Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prekršajni sud u zadru  (Posjeta: 3239 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Prekršajni sud u zadru
« Odgovori #20 : 21 Prosinac, 2007, 13:06:41 »
Da ispričam što mi se jutros dogodilo..i tako idem ja jutros iz skole na pumpu uliti goriva,ulijem gorivo i idem prema gradu kad tamo na Branimiru policija zaustavlja i normalno,jeli,zaustavi me,nisam htio bižati.I ja se već usra,sad će kaznu pisati,ovo-ono,i ja stanem,skinem kacigu,pozdravim ih,i kažem da žurim,da moram hitno kod babe u grad da me nazvala da je pala sa kreveta jutros i da joj moram ići pomoći..i kaže ovaj jedan policajac da me razumije,da i on ima staru mater koja živi s njim u kući,da ima 85 god i da zna kako je to i kaže mi da se požurim..i ja im se lijepo zahvalim i odem..eto,ipak ima boga  :laughing7: :laughing7:

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: Prekršajni sud u zadru
« Odgovori #21 : 21 Prosinac, 2007, 13:52:59 »
Da ispričam što mi se jutros dogodilo..i tako idem ja jutros iz skole na pumpu uliti goriva,ulijem gorivo i idem prema gradu kad tamo na Branimiru policija zaustavlja i normalno,jeli,zaustavi me,nisam htio bižati.I ja se već usra,sad će kaznu pisati,ovo-ono,i ja stanem,skinem kacigu,pozdravim ih,i kažem da žurim,da moram hitno kod babe u grad da me nazvala da je pala sa kreveta jutros i da joj moram ići pomoći..i kaže ovaj jedan policajac da me razumije,da i on ima staru mater koja živi s njim u kući,da ima 85 god i da zna kako je to i kaže mi da se požurim..i ja im se lijepo zahvalim i odem..eto,ipak ima boga  :laughing7: :laughing7:


hahahaha LUDILO POLUDILA hahahahaha
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Prekršajni sud u zadru
« Odgovori #22 : 21 Prosinac, 2007, 15:39:46 »
preee jak izgovor!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Prekršajni sud u zadru
« Odgovori #23 : 21 Prosinac, 2007, 16:43:41 »
Da ispričam što mi se jutros dogodilo..i tako idem ja jutros iz skole na pumpu uliti goriva,ulijem gorivo i idem prema gradu kad tamo na Branimiru policija zaustavlja i normalno,jeli,zaustavi me,nisam htio bižati.I ja se već usra,sad će kaznu pisati,ovo-ono,i ja stanem,skinem kacigu,pozdravim ih,i kažem da žurim,da moram hitno kod babe u grad da me nazvala da je pala sa kreveta jutros i da joj moram ići pomoći..i kaže ovaj jedan policajac da me razumije,da i on ima staru mater koja živi s njim u kući,da ima 85 god i da zna kako je to i kaže mi da se požurim..i ja im se lijepo zahvalim i odem..eto,ipak ima boga  :laughing7: :laughing7:
hahaha,dobro si se snasao