ce i kita
  • MojSpuh: bit ce auspuha
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #23 : 16 Ožujak, 2011, 21:46:58 »
..nema tu šta ko držat nekom stranu...ili znaš pomoć ili nemoj ni odgovarat u temi.... :dontknow:

....on topic,smiri živcei poslušaj ljude koji ti nešto pokušavaju objasnit,a ne ih još vrijeđat... ::)
e to san mislia rec. ako vec trazis pomoc ne vrijedaj ljude. a njemu se bas i nemoze pomoc kad nece da navede sta ima na skutu  :laughing7:

Offline ivansp

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: gilera runner 50sp
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #24 : 17 Ožujak, 2011, 06:03:59 »
kao prvo pajdo nisam ti ja balavac od 14 godina da možeš tako pričat(males),kao drugo nisam ti ništa psovo,a ti pogledaj svoje postove pa onda reci ko je tu koga vrijeđo.
postavio sam pitanje iz jednog razloga jer skuter samo sa skinutim blokadama može povuč 80 i onda mi je ovo čudno.a napiso sam ono što znam od setupa a sad da ja sve rastavljam i gledam šta ima i nema samo radi toga,trenutno neželim jer nemam nikakvih problema sa skutom a i nemam nekog iskustva sa rastavljanjem i štelanjem.dakle čisto me zanimalo mišljenje da znam dali možda treba poštelat i nađem čovjeka koji se u to razumije ili dakle otić u servis da mi to ljudi srede ako treba.kao što sam reko nedavno sam tek uzeo skuter i eto reko sam ono što i ja sam znam,a brate mili mogo si stvarno reći nemogu ti pomoći ako nemam cijeli setup i točka a ne ovak da se svađamo prek foruma.ok.....

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #25 : 17 Ožujak, 2011, 09:19:37 »
kao prvo pajdo nisam ti ja balavac od 14 godina da možeš tako pričat(males),kao drugo nisam ti ništa psovo,a ti pogledaj svoje postove pa onda reci ko je tu koga vrijeđo.
postavio sam pitanje iz jednog razloga jer skuter samo sa skinutim blokadama može povuč 80 i onda mi je ovo čudno.a napiso sam ono što znam od setupa a sad da ja sve rastavljam i gledam šta ima i nema samo radi toga,trenutno neželim jer nemam nikakvih problema sa skutom a i nemam nekog iskustva sa rastavljanjem i štelanjem.dakle čisto me zanimalo mišljenje da znam dali možda treba poštelat i nađem čovjeka koji se u to razumije ili dakle otić u servis da mi to ljudi srede ako treba.kao što sam reko nedavno sam tek uzeo skuter i eto reko sam ono što i ja sam znam,a brate mili mogo si stvarno reći nemogu ti pomoći ako nemam cijeli setup i točka a ne ovak da se svađamo prek foruma.ok.....

gle nzm ko mi je reko da odhebem sa ove teme.... ::)...ako to nije psovanje,onda me slobodno prosvjetli....s takvim ponašanjem je teško povjerovat da si stariji i ozbiljniji.....i nisi ni prvi ni zadnji kojem motor sa base setup-om ima krajnju za 5 kmh veću od serijale,a ubrzanje ti je bolje....ljepo ti kažem da ti je taj auspuh relativno loš i da bi puno više izvuko sa nekim jačim,ja jednako rado prihvatim kritiku i pohvalu....a vidim da je tebi kritika ko da ti je neko uzo 100e....jbg....
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #26 : 17 Ožujak, 2011, 10:40:16 »
dobro, dosta svađe :hmh:

Offline ivansp

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: gilera runner 50sp
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #27 : 17 Ožujak, 2011, 15:43:33 »
dobro ako sam te povrijedio izvini.
danas sutra ću vjerovatno uzeti neki bolji auspuh tako da,recimo šta preporučaš.
dali postoji mogućnost da sa nekim doradama izvučem barem balo veču maksimalnu brzinu,pretpostavljam da je ovdje znači mjenjan samo klip,cilindar i spuh i normalno veća dizna,a ostalo serijski.ja sam mislio stavit malossi multivar 2000,i šta još bi mogao/trebao.netreba mi za divljanje nego za normalnu vožnju do posla i ovak po gradu ali znači malo više krajnje ako je moguće a da mi nebude pre velika potrošnja.

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #28 : 17 Ožujak, 2011, 16:00:09 »
AJDE SVE SE MOŽE RIJEŠIT !!

ako neznas sam, imas tu par decki iz broda nek ti pogledaju koji imas kit, ili jednostavno poslikaj par slika cilindra da se vidi koji je kit, otvori deklo vidi kakve je boje centralni oprugice, poslikaj rolice.....pa stavi slike tu....ili kazem nek neko od deckiju to pogleda, svađa nije riješenje.... probaj ckinu čašu s karba pa vidi koja ti je dizna unutra...

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #29 : 17 Ožujak, 2011, 16:02:38 »
najbolje nek odveze kod maria
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #30 : 17 Ožujak, 2011, 20:12:46 »
dobro ako sam te povrijedio izvini.
danas sutra ću vjerovatno uzeti neki bolji auspuh tako da,recimo šta preporučaš.
dali postoji mogućnost da sa nekim doradama izvučem barem balo veču maksimalnu brzinu,pretpostavljam da je ovdje znači mjenjan samo klip,cilindar i spuh i normalno veća dizna,a ostalo serijski.ja sam mislio stavit malossi multivar 2000,i šta još bi mogao/trebao.netreba mi za divljanje nego za normalnu vožnju do posla i ovak po gradu ali znači malo više krajnje ako je moguće a da mi nebude pre velika potrošnja.


sve ok.... :icon_thumright:

dobro su ti dečki rekli,prvo poslikaj taj prjenos da se vidi šta imaš i šta valja ili ne valja,a za auspuh bi bilo dobro stavit nešto tipa yasuni r,LV RR,mhr replica....to su ok auspusi,opet bolji za klasu od TT-a i zx-a,a nisu sad da će ti razvalit motor u dvi iljade.... :icon_thumright:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline nostra

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 311
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Runner 70 bgm
  • MojSetup: tp trophy
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #31 : 17 Ožujak, 2011, 21:17:45 »
nemoj kupovat nikakav jači spuh jer za neprerađeni base nečeš dobiti puno više...imao TT na trophyu i yasuni r na trophyu tako da govorim iz iskustva...ne nisam vrhunski znalac ali karb i prijenos znam poštelati...
ako ideš na neki slabiji midrace( ili izdobivati ovaj base cilindar) onda jači spuh...
za kuća poso,poso kuća,gola gola skini se gola,možeš gola možeš i do polaaa,ja sam ovde turistaaa....
treba ti samo štelanje karba i prijenosa,naravno kako su rekli provjeriti  gps-om pa da znaš di si...

samo polako,nitko nije znao ništa dok nije zasukao rukave i probao sam malo  :icon_thumright:
razguliiii

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #32 : 17 Ožujak, 2011, 21:29:35 »
multivar 2000 pod obavezno(ili uzmes od mene top variomat  :laughing7: jednako dobar kao i malossi)
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline ivansp

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: gilera runner 50sp
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #33 : 18 Ožujak, 2011, 06:01:18 »
igore koji mario.
netreba mi neki jači kit nije namjera divljanje kao što sam reko ovo mi je za po gradu i za poso tako da samo poštelat ovo kak treba i eventualno još dodat neke stvari.
kad uhvatim vremena pogledam i poslikam pa nabacim slike jer i mene zanima šta je unutra stavljano,i da mi to neko poštela kak spada jer mislim da u servisima tipovima se neda stim zajebavat,kad sam pito ovoga za multivar da nabacim reko mi je bolje nemoj jer kao neš dobit niš a moraš se jebat sa štelanjem ovo ono al ak se njemu neda jbg nisam ni mislio da mi đabe radi.

Offline VideRR

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 361
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MoKoŠiCa
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #34 : 18 Ožujak, 2011, 13:40:02 »
nemoj kupovat nikakav jači spuh jer za neprerađeni base nečeš dobiti puno više...imao TT na trophyu i yasuni r na trophyu tako da govorim iz iskustva...ne nisam vrhunski znalac ali karb i prijenos znam poštelati...
ako ideš na neki slabiji midrace( ili izdobivati ovaj base cilindar) onda jači spuh...
za kuća poso,poso kuća,gola gola skini se gola,možeš gola možeš i do polaaa,ja sam ovde turistaaa....
treba ti samo štelanje karba i prijenosa,naravno kako su rekli provjeriti  gps-om pa da znaš di si...

samo polako,nitko nije znao ništa dok nije zasukao rukave i probao sam malo  :icon_thumright:


neslazem se s ovim nikako al ok ;) i, i ja govorim iz iskustva ;) imo sam polini sporta,malossi sporta i tp trophyja nijedan nije turpijan nit ista a auspusi su bili,tp,yasuni r,tehnigas next r,stage 6 pro replika,tt,zx,gianeli reverse i boga mi pomaci su bili preveliki i prevelika mi se razlika osjecala ;) to je samo moje misljenje i mozda se i varam ;)
█▀█ █▀▀ █▀█ █▄▄
█▀█ █▄▄ █▀█ █▄█

Offline ivansp

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: gilera runner 50sp
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #35 : 18 Ožujak, 2011, 22:10:50 »
ev danas sam pogledo i usliko cilindar,rastavio dekl i vidio da se ništa nevidi,sve je smeđe boje i prljavo tako da se nemože otkriti koje su boje federa i ostalog.karb nisam htjeo dirat jer nisam nikad rastavljo a nebi htjeo neš sjebat tak da............

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #36 : 18 Ožujak, 2011, 22:21:24 »
ako imas gps bilo bi lijepo da izmjeris brzinu, ako nemas reci mi ovako.. na koliko okretaja ti skuter krece, na koliko se vrti okretaja kroz ubrzavanje na punom gasu i kada dodje do max brzine na kojim je okretajima?
eto otprilike prema tome cu ti reci sto ti je raditi...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ivansp

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: gilera runner 50sp
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #37 : 18 Ožujak, 2011, 22:44:38 »
nemam gps a nemam ni gdje nabavit inaće bi probo već tak da,al smislit ču neš.kreće na 5000,digne se na ful gasu na 10000 i brzo padne na 9000 i stoji kroz cijelo ubrzanje.
« Zadnja izmjena: 23 Ožujak, 2011, 14:52:05 ivansp »

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: runner 50 sp maksimalna brzina
« Odgovori #38 : 18 Ožujak, 2011, 22:52:47 »
otprilike okretaje i imas
vidim multivar nemas, takoda mislim ako moj samo sa yasuni r-om ide po satu 95, mora i tvoj, jer je sa zxom moj isao isto 95, a taj tt nije nista slabiji

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...