Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stunt padovi  (Posjeta: 5755 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline STunrider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
  • ...Riding is a special gift, without that gift ...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?ur?evac
  • Moj Skuter: se na dva kotaca (Jetforce) xD (NA PRODAJU!!!)
  • MojSetup: nop...
Odg: Stunt padovi
« Odgovori #20 : 22 Kolovoz, 2008, 00:23:48 »
hm, ili bolje ne... u biti, ipak necu stuntat :)
...Riding is a special gift, without that gift we would be nothing and nobody, so you must use in best way you can... Jet na prodaju!!!

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Stunt padovi
« Odgovori #21 : 22 Kolovoz, 2008, 16:48:11 »
Pa nije to tako strasno. Po pravcu se bezveze vozit jer to svatko moze, a ipak krugove ovako onako i to gdje treba dosta ravnoteze i koncentracije nemoze svatko. Zato se ja vise po pravcu i ne vozim jer je boooring.

Offline peugeot 01

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Stunt padovi
« Odgovori #22 : 23 Kolovoz, 2008, 13:43:29 »
pozz pošto sam novi ovdje . :hello:upravo to nemoraš uopće pasti da bi naućio na zadnjem ja vježbam već 3 god odkad sam kupio motor i još nisam niti jedanput pao a naućio sam dosta trikova priznajeb bio je jedan pad i to sad nedavno al nisam se vozio na zadnjem nego sam se nagnuo u zavoj i pustila mi prva guma i malo sam se odklizo ;D

Offline d3stroyer

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Crospace.net
  • Mjesto: Selce
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50
Odg: Stunt padovi
« Odgovori #23 : 27 Kolovoz, 2008, 13:55:51 »
ja sam skoro roknuo sa skutera kad sam ga cimao... digo ga na zadnji i skliznu sa sica.. al sam volan držao u rukama i kak sam doskočio na pod tak sam odmah skočio nazad na skut...  :toothy9: :toothy9: :toothy9:
A.C.A.B. - SLOBODA NAVIJA?IMA